Skoči na vsebino

BAR


Vojč

Priporočene objave

Almo imamo (vsaj glede na vaše izjave in izjave drugod po medijih) vsi za malo trčeno in nesposobno. Ampak roko na srce, brez nje bi bil bolj dolgčas. In fora BAR-a je, da se o njem govori, se ga gleda in plačuje. Za to pa je potreben show in ta babnica ga ustvarja.

Če bo šla, bodo najbolj žalostni na POP TV-ju. Ni Alme, ni zanimivo, ni denarja. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislem... A vam je tale Alma ušeč al se mal zajbavate  :blink:

Sori, meni so pač babe všeč. Tudi če mi kot celota ni všeč, se na njej vedno najde kaj takega, kar mi je všeč. :grim :devil: (če ne drugega, je dobra po duši :lol1: :grrr )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(če ne drugega, je dobra po duši  :lol1:  :grrr )

pa da zna rižoto nardit..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gremo enkrat gangstere špilat? :P  bomo meli eno babo na ketni :P

ja, ja... dirty bikers and their meteoric slizy girls :OK:

že pišem prijavnico ! vruuuummmm ..... tresk, buuuum ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sori, meni so pač babe všeč. Tudi če mi kot celota ni všeč, se na njej vedno najde kaj takega, kar mi je všeč. :grim  :devil: 

:eek: a tako hudo je :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, da pri vsaki najdeš neki, da ti je všeč  :blink:

aja aja - evo stvar je zelo preposta :grim : pri dobrih babah je stvar itak jasna, pri eeee..., no, ne ravno preveč dobrih je pa tako, da vseeno pripadajo rodu bab in ob tem dejstvu se spomniš na to, da v tem rodu obstaja ogromno dobrih bab, in si ob tej misli vesel. :D

ergo: tudi pri "ne-tako-dobri" babi ti je všeč dejstvo, da se ob njej spomniš na dobre babe. :grim :grim :lol:

uh uh saj vem :topic: ampak petek je. Have a break. Have a KitKat. :)

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, ja ! včasih se pirrulz zadovolji že s tem da ženska nima platfusa !  :P

:grim Če je dobra baba oprostim tudi platfus. Cesar je milostljiv. :grim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja aja - evo stvar je zelo preposta :grim : pri dobrih babah je stvar itak jasna, pri eeee..., no, ne ravno preveč dobrih je pa tako, da vseeno pripadajo rodu bab in ob tem dejstvu se spomniš na to, da v tem rodu obstaja ogromno dobrih bab, in si ob tej misli vesel.  :D

ergo: tudi pri "ne-tako-dobri" babi ti je všeč dejstvo, da se ob njej spomniš na dobre babe.  :grim  :grim  :lol:

uh uh saj vem  :topic:  ampak petek je. Have a break. Have a KitKat.  :)

Želim ti obilo dobrih bab ... fejst punce in ženske pa itaq potem ne rabiš :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa male joške?

tudi. Če lepo pašejo k ostalemu. :fredy:

Okej okej da nas masters of MS ne bodo vse po vrsti zradirali, se lahko vrnemo na Almo in njene atribute.

Kot pri vseh presojah je tudi tu stvar večih faktorjev, od katerih je eden izmed pomembnejših, kolko pirov maš v riti :grim (kot je to povsem pravilno ugotovil moj štajerski sodržavljan in somišljenik Pervy :grim )

P.s.: Pa s "piri v riti" ne mislim, da bi ti kdo flaše pira v rit porinil. Da se razumemo. :) :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alma, Francka, Miša, Jožica, Neža, Konikunda, Rebeka, Sodoma ... vsaka ima nekaj kar je nekomu nekje všeč in vsaka ima nekaj kar nekomu nekje ni všeč ... debate o tem so pa čista zguba cajta ... valjda, če že nimamo kaj drugega počet, potem se vtaknemo pač v vsako luknjo, ki nas na dotični osebi moti ... ponavadi pa je to bolj zdravljenje in nabijanje lastnega ega, kot pa kaj drugega ...

