Skoči na vsebino

BAR


Vojč

Priporočene objave

To je totalna svinarija in se prav vidi, da Gaber ne mara Andreja in je to zato naredil, da bi lahko Mišo zmagal.

Yao, Pupek, več bi pričakowal od tebe... :grrr Ti to resno gledaš??? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

111.000 x 150 SIT = 16,650.000 tolarjof

Šestnajst milijonov so v soboto zatelefonirali kar tako.

In potem se sindikati mečejo na zobe zaradi enotne davčne stopnje. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brrrm, ne streljaj k'ubas...

zarad' mene lahko nas reveže obdavčijo tudi s 30% stopnjo...

Who Gives a Fuck!!! Smash the Country!!!

:yea1:

Popravljeno . Popravil krava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...misliš, da nas ne bi mogli nategniti tako, da bi več glasov v finalu pripisali Miroslavu kot Drejču, pa čeprav bi jih slednji dobil več?? :naughty:

se ne obremenjujem, kdo bo na koncu zmagal :grrr moti me tale kreten Gaber, kateri nima tri čistih za nastopanje v takem šovu :devil: on je zadnji oziroma se sploh nebi smel obredeliti, če se pa je že, ker mu pač "čustva" ne dajo miru :grrr pa bi vsaj naj zase zadržu :whistle:

Bi bilo zanimivo vedet, kako je sploh prišel do "menedžerja" v tej odaji tra_003.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moti me tale kreten Gaber, kateri nima tri čistih za nastopanje v takem šovu :devil: on je zadnji oziroma se sploh nebi smel obredeliti, če se pa je že, ker mu pač "čustva" ne dajo miru :grrr pa bi vsaj naj zase zadržu :whistle:

Bi bilo zanimivo vedet, kako je sploh prišel do "menedžerja" v tej odaji tra_003.gif

:grim tra_003.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se ne obremenjujem, kdo bo na koncu zmagal :grrr moti me tale kreten Gaber, kateri nima tri čistih za nastopanje v takem šovu :devil: on je zadnji oziroma se sploh nebi smel obredeliti, če se pa je že, ker mu pač "čustva" ne dajo miru :grrr pa bi vsaj naj zase zadržu :whistle:

Bi bilo zanimivo vedet, kako je sploh prišel do "menedžerja" v tej odaji tra_003.gif

Bi bilo zanimivo vedet, kako je sploh prišel do "menedžerja" v tej odaji

ja ritko je nastavu :grim

a ne veš da TOPLOVODARJI skup držijo..itak ga bo MIrsade pajsnil v finko :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi bilo zanimivo vedet, kako je sploh prišel do "menedžerja" v tej odaji

ja ritko je nastavu :grim

a ne veš da TOPLOVODARJI skup držijo..itak ga bo MIrsade pajsnil v finko :lol1: :lol1: :lol1:

prosim, da ne žališ mišota, ker ni Mirsad ampak Miloš... je v včrajšnji oddaji povedal

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prosim, da ne žališ mišota, ker ni Mirsad ampak Miloš... je v včrajšnji oddaji povedal

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

ampak še vedno ostane Čefur :grim

prasca ne prebavlja pol slovenije ker jim je grozil ter dodajal razne pridevnike če je le kdo kaj bral njihove bloge :grim

aja saj so v Direktu objavili skopirane mirsadkove grožnje ko jebe čefurskega fukfehtarja.. :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je totalna svinarija in se prav vidi, da Gaber ne mara Andreja in je to zato naredil, da bi lahko Mišo zmagal.

No ja, itak ni pomembno, kaj folk misli. Sicer pa imaš v tujini te resničnostne šove postavljene tako, da tudi glasovalci pobirajo lepe nagrade, pri nas pa seveda tega ni, ker raje vse oni v žep dobijo.

