Skoči na vsebino

JURA RACING


RVT

Priporočene objave

Juhej! Sam upam da ne bo treba spet barvat :)

....ja m1ha, glej, da res ne.......zdej mam popravljeno "žabo", ne bo cajta za malanje :-)

Popravljeno . Popravil nejc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Juhej! Sam upam da ne bo treba spet barvat :)

ej ne ja. . . usakič ko ga vržeš po tleh je pol lepši in hitrjši :D

....ja m1ha, glej, da res ne.......zdej mam popravljeno "žabo", ne bo cajta za malanje :-)

RES?!?!? DELA?!?!?! bo za 4 kroge? :evilgrin:

se hecam. veš de bi rad, de se neha drobit in končno shodi. . . de vrača veselje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva bo pa kej janez prosenik napisu, k vidm da je lih v temi :P

Na cviček v zidanico nas bo povabil, ko v soboto ni bilo časa... :rolleyes::whistle::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme pa zna kozla ustrelit :grim ... zaradi hude burje so vse dirke na Grobniku odpadle (suzukipress ;) ).

Res škoda :( , ampak dol se imajo vseeno fajn. Čisto prav jim je, sami so si krivi :P .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

hja, žal ni kaj brihtnega dodat prejšnjemu postu She: če zaradi res hude burje ni dirk, pol ni dirk... evo nekaj slikc, tokrat malo drugačnih: kaj se dela na dirkališču ko se ne more nč delat :P

http://www.motosvet.com/album/ualbum.php?cid=163

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: kako, da ni kaj dodat?

Ko ste vi odmaknili pete, ste naredili prostor :OK: unim, ki so se veselo preganjali celo popoldne.

Nemotoristom (no, nekaj v tem stilu :P ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola dečva,

hja, ko je Franz uradno odpovedal tudi vse nedeljske dirke ni blo več kaj drugega kot spokat :( in doma gledat WSBK dirke

če se je pa vreme popoldne toliko popravilo da se je dalo vozit, sem pa vesel za tvoje "nemotoriste" (če uporabim tvoj naziv :P ) okoli poldneva ni še nič kazalo na kakršnokoli izboljšanje - sej fino, bo vsaj kakšna akcijska slikca s tega vikenda :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo ob enih popoldne se je burja umirila, dirkališče pa so odprli. Tako nas je nekaj najbolj vztrajnih Ducatistov vozilo do 18:00. Fajn je bilo. lp, miha

post-69-1245697014_thumb.jpg

post-69-1245697047_thumb.jpg

post-69-1245697069_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr res smo se navozil :( .................že dolg nism tolk kofeta popil pa še dons me rt boli od sedenja :wacko: ...........ne na motorju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

za dirko in kvalifikacije s transponderjem 10.7. in 11.7. (oba dneva @ pannonia ring) hočejo 280€

za cel dan (samo nedelja ali samo petek) pa 130€.

A ni to mal velik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot sem slišal je naslednja dirka na panoniji? Moraš imeti za vožnjo v prvenstvu Jura kakšno posebno licenco?

ah ni kaj preveč posebna gor mora bit sam tale oznakapa si že notr! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah ni kaj preveč posebna gor mora bit sam tale oznakapa si že notr! :D

Kermu se morm prjavt - ker bi res šel jst pognt ninjo u dir :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

in zopet vse čestitke ludemu dolenčku za prikazane treninge in

dirke na juri. :worship::worship:

čestitke tini,nevi manci-ženske letijo ko nore! :naughty: :naughty:

pa tudi gvs ekipa je letela-čestitke! :OK:

vreme blo idealno, če izvzamemo deževni petek! :BUA:

lp. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živio vsem ! Ime mi je David in sem motorist od leta 1976 he he :lol1: ... se hecam od leta 1999 imam pa veliko željo po vsaj eni dirki . Sprašujem se če mi lahko kdo kaj več predstavi ta svet in kako bi bilo najbolje in najlažje dosečt te moje želje . Če bi si kdo lahko vzel kaj čas in mi napisal na moj mail ali pa če se bi dobila na kavi in mi razložil kako to poteka , na koga se obrnit ,koliko to košta, .... Moj mail je (david764@mail386.com ) hvala !!! Lepe sončne dneve želim vsem !!! :yea1:

Popravljeno . Popravil david764
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja spremlaj malo tale forum kdaj se kje kaj dogaja, rabiš motor, opremo, dobre gume in pa denar :)

Pa pejdi za prvič na trening, recimo na grobnik, pa si poglej kako izgleda dirka, naslednič pejdi pa še dirko odvozit, tam se prijaviš pa že šibaš, sej vozi se vseživo od kamikaz raket, pa do tistih k se grejo sam mal zapeljat, tko da za začetek ne rabiš bit maratonski dirkač da se priključiš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni šlo zeditirat, sem bil prepočasen :)

Recimo pojdi na grobnik ko bo to dogajanje, 35. Motohappening - 14.-16.08.2009, če boš šel v petek se boš skoraj sam vozil, tako da imaš čas da se privadiš na stezo, na koncu dneva greš pa še FUN dirko odpeljat. Al pa če imaš gume znamke dunlop lahko odvoziš brezplačno dunlop cup dirko, vseeno je priporočljivo da prej odvoziš kak trening, treba ti pa ni.

Spored

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni šlo zeditirat, sem bil prepočasen :)

Recimo pojdi na grobnik ko bo to dogajanje, 35. Motohappening - 14.-16.08.2009, če boš šel v petek se boš skoraj sam vozil, tako da imaš čas da se privadiš na stezo, na koncu dneva greš pa še FUN dirko odpeljat. Al pa če imaš gume znamke dunlop lahko odvoziš brezplačno dunlop cup dirko, vseeno je priporočljivo da prej odvoziš kak trening, treba ti pa ni.

Spored

Hvala za nasvet ! :worship: Moram še prej zamenat moped ker imam neked bike . Študiral sem da bi si kupil suzuki gsx-r 1000 K3, k4 . Kaj praviš pa ti ? Aja zdaj imam hondo hornet 900 in mi je ful všeč ker trga že od niskih . :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah kup kar je teb všeč :), lahk greš tud z nakedom gor, ne boš edini, gredo tud z supermoto.

Jst bi za začetnika raj nekaj v rangu 600-750cc priporočal, ker se boš tako hitreje naučil poge in kako se vozit z motorjem, ker pri 1000cc boš zelo veliko pozornosti posvečal temu kaj dela desna roka in bo zmankal za druge stvari.

Pa obstajajo seveda še druge steze, poglej temo o novem marofu, dirk ravno ne prirejajo za cestake, sam za začetnika je pa fajn :), se fejst navoziš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!