BTW, da naum :topic: BARa ne gledam ... sem pogledala enkrat, mi je šel voditelj zlo na živce in po petih minutah sem menjala program ... SIMPL ...

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alma, Francka, Miša, Jožica, Neža, Konikunda, Rebeka, Sodoma ... vsaka ima nekaj kar je nekomu nekje všeč in vsaka ima nekaj kar nekomu nekje ni všeč ... debate o tem so pa čista zguba cajta ... valjda, če že nimamo kaj drugega počet, potem se vtaknemo pač v vsako luknjo, ki nas na dotični osebi moti ... ponavadi pa je to bolj zdravljenje in nabijanje lastnega ega, kot pa kaj drugega ...

BTW, da naum  :topic:  BARa ne gledam ... sem pogledala enkrat, mi je šel voditelj zlo na živce in po petih minutah sem menjala program ... SIMPL ...

And justice for all. :)

Komur je Alma všeč, naj mu bo, komur ni, a tudi prav.

Jaz pa pravim, da četudi ni my kind of woman, je tale fotka prav okej. that's it.

post-4528-1129280413_thumb.jpg

petek je, folk ,veselimo se. Ali še bolje, gremo se veselit s tistimi, ki so nam všeč. Piss. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nujno mora nabavit čevlje z ortopedskimi vložki ! zumiraj levo stopalo !

priporočam  .)

u šit pa res. :grim Prej sploh nisem opazil, da je še kaj pod kolenoma. :ninja: O:-) :rolleyes:

Pa kaj je zdaj - so fuknili to Almo ven al ne? :hmm: :bounce:

Good girls are good.

Bad girls are even better.  B)

Bad girl is a good girl. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj samo dodam, da se popolnoma strinjam z vsem kar je rekel velecenjeni kolega pirrules :beer2:

nevem zakaj bi to bilo hudo, dekleta bi morala biti vesela moških kot smo mi, ki ne iščemo napak na ženskah ampak pozitivne lastnosti. saj je super če je vse čista 10-ka, ampak zavedajoč se svoje ne-čisto-popolnosti (sem 99% popoln :P ) pač če nima lepe face gledaš v dekolte ali rit oz. na koncu še vedno lahko iščeš notranjo lepoto. če si dovolj potreben ali vinjen ni vraga da nebi na vsaki ženski kaj našel dobrega .)

pa da se vrnemo k temi? kaj je to z minusi, a so almo ven vrgli? :eek: in kdaj je sploh ta bar na tv? sem ga po pomoti ujel 2x na koncu ampak si nisem zapomnil ob kateri uri in dnevu :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... če si dovolj potreben ali vinjen ni vraga da nebi na vsaki ženski kaj našel dobrega  ...

Ali, kot je jedrnato pojasnil svoje stališče znameniti Pero T., ko so se kolegi zgražali nad njegovim izborom najbolj ofucane pristaniške kurbe:

"Pa jebiga - diše!" B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali, kot je jedrnato pojasnil svoje stališče znameniti Pero T., ko so se kolegi zgražali nad njegovim izborom najbolj ofucane pristaniške kurbe:

"Pa jebiga - diše!"  B)

Gud one :OK:

Popravljeno . Popravil Kölm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem zakaj bi to bilo hudo, dekleta bi morala biti vesela moških kot smo mi, ki ne iščemo napak na ženskah ampak pozitivne lastnosti. saj je super če je vse čista 10-ka, ampak zavedajoč se svoje ne-čisto-popolnosti (sem 99% popoln  :P ) pač če nima lepe face gledaš v dekolte ali rit oz. na koncu še vedno lahko iščeš notranjo lepoto. če si dovolj potreben ali vinjen ni vraga da nebi na vsaki ženski kaj našel dobrega  .)

Pervy ... potem velja zate lahko tudi to ... rit je rit, saj nima veze h kateremu spolu pripada :devil: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!