Skoči na vsebino

Yamaha YZF 600 R Thundercat


loyo

Priporočene objave

Hvala lepa za odgovore. Sem jo kupil in sicer od mladeniča iz ljubljane :)) kr fajn zadevca, zaenkrat sem zadovoljen.

Zadovolen zadovolen boš še kar nekaj časatrance_27_notworthy.gif sem kar solzo spustu ko si jo odpeljal unsure.gif si se dogovoru za izpuh? ali ti je ta prirasu k srcu trance_30_punk.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super :D Mislim, da boš zadovoljen! Js sm maksimalno!

Tale mi je znana mal :)

Kir letnik pa je in kolko si odštev če ni skrivnost?

Zadovolen zadovolen boš še kar nekaj časatrance_27_notworthy.gif sem kar solzo spustu ko si jo odpeljal unsure.gif si se dogovoru za izpuh? ali ti je ta prirasu k srcu trance_30_punk.gif

aha, a tvojo je kupu :D se mi je zdelo da sm jo že vidu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadovolen zadovolen boš še kar nekaj časatrance_27_notworthy.gif sem kar solzo spustu ko si jo odpeljal unsure.gif si se dogovoru za izpuh? ali ti je ta prirasu k srcu trance_30_punk.gif

ma skos bol mi je všeč ta akrapovič :)) drgač bom pa mogoče dobu celo homologacijo če mi bo ratal. letnik je 2004-2500€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, kako boš dobu papirje? legalno zihr ne ;) če pa, se pa priporočam :D js bi tud, js mam vse, še TUV sam k ni za moj model :(

drgač mam pa skor isti, če ne kar isti izpuh :D

Popravljeno . Popravil snoopek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, kako boš dobu papirje? legalno zihr ne ;) če pa, se pa priporočam :D js bi tud, js mam vse, še TUV sam k ni za moj model :(

drgač mam pa skor isti, če ne kar isti izpuh :D

poznam enga k dela v akrapoviču, in mi zdej te dni sporoči al se bo dal narest al ne...je reku da se samo zadnji del zamenja, tok da izpuh dobi številko in certifikat. samo bomo vidl... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poznam enga k dela v akrapoviču, in mi zdej te dni sporoči al se bo dal narest al ne...je reku da se samo zadnji del zamenja, tok da izpuh dobi številko in certifikat. samo bomo vidl... :)

jst mam številko že na loncu, vse original, sam TUV za ta model ni, je za R6!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poznam enga k dela v akrapoviču, in mi zdej te dni sporoči al se bo dal narest al ne...je reku da se samo zadnji del zamenja, tok da izpuh dobi številko in certifikat. samo bomo vidl... :)

Pa še papirji zraven spadajo. Sicer pa se priporočam za komplet papirjev in zadnjo "kapo" s številko za normalno ceno, če se bo kaj dalo dobit. Pol nebom rabo izpuha menjavat, ker sem v istem "zosu". Mam akrapota pa nič papirjev.

Popravljeno . Popravil MilanAndonovski
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam številko že na loncu, vse original, sam TUV za ta model ni, je za R6!

TUV pa je? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam številko že na loncu, vse original, sam TUV za ta model ni, je za R6!

Jaz sem pred par meseci klical na Akrapoviča in sem dobil kratek in jedrnat odgovor: na Yamahi Thundercat ni mogoče homologirat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pred par meseci klical na Akrapoviča in sem dobil kratek in jedrnat odgovor: na Yamahi Thundercat ni mogoče homologirat....

Čudno? ali pa je to rekel zato da bi nehal težit! bom sporočil kako bom zrihtal z mojim akrapotom ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, lepo prošen ;)

Jst mam vse, številke na loncu, TUV, vendar ni napisanega mojga modela, je za yamaho r6 pa za kawasakija z750

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudno? ali pa je to rekel zato da bi nehal težit! bom sporočil kako bom zrihtal z mojim akrapotom ;)

Ja nevem zakaj je tak rekel, ker sem pripravljen kaj malega tudi plačat zato. Drugače bom pa mass gor montiral pa Akrapota nikoli več ne povoham. Takrat so se mi kr malo zasrali z njihovim odnosom. Prvo sem jim pisal povpraševanje na mail, ker pa odgovora nisem dobil še do zdaj, sem jih pač poklical. Tak da trenutno sem v fazi šparanja za nov izpuh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja normalno, da ne moreš homologirat tvojega akrapota, saj v prvi vrsti ni bil namenjen za na cesto...Tudi številk nima vgraviranih nobenih, tako da.... Če ne gre, pač ne gre....

In kaj zdaj ti pričakuješ od Akrapoviča, če te smem vprašat? Da ti bo vgraviral številke pa dal homologacijo za lonec, ki nikoli ni obstajal kot street legal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja normalno, da ne moreš homologirat tvojega akrapota, saj v prvi vrsti ni bil namenjen za na cesto...Tudi številk nima vgraviranih nobenih, tako da.... Če ne gre, pač ne gre....

