Skoči na vsebino

JURA RACING


RVT

Priporočene objave

Ja, sej to bo hitr uštimu, pa bo takoj šlo bl nižje po ovinkih......s časi pa še bl :)

Jst sm naredu 1.36.599 best lap na dirki, s čimer sm več kot zadovoljen, ker sm bil prvič s tem motorjem v akciji, in skok iz starega kwakeca 750 na tole 1000ccm pošast je ogromno velik....nism si mislu, da stvar tako noro ruje....neverjetno res.

Ata je pa tud šu 1.37.0, sam vemo, da je ornk šparal, ker je motor le bil čisto originalen.... upajmo, da bojo plastike za dobit pred pannonio, pa bo pol letelo, tko, da se reče :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lohk jst sam neki uprašam :? a tole k ma novga suzukija to nč ne ulaufa mašine :? kr direkt na grobnik pa na polno :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lohk jst sam neki uprašam :? a tole k ma novga suzukija to nč ne ulaufa mašine :? kr direkt na grobnik pa na polno :kva2: :kva2:

Kr na pru šus do daske!

No problem.

Temu kar don's "na ful" po cesti laufa (in deluje!!!), smo pred nedavnim rekli "Znanstvena fantastika"!

Dobro olje, zagret mašino, pa po gasu!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lohk jst sam neki uprašam :? a tole k ma novga suzukija to nč ne ulaufa mašine :? kr direkt na grobnik pa na polno :kva2: :kva2:

Ga je ulaufaval 2 dni na grobniku .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ga je ulaufaval 2 dni na grobniku .)

Ja ne sj sam tko uprašam ane :) sam drugač tm piše d ga ulavfavaš 1500km :doze: a je kr v dveh dneh naredu tok km...ampak sej usen, sej vem d se dons use da hehe :OK: kokr je reku moto rider iz dobrimi olji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je bil ata Štibilj edini s seijskim motorjem al zakaj se to tolk na debelo ponavlja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, da ima...saj so vendar profesionalci, ne pa mi, k se gremo pač vaške dirke in se ga pred dirko usi za šankom natolčemo, da smo bolj drzni....

bravo salsa inu 600rrc! :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato ker je z kopijami dosti hitrejši

Fantje ne se jebat svaka čast Milanu da gre z orginali peljat dirko saj ti psiha ne dovoli da bi s takim motorjem letel na noz in se prerival s sotekmovalci v prvem krogu :OK: :OK: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ne se jebat svaka čast Milanu da gre z orginali peljat dirko saj ti psiha ne dovoli da bi s takim motorjem letel na noz in se prerival s sotekmovalci v prvem krogu :OK: :OK: :yea1: :yea1:

Nočem bit pameten, ampak... kdor zna, ZNA

2005 je bil Berto s serijsko R1 na slovenskem dnevu.... vsi vemo, kako je peljal :grim In to med dirkači.

Milanč´k je pa profi :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej sploh ni fora kdo je profi, kdo ne, niti kdo je dobr kdo ne, gre se za svoj lastni užitek al kako?

Kdor gre dirkat z namenom se sekirat zarad slabga cajta, je že u štartu zgrešu pomen...

sam kaj pomaga ko nekateri serjejo s takimi in drugačnimi rečmi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej sploh ni fora kdo je profi, kdo ne, niti kdo je dobr kdo ne, gre se za svoj lastni užitek al kako?

Kdor gre dirkat z namenom se sekirat zarad slabga cajta, je že u štartu zgrešu pomen...

sam kaj pomaga ko nekateri serjejo s takimi in drugačnimi rečmi....

se strinjam :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej sploh ni fora kdo je profi, kdo ne, niti kdo je dobr kdo ne, gre se za svoj lastni užitek al kako?

No... to maš prav... se strinjam. Za svoj gušt :grim

sam kaj pomaga ko nekateri serjejo s takimi in drugačnimi rečmi....

Upam, da ni to name letel... ker nism tako mislil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No... to maš prav... se strinjam. Za svoj gušt :grim

Upam, da ni to name letel... ker nism tako mislil

Največ imajo zapovedat ali napisat tisti ki še nikoli ni dirke pelov ali pa se vozi kot staramama. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Nočem bit pameten, ampak... kdor zna, ZNA

2005 je bil Berto s serijsko R1 na slovenskem dnevu.... vsi vemo, kako je peljal :grim In to med dirkači.

Milanč´k je pa profi :grim

Berto je za nas profesor kolk je pa vsvetu vreden je pa pokazal lani v Brnu dvakrat ZADNJI se celo ibrrundan kar za taki materialni vlozek bi reku ni prav dobro .) .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Največ imajo zapovedat ali napisat tisti ki še nikoli ni dirke pelov ali pa se vozi kot staramama. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Aha.. poj to ne leti name :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Berto je za nas profesor kolk je pa v svetu vreden je pa pokazal lani v Brnu dvakrat ZADNJI se celo ibrrundan kar za taki materialni vlozek bi reku ni prav dobro .) .) .)

Mam občutek, da govoriš fejst na pamet, zakaj je takrat bilo tako. In če jaz kej vem, je na drugi dirki celo padel in potem nadaljeval z dirko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nočem bit pameten, ampak... kdor zna, ZNA

2005 je bil Berto s serijsko R1 na slovenskem dnevu.... vsi vemo, kako je peljal :grim In to med dirkači.

Milanč´k je pa profi :grim

To pa ni bil Berto Camlek :grrr , ampak Jerman! Vem ker sem bila zraven :grim

Pa mal se umirte vsi skup, drgač bom jz začela :naughty: :devil: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa ni bil Berto Camlek :grrr , ampak Jerman! Vem ker sem bila zraven :grim

Ja, Jerman je bil ... in ko tole tko premlevam v glavi, sem ugotovil, da bi bilo zlo vredu, če bi svoje znanje delil tudi z drugimi slovenci... tko v stilu "Keith Code visits grobnik" :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, da ima...saj so vendar profesionalci, ne pa mi, k se gremo pač vaške dirke in se ga pred dirko usi za šankom natolčemo, da smo bolj drzni....

bravo salsa inu 600rrc! :OK: :OK: :OK:

So to kakšne stare zamere ali kaj,Đorđ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Jerman je bil ... in ko tole tko premlevam v glavi, sem ugotovil, da bi bilo zlo vredu, če bi svoje znanje delil tudi z drugimi slovenci... tko v stilu "Keith Code visits grobnik" :OK:

Japajada! Pa ka ša!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam občutek, da govoriš fejst na pamet, zakaj je takrat bilo tako. In če jaz kej vem, je na drugi dirki celo padel in potem nadaljeval z dirko.

Ne vem,mam pa tak filing,če bi Bert bil iz Kranjskega konca se pa ne ve točno kdo bi bil boljši Rosi al on?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem,mam pa tak filing,če bi Bert bil iz Kranjskega konca se pa ne ve točno kdo bi bil boljši Rosi al on?

:? Kaj si hotel povedati?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Berto je za nas profesor kolk je pa vsvetu vreden je pa pokazal lani v Brnu dvakrat ZADNJI se celo ibrrundan kar za taki materialni vlozek bi reku ni prav dobro wink.gif wink.gif wink.gif

Ne vem,mam pa tak filing,če bi Bert bil iz Kranjskega konca se pa ne ve točno kdo bi bil boljši Rosi al on?

sory tule paše zravn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!