Skoči na vsebino

Yamaha YZF 600 R Thundercat


loyo

Priporočene objave

Kolikor je meni znano ni neke panike s temi motorji. Pazit je edino treba, da ne meče iz druge prestave. Daš v drugo prestavo, pohodiš gas do konca in ne sme brzine ven metat. Če dela to, bo stroškov za pol motorja ki si ga nabavil....

Jutri grem pogledat tak motor. Pa to je treba probat med vožnjo ali na mestu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri grem pogledat tak motor. Pa to je treba probat med vožnjo ali na mestu.

normalno da med vožnjo, saj je takrat obremenitev mnogo višja, plus tega se na mestu ne vrti kar tako brezveze v obrate...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti iz druge prestave vrže že pri majhni obremenitvi so vilice v menjalniku že krive, če se pa to zgodi pri visokih obratih (blizu rdečega polja) pa še ni tako hudo. Se pa zadeva samo še slabša. Bolj, ko mesariš z menjalnikom prej boš imel stroške :headbang: .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Imam Thundercatko, letnik 97 in imam težave z brzinomerom.

Zadnjič sem peljal po dežju nekje 200 km in izgleda da je prišlo nekje do stika, ker so števci prenehali delovat, ko sem naslednjič poskusil vžgat pa je bla baterija pranzna. Ko sem napolnil, je vse delovalo OK.

Naslednjič ko me je ujel dež (1 mesec nazaj) pa je brzinomer nehal delat in od takrat naprej ne dela več.

A kdo ve če lahko kaj sam popravim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodajam thundercatko letnik 2004 modre barve cel sistem akrapovič izpuh (škorpion) homologeran na 25kW (blokada odstranjena) več na PM ugodno!!!

post-21118-125805494273_thumb.jpg

post-21118-125805496434_thumb.jpg

no zdaj jih ima 30k km whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

iščem ključavnico sedeža za thundercatko ( kjuča ne rabim ) ali od kakega drugega modela sam da ključ paše. če se komu kaj takega valja kje ga rade volje rešim šare :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

jaz imam 98 letnik, z motorjem nobenih problemov,lepo vodljiv, malenkost premehak ampak ni sile, danes na marija reki pa zaradi pretiravanja tole...

post-9572-127152824246_thumb.jpg

post-9572-127152826577_thumb.jpg

post-9572-127152828677_thumb.jpg

post-9572-127152830582_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuuuu moja bivša sad.gif....Si me spomnil ko sem ravno s tem tvojim motorjem imel podoben razplet, samo vidim da je sedaj nekoliko hujše.... Vse dele dobiš zelo poceni na ebayu (sam tudi takrat kupil razne stvari), tako da če boš popravljal......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, od tebe še je ostalo malenkost vidnega, ampak ni bilo vredno popravljanja, sedaj pa.....

kak ti je drgač služla?

če maš kak naslov, za dele se proporočam, rabim zavorno ročko,ogledalo,žmigovec,zadnji rep, pa nalepke ,če se jih da dobit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preko ebaya si že kupoval kaj? Je najenostavneje priti hitro do delov. Drugače pa ročko in ogledalo sem jaz kupil v Louisu, so enaka kot original (s tem da je dosti bolj poceni), žmigavci se tudi dobijo v Louisu, rep pa preko ebaya najboljše...

SS-Moto, Saša SVENŠEK, s.p. ul.8.februarja 23 a. Miklavž 041 / 445 - 643 , kjer prodajajo dele karamboliranih motorjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super, hvala za izčrpno pomoč. cene so zelo ugodne, na servisu so veliko večje.

tip ,ki jo ma na bolhi ,je pa že razprodal....

kmalu bo spet na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebemti, dans sem šel vprašat ,kok pride desna sprednja,srednja plastika,original na yamahi- 750€ :surrender: . zadnjega repa pa sploh ni več za dobit :headbang:

po tavečem, je skup, rep je pošvasan in pobarvan (original ne bo več, ker se jo ne da zmešat)

tak ,da vozit se da :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri louisu, desna ročka 24€, ogledalo 19€, zadnji rep sem pošvasal, pokital, pobarvat se ga pa ne da z isto barvo, ker nihče ne more takšne zmešat-se ne da odčitat.

tud sranske se bodo dale skitat, sam bo potrebno cel motor barvat, ker ne dobim iste barve :blush: zaenkrat bo ostala takšna, čez zimo (če jo vmes ne prodam)pa na rihtanje.

nalepka stranska pa je 35€.

gumo še zamenjam, pa gas.

mal me skrbi tud zobnik 2 prestave, je to že pri tebi tulu?

tako sem ščaral rep : ni najbolj estetsko, a bolje kot je blo

post-9572-12723627676_thumb.jpg

post-9572-127236279711_thumb.jpg

post-9572-127236282464_thumb.jpg

post-9572-127236284718_thumb.jpg

post-9572-127236286579_thumb.jpg

post-9572-127236289962_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri sami vožnji nisem nikoli pogruntal, da bi karkoli tulilo, tudi ven ni metalo nikoli prestave.

ko boš končal motor, kar prilepi slike...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans sem pa namontiral novo gumo dunlop_sportmax_qualifie RR, pa je vreme zanič, da ne morem stestirat... :naughty:

pa plastiko med repom vzadaj sem nekje zgubil :wallbash:

če kdo ve kje dobit drugo....?!

post-9572-127297805427_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisto ja, kje si dobil tisto nalepko ? vćeraj sem nardil pokrov iz aluminija,pa bi spet prelepu....pol pa poslikam .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem dobil v stricu lojzu. Nevem, meni se ni dopadlo tisto preveč, samo kaj ko druge rešitve ni blo (hitre), ker je bil tisti dekelc kar možno poškodovan...Zajebaval pa sem se tudi pol dneva, da so tiste špranje med posameznimi plastikami bile koliko toliko vredu.... Tisti kovinski deli ko se plastika privijači so bili vsi zviti, tako da je bilo potrebno ravnanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!