In kaj zdaj ti pričakuješ od Akrapoviča, če te smem vprašat? Da ti bo vgraviral številke pa dal homologacijo za lonec, ki nikoli ni obstajal kot street legal?

Pol pa to še 1x snoopeku povej, ki ima vse vgravirano v izpuh in tudi ne more homologirat :D Izpuh je pa čisto enak...samo da je moj bil nabavljen brez gravure in db killerja... :D Tisti ki imajo številke, imajo kot dodatno samo db-killer nameščen. Druge razlike ni.

Meni je najmanjši problem nabavit db-killer pa zadevo homologirat in se legalno vozit. Samo pa ne mislim dajat milijone za izpuh ki ga itak ne moreš na cesti izkoristiti. Akrapoviču se pa zgleda da ne ljubi ubadati z "malimi" strankami. Pač ko bom kupil naslednji motor, nebom namontiral street-legal akrapoviča, ampak kaj drugega. In ja...vem da mu je vseeno za eno malo stranko...meni je glih tolko vseeno za njega :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene razen v avstriji ,ni nikoli nobedn vprašal za avspuh, prilepi nalepko Yamaha na njega in zadeva je za naše policaje legalna .). Pravzaprav pa je vse skupaj mal skregano....če opraviš tehnični pregled bp, potem bi moralo veljati tudi za policaje,ne ?! Pri nam itak nihče ne ve kaj je in kaj ni.Vozi dokler ne prodaš, pa se naj kdo drug z tem obremenjuje ,če se mu da.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

israjli, se strinjam s tabo! Jst sm meu prejšn tedn tehničnega in sm šou z akrapovičom tja, res da sm db killer vrgu notr, da nebi bobnel po tisti hali notr, pa tudi vprašu ni, za papirje! Tako, da sploh nevem kaj komplicirajo kreteni! Res nevem, zakaj je tak problem s temi auspuhi! Brezveze, naša država ne ve več, od kot bi še dobila oz. ukradla kak euro!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa to še 1x snoopeku povej, ki ima vse vgravirano v izpuh in tudi ne more homologirat :D Izpuh je pa čisto enak...samo da je moj bil nabavljen brez gravure in db killerja... :D Tisti ki imajo številke, imajo kot dodatno samo db-killer nameščen. Druge razlike ni.

Meni je najmanjši problem nabavit db-killer pa zadevo homologirat in se legalno vozit. Samo pa ne mislim dajat milijone za izpuh ki ga itak ne moreš na cesti izkoristiti. Akrapoviču se pa zgleda da ne ljubi ubadati z "malimi" strankami. Pač ko bom kupil naslednji motor, nebom namontiral street-legal akrapoviča, ampak kaj drugega. In ja...vem da mu je vseeno za eno malo stranko...meni je glih tolko vseeno za njega :D

Glej, ti imaš celotno krivino in izpuh od Akrapoviča, ki ni bil namenjen za na cesto ko se je že nov montirat na dotični motor (jaz čisto razumem Akrapoviča, prvič, zakaj bi se spuščal v neke take posla, kjer dobička ni, drugič, pa bi to bilo ilegalno).. Snoopek ne more homologirat zato, ker nima na TUV-u napisanega njegovega modela motocikla (ampak yamaho R6). Z malo korekcijo tega dukomenta bi seveda to šlo tongue.gif ...Jaz sem se s tem tvojim motorjem kar nekaj vozil po Sloveniji in po Avstriji, in mi ni noben nikoli težil. Takoj ko sem ga kupil sem vtrgal dol nalepko od Akrapoviča (tako kot še imaš sedaj). Nalepi eno lepo nalepko Yamaha gor na izpuh, pa vozi miško....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, z malo korekcije bi šlo ja, mislim, moram se enkrat lotit, pa da vidim, če mi uspe ;) če ne, pa bom lepo dau nalepko dol, pa od yamahe gor pa srečno kekec ;) Dol ga ne dam, za noben dnar! Loud pipes save lifes ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Salieri problem je, ker sem skozi prste naredo tehničnega letos. In me naslednje leto 100% nebojo isti skozi spustli. Ziher se me bo ded zapomno pa mi gnjavo zakaj nisem zamenjal kot mi je reko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Salieri problem je, ker sem skozi prste naredo tehničnega letos. In me naslednje leto 100% nebojo isti skozi spustli. Ziher se me bo ded zapomno pa mi gnjavo zakaj nisem zamenjal kot mi je reko :D

prid delat v celje na amzs. garant ti ne bo gledal... sam nalepko JAMAHA dej gor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prid delat v celje na amzs. garant ti ne bo gledal... sam nalepko JAMAHA dej gor :D

Jp, jst sm biu na amzs-ju in ni nič bluzil, mal so mu žmigavci v oči padli, druzga pa nič! Tip je biu legenda, starejši možakar, pa še menla sva se ene pou ure mnda :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!