Skoči na vsebino

Yamaha YZF 600 R Thundercat


loyo

Priporočene objave

  • 4 tedne pozneje...

pa kaj se tukaj res sam s sabo pogovarjam... :?

je mogoče kdo kaj predelal thundercata, s tem mislim predvsem drobovje...

a je ta motor res tako neuničljiv, da nikogar ne zanima nič v zvezi z njim (mehanika, kaj v stilu kaj pa je ta ropot... naredi sam .... k&n mu gate trga... dodatna oprema...) razen vožnja ob prvi priliki.... :kva2:

mene zanima predvsem kakšna informacija glede dodatne opreme, mogoče link.... opažam namreč, da v katalogih dodatne opreme preprosto manjka rubrika yzf 600r thundercat, med tem ko se najdejo artikli za veliko starejše in tudi redkejše modele...

naj se me kdo usmili :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj se tukaj res sam s sabo pogovarjam... :?

je mogoče kdo kaj predelal thundercata, s tem mislim predvsem drobovje...

a je ta motor res tako neuničljiv, da nikogar ne zanima nič v zvezi z njim (mehanika, kaj v stilu kaj pa je ta ropot... naredi sam .... k&n mu gate trga... dodatna oprema...) razen vožnja ob prvi priliki.... :kva2:

mene zanima predvsem kakšna informacija glede dodatne opreme, mogoče link.... opažam namreč, da v katalogih dodatne opreme preprosto manjka rubrika yzf 600r thundercat, med tem ko se najdejo artikli za veliko starejše in tudi redkejše modele...

naj se me kdo usmili :cry:

Zdravo...

Ej jz imam ta motocikel in nevem zakaj bi kaj spreminjal.. Vse kar sm zamenjal so smerokazi z manjšimi karbonskimi, za zadek pa nevm če bi se sploh dalo kaj menjat,, v bistvu če bi hotu zadej menjat bi moral potem celo rit mu menjat, s tem mislim plastiko, kar pa je kar velik dela pa komplikacij..

No res je da ima vsak svoje mnenje in svoje želje.. sam povem :naughty:

Pa fajn se vozi in lepo skrbi za gromsko muco.. :OK:

Drugače pa na tej strani poglej če boš kaj našel kar iščeš,, kaj več pa ni kje tu na netu.. http://www.bikepics.com/

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj predelav najdeš tudi ne nemški strani http://www.yzf600r.de/

Pejt pod Bilder in Umbauten. Če špraha ne gre, pa povprašaj bomo prevedl.

No, da dam še reply na moj post glede Akrapota.

Paše gor, :kva2: namreč motor sem pustil v oddelku razvoja, kjer so del krivine priredili, lonc pa je od R6.

Pa še očistil so mucko, da se je svetila. :kva2:

UU kako lepo prede. Še postonjski policisti je niso mogl preslišat. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez skrbi, da lepo ravnam z njo.... kako ne bi če pa je... pssst ....moja najdražja ;)

Še 1x :blush:

Ej pa sm našel neki za tebe če te zanima,, zgleda kr lepo.. Imaš pa na strani kjer sm ti jo prej prelepil pa poglej pod letnik 2003(modra)..

post-9072-1132785528_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj predelav najdeš tudi ne nemški strani http://www.yzf600r.de/

Pejt pod Bilder in Umbauten. Če špraha ne gre, pa povprašaj bomo prevedl.

No, da dam še reply na moj post glede Akrapota.

Paše gor, :kva2: namreč motor sem pustil v oddelku razvoja, kjer so del krivine priredili, lonc pa je od R6.

Pa še očistil so mucko, da se je svetila. :kva2:

UU kako lepo prede. Še postonjski policisti je niso mogl preslišat. .)

koliko pa si plačal za akrapota.... se je moč ubčutno povečala, končna....

jaz mam na mojem tudi kao akrapota, samo sem skoraj prepričan da ni original.....kakorkoli, zvok je fenomenalen (sliši se me ..baje.. na 2+ km)....

aja pa še glede končne.. jaz sem ga navil po števcu do 260, je še nabiral, nato pa sem srečal kolono in sem raje pobožal brembota.... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

koliko pa si plačal za akrapota.... se je moč ubčutno povečala, končna....

jaz mam na mojem tudi kao akrapota, samo sem skoraj prepričan da ni original.....kakorkoli, zvok je fenomenalen (sliši se me ..baje.. na 2+ km)....

aja pa še glede končne.. jaz sem ga navil po števcu do 260, je še nabiral, nato pa sem srečal kolono in sem raje pobožal brembota.... :yea1:

evo fotka....

