Skoči na vsebino

Yamaha YZF 600 R Thundercat


loyo

Priporočene objave

No, motor je bil pri prvem lastniko skoraj samo za gledanje :eek: , drugi lastnik (skoraj sva soseda in mi je sodelavec), ga je imel 6 let in ni naredu več kot 1500 km v enem letu, večino let ni naredu niti 1000km. po mestu se je zapeljal na pivico in to je blo to. Jaz pa pač nisem mel mira ko je blo mal sonce veni in sem že naredu 300 km :D aja, pa evo še ene fotke 33265P2120283-med.JPG

Popravljeno . Popravil toronto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, motor je bil pri prvem lastniko skoraj samo za gledanje :eek: ,

zgleda res odlično :wub: ...če prodajaš/menjaš...PM

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že to, da je še originalni ror gor, veliko pove o motorju.

Pa glej da boš še ti pazil na njega :D

or else!!!!!! :angry2: :angry2: :angry2: :angry2:

:OK: :OK: dober nakup.... koliko pa si dal zanj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom pazil nanj, bom :grim :grim

gor je še nova zadnja guma, prva je še zelo dobra

Dal sem pa 900k- jaz mislim da ga nisem preplačal- ker motor je res kot nov

Kaj vi strokovnjaki :worship: mislite????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom pazil nanj, bom :grim :grim

gor je še nova zadnja guma, prva je še zelo dobra

Dal sem pa 900k- jaz mislim da ga nisem preplačal- ker motor je res kot nov

Kaj vi strokovnjaki :worship: mislite????

Zdravo..

Lepo ohranjen motor in mislim ,da ga nis kaj preplačal.. Mam isto varjanto in je super motorček , ni lih sportna varjanta preveč , gre pa tud;).. Ker letnik pa je ??

Pa varno vožnjo!!!!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

torej pri yogiju v vinski gori se prodaja 600 ka letnik 98 ali jo kdo od tukaj pozna mogoče je na forumu tudi njen lastnik ker ima motor na zadnjem blatniku nalepko www.motosvet.com .

moj sosed je resni kupec če kdo kaj ve na piše na pm

lastnik jo je pripeljal v trgovino 1 aprila ob 10 zjutraj :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ar jo ima sam ne vem kateri letnik..a je modra ?

ne sivo oranžna z kappa nosilcem za kovček pa wings je gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa bi sedaj malo izven konteksta.

Jaz sem vozil sv650, kolega pa ma thunderko. In ne bi vam rad dvignil pritiska(preveč) samo yamaha vs. sv se dosti slabše obnaša na cesti. Tudi kolega, ki je zaljubljen v catiko je to priznal.

Nasvet: kupte suziko! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ar jo ima sam ne vem kateri letnik..a je modra ?

TC ne motiš se.

Taka je

[attachmentid=67139][attachmentid=67140]

post-101-1144441420_thumb.jpg

post-101-1144441485_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa bi sedaj malo izven konteksta.

Jaz sem vozil sv650, kolega pa ma thunderko. In ne bi vam rad dvignil pritiska(preveč) samo yamaha vs. sv se dosti slabše obnaša na cesti. Tudi kolega, ki je zaljubljen v catiko je to priznal.

Nasvet: kupte suziko! :)

zanimivo... tudi jaz se vozim s kolegom, ki ima sv 650 '04 in jaz thundercata... in glede česa naj bi se yamaha slabše obnašala? res je da je sv dvovaljnik in ima bolj konstanten navor in že v nizkih obratih... posledično manj mejavanja čez kake ride, kot pri yamahi, drugače pa ne vem kaj imaš v mislih... pojasni prosim .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo... tudi jaz se vozim s kolegom, ki ima sv 650 '04 in jaz thundercata... in glede česa naj bi se yamaha slabše obnašala? res je da je sv dvovaljnik in ima bolj konstanten navor in že v nizkih obratih... posledično manj mejavanja čez kake ride, kot pri yamahi, drugače pa ne vem kaj imaš v mislih... pojasni prosim .)

Manjša teža, posledično boljša vodljivost in okretnost.

My opinion. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stvar navade in okusa... meni je recimo cbr-ka preozk in prelahka.... je thundercat tudi veliko manj živčen ob kakšnem zaviranju v ovinku in podobnih kriznih situacijah... kar se tiče vožnje oz. boljše ali slabše vodljivosti, pa lahko stestiramo čez kakšne ovinke če želiš... .) :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

O pozdravljeni!

moj prvi post, čeprav že dolgo spremljam temo :) Preprosto ni blo časa, da bi kej napisal ali pa se mi ni lubilo :P

Tudi jest sem ljubitelj Thundercata, imel sem letnik 97' potem pa sem presaltal na 00'. Motorja sta glede voznih lastnosti enaka, čeprav dejansko opažam, da je 97' šel bolj, se pravi imel je bolše pospeške in končno hitrost ( dosegla je 270) s 00' pa je do sedaj šlo do 260. To je hitrost po števcu, da ne bo pomote. Pa motor malce trese ob vrtljajih, vsaj te dve kar sem imel je treslo, tako čist na rahlo ( pa ne zaradi pnevmatik ali česa podobnega)

Glede servisiranja je pa tko, redne servise ( menjavo olja, svečk, o. filtra, ploščic,.. ) opravim kar sam, ker ni težko, če se le malo spoznaš, tako da servisna knjiga ni poštemplana, motor je pa še vendo servisiran. Po moje takšnega motorja tako in tako ne moreš voziti, če ga redno ne vzdržuješ.

Kakšne pnevmatike pa uporablate kej na tem motorju? Sedaj mam na njemu Dunlop 207 RR, sam se mi zdi guma premehka, prehitro gre po njej, še posebej če je motor obtežen. Če kdo ve za kakšno dobro sport - touring gumo naj pove please, da zmontiramo.

Drugače pa Thunder CAT RULES:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zdravo

imam en problem

motor ko je hladen mi sploh noče vžgati, tako da ga moram včasih vžigati od 2 do 3 minute po presledkih pol pa vžge. Če ima kdo podobne izkušnje naj mi svetuje

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potegni zaug, al pa notri špricni malo starter spreja

lahk pa greš tut do mehanika, pa ti bo pogledu in zrihtu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!