Skoči na vsebino

BAR


Vojč

Priporočene objave

ob četrtkih je gužva, ker so žuri... dajmo raje na petek prestaviti - jaz sicer nimam veze, ampak brihto bi pa res rada spoznala enkrat, pa kako kavo (ki je sicer ne pijem - samo tako se reče) bi tudi spila.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: Kaj jim pa fali?... :P

iz slike se ne da razbrat da bi jim kaj falilo..oziroma kaj bi jim falilo če jim bi....

jest sem mela v mislih predvsem obširnost občinstva...pa ne samo tistega na slikci.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz slike se ne da razbrat da bi jim kaj falilo..oziroma kaj bi jim falilo če jim bi....

jest sem mela v mislih predvsem obširnost občinstva...pa ne samo tistega na slikci.... :)

Od nekdaj sem bila fascinirana kako lahko dedci hitro padejo, če se jim približa brhka mladenka z drznim nastopom ... nekako padejo v neko hipnotično stanje, ki se odraža v blago telečjem pogledu, slinastem nasmešku in pozo (pizda kaj naj pa zdej) ... in prav fajn se mi zdi, da nekatere brhke mladenke znajo to izkoristit ... sicer sem :topic: ... ampak ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od nekdaj sem bila fascinirana kako lahko dedci hitro padejo, če se jim približa brhka mladenka z drznim nastopom ... nekako padejo v neko hipnotično stanje, ki se odraža v blago telečjem pogledu, slinastem nasmešku in pozo (pizda kaj naj pa zdej) ... in prav fajn se mi zdi, da nekatere brhke mladenke znajo to izkoristit ... sicer sem  :topic:  ... ampak ....

:OK: :OK: :OK: evo... definitivno me je danes to najbolj nasmejalo :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boljši bar je HRI BAR  :drunk:

gremo enkrat gangstere špilat? :P bomo meli eno babo na ketni :P

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm...še malce offtopika...samo razmišljam.

Če pustimo posedovanje oči, različne malarje, etc, etc...

Zakaj naj ne bi bili moški fascinirani ob pogledu na kakšno mično deklino? Roko na srce - obstaja velika verjetnost, da je velika večina moških, po sili razmer, prisiljena v situacijo, ko morajo biti zadovoljni s tistim, kar pač imajo, ker drugega ne morejo dobiti. Ne ravno najlepše. Koliko je zares lepih žensk? Manj kot pa malce manj lepih, samo pogojno simpatičnih, malce čudnih estetsko, pa vse do tistih, ko ti um zaide na stranpot, kjer išče vrčko/žakelj/krsto...

Ja, vsakomur je "najlepše" tisto, kar ima doma. Aha. Kurac. Ne glih. A-a. Ker se potemtakem najbrž ne bi zasačili ob pogledu na kaj drugega in ob razmišljanju - u ti mater, bi ji storil silo. :)

In kaj je tu narobe? Narobe mogoče samo to, da se "domača bitja" počutijo tako zajebano ogrožena in ne morejo priznat/doumet, da je kaj očem bolj prijetnega. A? Ali pa mogoče obstajajo še tiste, ki se že same sebi zdijo "ne ravno tako zelo privlačne" in uganjajo celo monodramsko izvedbo tragikomičnega razmišljanja - "u so prasci" tematike.

Jebiga.

Velja v obeh smereh, preden dobim kakšno etiketo. Ker bom koga umrl. Prerano.

Popravljeno . Popravil Anubis
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah, to je v bistvu kot štorija o kadilcih in nekadilcih... ali pa tistih, ki polagajo ovinke, in tistih, ki ne ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes prvič gledam to polomijo :grrr :slap: ....bolje bi bilo, če bi ta čas predvajali zimzelene melodije Helene Blagne :lol1: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu..če ti ni všeč...je najboljše da ugasneš TV recimo....

točno :yes:

v bistvu..če ti ni všeč...je najboljše da ugasneš TV recimo....

točno  :yes:

in si ta cajt lepo na motosvetu :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madonca sm jest zaplankan.. Nism gledu sanjskega moškega, sanjske ženske, pa tud bara še nisem videl.

Ampak vem pa vse. Ker preberem tuki:) :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!