Skoči na vsebino

Yamaha YZF 600 R Thundercat


loyo

Priporočene objave

Fotka za tiste ki ne vedo kako izgleda pod sedežem Thundercatke :D :D :D

:o sem globokon razocaran... :unsure:

O:-) ...bil preprican, da je to mesto za 1 pomoc :? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O:-) ...bil preprican, da je to mesto za 1 pomoc :? :hmm:

sej to je prva pomoč....ob abstinenčni krizi.... :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
ni mi jasno, kaj bi naj ta filmček prikazal :hmm:

Ja, DTW, to, da se da peljat z njimi....pa celo za kako sec. se da prvo gumo odlepit od ceste..... :rolleyes: :xx: :lol1:

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fotka za tiste ki ne vedo kako izgleda pod sedežem Thundercatke :D :D :D

Vedno dobrodošel prtljažni prostor

A ma hladilnik

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo na thundercata namontiral kakšno drugo (npr. višjo) sprednjo šipo?

kaj takega najbrž ne bi bilo slabo (vetrna zaščita):

yzf600Rt1.jpg

To je touring šipa, kaj pa racing šipe ali spoiler šipe, v čem je sploh razlika (ok, na pogled se jih da takoj ločit, kaj pa v praksi, v čem je katera boljša od druge)?

Aleron

Če te še zmeri zanima povišana spredna šajba... ko sem nabavu motor je meu gor že to varjanto zraven pa sm dobu tut original... pa se mi je zdel da motor stalno neki trese pa nism vedu zakaj... skratka po 2 tednih sm zamenu šajbo in se zapelu gladko kot še nikol...

če hočš spomlad sprobat se oglas !

bad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako to misliš da je treslo? A drugače je blo manj vetra v čelado oz. se je občutilo manj hrupa? Men se gre pravzaprav sam za to, da bo vse skupaj malo tišje, ker zdej mam glavo ravno v najglasnejšem delu. Pa če bi šel zrak mal višje, bi blo prou super.

Katero šipo pa maš? racing, touring, spoiler? Racing je tista z "mehurčkom" na srednjem delu, spoiler je tista s komaj opaznim spojlerjem pri vrhu, touring pa z malo večjim spojlerjem (precej opazno) - menda najboljša zaščita.

Bi se priporočal za probo (in nakup, če bo učinkovito)

btw. če maš pa še kako fotko, kako zgleda motor s to šipo, al pa tut če maš samo fotko šipe, bi te prosil če jo prilepiš. :notworthy:

Popravljeno . Popravil Aleron
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako to misliš da je treslo? A drugače je blo manj vetra v čelado oz. se je občutilo manj hrupa? Men se gre pravzaprav sam za to, da bo vse skupaj malo tišje, ker zdej mam glavo ravno v najglasnejšem delu. Pa če bi šel zrak mal višje, bi blo prou super.

Katero šipo pa maš? racing, touring, spoiler? Racing je tista z "mehurčkom" na srednjem delu, spoiler je tista s komaj opaznim spojlerjem pri vrhu, touring pa z malo večjim spojlerjem (precej opazno) - menda najboljša zaščita.

Bi se priporočal za probo (in nakup, če bo učinkovito)

btw. če maš pa še kako fotko, kako zgleda motor s to šipo, al pa tut če maš samo fotko šipe, bi te prosil če jo prilepiš. :notworthy:

Huuuh fak zdej si me pa najdu...

Meu sm eno fotko s šipo touring - bi reku po tvojem opisu... pa mislm da sm jo že zbrisu. Skratka meu sm filing da mi vibrira in motor in tut čelada... zgleda se zarad tistga spojlerčka zrak bolj vrtinč glih pred čelado in to zelo zelo moti.

Ti bom dau za probat ni pene - premonterava jo v 5ih minutah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Ker pač nima centralnega stojala, je tole najenostavnejši način za zamenjat gume, namazat verigo,... :lol1:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zanimiva rešitev pritrjevanja stranskih torb pri Thundercatki.

Več na: Tukaj

post-4-1091795156.jpg

Popravljeno . Popravil ar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

:eek:

prejšni teden sem kupil yamaho yzf 600 l. 96,pa stvar ne dela tko kot bi morala,ropota tko kot bi delala sam na 3 cilindre..... ko ga malo naviješ pa(se mi vsaj zdi)da potegne normalno,tko kot bi moral!!je pa res da,je stvar kar nekaj časa stala,pa se bojim malo da bi mi stvar ribnla!!!

če kdo kaj ve kaj bi lahko blo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Natančno isto se je dogajalo pri FZS600 - do 7000-8000 vrtljajev je motor čudno vibriral in nikakor ni imel prave moči, po teh vrtljajih pa je začel normalno delati...

Ob prvem obisku servisa so zamenjali svečke, pa je nekaj dni delalo OK. Potem pa isto.

Ob drugem servisiranju pa so ugotovili, da je ena od kapic za svečke bila slaba.

Tako da na vsak način preveri svečke in s tem povezane reči.

lp, D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Ker bi rad original ror dol vrgu,sem se pozanimal pri akrapoviču, če majo model za YZF600R. Niso znal odgovorit. Bodo še preverili.

Me zanima če ima kdo od MS na tem modelu akrapota. Paše gor od fazerja?

Na netu sem že videl fotke kjer so Thundercatke oplemenitene.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

alo! a je kdo poskušal montirati zadnjo luč od suzukija sv 650s na thundercata.....

meni sta tisti podolgovati LED lučki blazno všeč....

sprašujem, ker se mi zdi da imata dokaj podobna zadka...

post-6736-1130780714.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!