Gaber je pa tak bedak, da mu ni para......

tut pr nas neke nagrade dobivajo, če se ne motim ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u mater včeri popoldan vklopim radio Belbi

evoti ma ona kuzla s primorske pametna pričam ti priču da mora mirsad zmagat pa kao da rabi v najem stanoivanje ...

abledable sem mislil razbit radio dobr da se je ugasnu ... :zzz: :zzz: :zzz:

ma zdej hoče bit v sloveniji že vsak buzi zvezdnik pa vsaka vaška kurbica tud:lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil advokat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sem pa včer Jasno vidu na brucovanju... :blush: .............. :lol1: :lol1: :lol1: se mi zdi da ni čist nč Andrejčka pogrešala :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sem pa včer Jasno vidu na brucovanju... :blush: .............. :lol1: :lol1: :lol1: se mi zdi da ni čist nč Andrejčka pogrešala :grrr

le kako naj Drejčka pogreša k si jo pa ti za rito šlatu :grim :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdi da ni čist nč Andrejčka pogrešala :grrr

počaj, da € in avto domov prpele, bo pa spet sladka do njega :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

le kako naj Drejčka pogreša k si jo pa ti za rito šlatu :grim :lol1: :lol1: :lol1:

dej ne piš takih po forumu,me bo še iskat začel in ogrožat če bo to bral,al pa mu bo kdo povedal "kađivc je pa tvojo šlatal" :lol1: :lol1: ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej ne piš takih po forumu,me bo še iskat začel in ogrožat če bo to bral,al pa mu bo kdo povedal "kađivc je pa tvojo šlatal" :lol1: :lol1: ... :D

ma ne bo ti grozil saj ni tak kot Mirsade ki je grozil vesoljni sloveniji alias po novem MIloš :lol1: :lol1: :lol1: isto majhno sranje na kratkih nogah drugo pakovanje :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ampak ta :SS prasec je neužiten :devil:

Men je pa Gaber kul. Tak grapefruit-ovc mi deluje :)

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bar spremljam bolj bežno, pa ne vem, komu od obeh bolje kaže za zmago. Jaz bi, če bi bil na Andrejevem mestu (za Mišota si take geste nekak ne morem predstavljat), naredil takole:

V živo, ko vsi gledajo, bi po TV-ju izjavil, da če zmagam in dobim avto in 5 mio SIT, da:


  • bom avto podaril Centru Dolfke Boštjančič, ki se ukvarja z nego otrok z motnjami v duševnem razvoju, da ga bodo lahko uporabljali za prevoz otrok;
  • bom od 5 mio SIT polovico oz. 2,5 mio SIT podaril za nakup mamograma, naprave za zgodnje odkrivanje raka dojk.

Odnesel bi gotovo zmago (že to je veliko vredno!), pobral simpatije cele Slovenije, avta ne bi pogrešal (otrokom bi bolj prav prišel) in tudi 2,5 mio, SIT bi prišlo v prave roke. Teh 2,5 mio. SIT, ki bi mi ostali pa bi bilo ravno prav, da si privoščim... novo Yamaho FZ1 Fazer. :photo:

Tako da... če bom kdaj v takšni situaciji, točno vem, kaj in kako bom naredil. :)

post-9351-1134635027_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je v tem, da ne dobijo celih 5 mio sit, ker moraš še davek upotevati.... a bi potem še vedno dal 2,5 mio za napravo?

Itak imam novo TDM-ko... Ko sem jo kupoval letos, je bila razlika v ceni med njo in (starim) Fazerjem minimalna. Če bi kupoval čisto s srcem, bi sicer vzel Fazerko, pa sem uklopil malo možganov in ugotovil, da je TDM motor, ki mi je bolj pisan na kožo in od katerega bom na dolgi rok več imel. Mi zdaj sploh ni žal. ;) Da pa človeka včasih kljub temu zamika, da bi imel pod ritjo 150 konjev, :naughty: je pa čisto normalno. :grim

Torej naprave itak ne bi kupoval, šlo je samo za primer. Užitka zmage pa ni mogoče kupiti z denarjem in če si ob tem naredil še dobro delo, je užitek sploh popoln.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in na enkrat, je men nas butle, vletelo nekaj starega, prekalnjenega & intelektualnega...

...mi BAR :grupni: :grupni: gledamo zgolj z očmi in ne uporabljamo čustev.... :whistle:

Dry :OK: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!