...

post-6736-1134665084_thumb.jpg

post-6736-1134665433_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

76 kw, kar je 103 KM....

pa še zdaj ne vem kaj mi je bilo, da sem hotel na to krasotico montirati od sv-ja luči :slap: :slap: :slap:

ni ga čez mucko..... :blush: :D

Popravljeno . Popravil pizdek 69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je najača klasa pr registraciji...

koliko pa si plačal za akrapota.... se je moč ubčutno povečala, končna....

jaz mam na mojem tudi kao akrapota, samo sem skoraj prepričan da ni original.....kakorkoli, zvok je fenomenalen (sliši se me ..baje.. na 2+ km)....

aja pa še glede končne.. jaz sem ga navil po števcu do 260, je še nabiral, nato pa sem srečal kolono in sem raje pobožal brembota.... :yea1:

Ja, tile mačke majo pa v tej kategoriji najlepše predejo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Mater mi delate lušte :yes: Grmeči Maček je moj sanjski motor in prav z veseljem sem prebiral vse te poste (no ja, bilo je tudi nekaj zavisti). Zanima pa me, kakšen status imate. Ste zaposleni, ste študentje, dijaki... Ker namreč jaz sem študent pa pomoje do konca študija ne bom skupaj spravil za pol tega motorja. Doma nočejo nič prispevat :( Torej, tisti, ki imate isti status kot jaz, kaj je potrebno narediti? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo. jaz sem pa svojo Thundercatko kupil pred enim mescom :D :D

l.96 8.450km :eek: KOT NOVA :OK: :OK:

...se pravi 845 km na leto?????? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo. jaz sem pa svojo Thundercatko kupil pred enim mescom :D :D

l.96 8.450km :eek: KOT NOVA :OK: :OK:

welcome on board......

kar se tiče km..... :hmm: obstaja možnost da ima gnoj prav, lahko pa jo je kdo imel res samo za božanje in gledanje.... sicer pa kilometri res niso pomembni... važno je da mucica lepo prede in si ti zadovoljen z njo... čestitam za nakup... :OK:

prilepi kako sliko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

welcome on board......

kar se tiče km..... :hmm: obstaja možnost da ima gnoj prav, lahko pa jo je kdo imel res samo za božanje in gledanje.... sicer pa kilometri res niso pomembni... važno je da mucica lepo prede in si ti zadovoljen z njo... čestitam za nakup... :OK:

prilepi kako sliko...

Upanje umira zadnje O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

welcome on board......

kar se tiče km..... :hmm: obstaja možnost da ima gnoj prav, lahko pa jo je kdo imel res samo za božanje in gledanje.... sicer pa kilometri res niso pomembni... važno je da mucica lepo prede in si ti zadovoljen z njo...

Ali poznas se koga, ki je imel motor 10 let in ga je imel v tem casu samo za gledanje in bozanje?

Po drugi strani je to hitro preverljivo - vemo, da so servisni intervali na npr. 6000 km ali eno leto. Dovolj je da torej pogledas v servisno knjigo kjer naj bo deset vpisov.

Ni vpisov? :hmm: Morda je nekdo slabo skrbel za motor... Vsi vsaj prvi dve leti vozimo motor na pooblasceni servis zaradi garancije...

Ni servisne knjige? Zakaj pa ne? :hmm: Jo je bivsi lastnik izgubil? Kako prirocno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali poznas se koga, ki je imel motor 10 let in ga je imel v tem casu samo za gledanje in bozanje?

Po drugi strani je to hitro preverljivo - vemo, da so servisni intervali na npr. 6000 km ali eno leto. Dovolj je da torej pogledas v servisno knjigo kjer naj bo deset vpisov.

Ni vpisov? :hmm: Morda je nekdo slabo skrbel za motor... Vsi vsaj prvi dve leti vozimo motor na pooblasceni servis zaradi garancije...

Ni servisne knjige? Zakaj pa ne? :hmm: Jo je bivsi lastnik izgubil? Kako prirocno.

če ga nekdo sam šraufa še ne pomen de zanga slabo skrbi. Servis za moj motor (aprilijo) je obupn in ne bi ga upov pustit pr serviserju. In ne, ne vozmo vsi 2 let motor na servis zaradi garancije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ga nekdo sam šraufa še ne pomen de zanga slabo skrbi. Servis za moj motor (aprilijo) je obupn in ne bi ga upov pustit pr serviserju. In ne, ne vozmo vsi 2 let motor na servis zaradi garancije.

No ja, ce bi natancno prebral bi videl, da sem napisal, da morda nekdo slabo skrbi za motor, ne pa da to vsak ki sam sraufa motorje dela.

Verjetno res vsi ne vozite motorjev na servis. Sem prevec posplosil. Pa recimo takole:

Ce servisna knjiga ni postempljana to bolj verjetno kaze na to, da motor ni bil redno servisiran, ko ce je postemplana. To ne pomeni 100% to. S tem se pa verjetno lahko strinjas. To je bila tudi poanta debate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa priložiš račun (vsebuje datum) za olje in filter namesto štemplja in je volk sit in koza cela. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem tudi kupil 98 letnik z 18.800 prevoženimi, pa sem takrat vzel kolega zraven ki je pooblaščen yamahin serviser in je motor temeljito pregledal in preizkusil.... do sedaj nismo ugotovili še nobene hibe na motorju....

ko sem ga vprašal kaj meni o realnosti kilometrov, je rekel da to sploh ni važno in da je pomemben samo motor.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!