Skoči na vsebino

BAR


Vojč

Priporočene objave

Alma  :nono: v živo nič posebnega

celi point bara je v tem, da jo vidiš po par pirih. sigurno je pol ful dobra :grim :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

celi point bara je v tem, da jo vidiš po par pirih. sigurno je pol ful dobra  :grim  :beer1:

Kot sem ze napisal v temi naljubsa piva.

Najboljse je 8 pivo, kajti po njem so vse lepe, alma mogoce se najlepsa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

celi point bara je v tem, da jo vidiš po par pirih. sigurno je pol ful dobra  :grim  :beer1:

saj jih blo nekaj, sicer ne piva ampak...imel sem občutek, da je morala met "prisilno" tisto navadno majčko z logotipom bara :grim bi ona rajš mela kaj bolj... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2:

..... :hmm: bom začel kar redno gledat :grim

jaz sem glih prestavil na pop, ko je Alma izjavla: " Sej jes bi tud, podnev in ponoč, jaz bi kar skoz sexala..." :whistle:

I ja bi... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam Alma bi seksala samo s tistim, ki ga res ljubi. In on njo :whistle: O:-)

Kako romantično. :photo:

Popravljeno . Popravil Polž
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......ampak je rekla s kom :grim ne z vsakim :nono:

bemti polžek me je prehitel

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem šel mimo televizorja, ko je mali gledal... Nisem si mogel kaj - firbec. Tisti fant, ki je tako čustven in se mu je orosilo oko... :( Nikoli več ne bo pil alkohola... Pa tako je bil razočaran sam nad seboj, ker je bejbo dol ruknil, ko je bil nasekan :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:(  Nikoli več ne bo pil alkohola... Pa tako je bil razočaran sam nad seboj, ker je bejbo dol ruknil, ko je bil nasekan  :lol1:

Hey, hey :beer2: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ti to dovoliš malemu gledat  :eek: bo se pa čist pohujšo :grim

Ta mali je star 22 let :) Brat. :) Se nima več kaj pohujšat. Vsaj kolikor lahko spremljam frekventnost dvonogih srn v njegovi sobi :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem šel mimo televizorja, ko je mali gledal... Nisem si mogel kaj - firbec.

to si šel pa zlo pocasi mimo teveja :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

druga tehnika je da gres mimo hitro, a večkrat zapored ..če si dost hiter ne zamudis skor nicesar bistvenega .. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

druga tehnika je da gres mimo hitro, a večkrat zapored ..če si dost hiter ne zamudis skor nicesar bistvenega .. :)

nO, če smo iskreni, tudi če sploh ne greš mimo, ne zamudiš skoraj ničesar bistvenega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem šel mimo televizorja, ko je mali gledal... Nisem si mogel kaj - firbec. Tisti fant, ki je tako čustven in se mu je orosilo oko...  :(  Nikoli več ne bo pil alkohola... Pa tako je bil razočaran sam nad seboj, ker je bejbo dol ruknil, ko je bil nasekan  :lol1:

On je bil razočaran nad sabo zaradi svojega agresivno-patetičnega izliva čustev na 3M ... Ker je bejbo kresnil nima veze ... Samo žalosten je bil, ker je nakladal potem v kamero, pa tudi, ker ima bejba ful problemov ravno sedaj, ko je on v tisti hiši in ne more vun, da bi ji pomagal ...

Jaz stavim na Mišota .... Tip je faca pa še nekih velikih napak ne dela ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmmmm mogoče ker sem ženska.... ampak meni je pa tale Ažbe še bolj všeč, ravno zaradi tega, ker pač pokaže, da ma tip čustva.... :OK:

moj favorit še vedno Ažbe!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je blo še bl dolgcajt, ko sem gledu live streaming pri nasis sosedih :grim

..tko da...nc se sekirat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAO!

Včeri sem si prvič vzel cajt in sem mal poškilil to opevano serijo :slap: :slap: :slap:

V to so me prepričale slike Alme - pa sem si rekel da vidim to "hudo" bejbo :krneki: :krneki: :krneki: in napovedi na raklamah, da udeleženci stanujejo v lusuznem stanovanuju v LJ :o :o :o

In kaj vidim:

Eno grdo blond bejbo (so pač maskerji opravili zelo dobro delo pred fotografiranjem slik, ki jih je nekdo napopal v forum), ki razlaga, da ona bi skoz fukala. Ponoči, zjutraj, čez dan, zvečer. In kaj je to special? Sej to bi vsak delal. Obrabljena fraza, ki jo je uporabljala že Polona Baš, ko je zmagala na nekem lepotnem tekmovanju in je hotela še dodatne pozornosti. Je pa verjetno res, da take wanna be high class bejbe itak nič ne fukajo (samozadovoljevanje ne šteje :nono: ), ker so preveč zbirčne, ker noben tip ni dost dober za njih. :lol: :lol: :lol:

Ena od punc izredno lepo govori na meki L. Pohvalno. NOT :SS

En od tipov, ki je potetoviran in "nabildan" - današnji proteini & stuff delajo čudeže, se na koncu oddaje jokca kot kak prvošolček, ko mu mamica v trgovini ne kupi željene igračke. :slap: :slap: :slap:

Najbolj je pa name naredilo vtis tolkrat povdarjeno in pohvaljeno lusksuzno stanovanje. Če je tisto luksuzno stanovanje....

Stanovanje ima eno samo kopalnico in še to majhno. Že vsako mal večje stanovanje v čisto običajnem bloku ima dve kopalnici. Kopalnica pa pod kritiko. Kopalnica v luksuznem stanovanju bi imela masažno tuš kabino, masažno kad za namanj štiri osebe, vsaj dva umivalnika, mozaik ploščice, zlate pipe, savno....

Stropovi so iz knaufa. Knauf naj bi bila poceni in ugodna rešitev....

In če maš barvaste stene namesto klasičnih belih je po njihovo to tudi luksuzno. Me ne me basat. Mogoče bi bilo luksuzno, če bi na teh stenah visele slike Groharja, Slane, mogoče Boscha.....

Pohištvo tudi ni ne vem kaj.

V stanovanju jih večina kadi :SS :SS :SS

In folk?

V glavnem stari 25 ++ let. Pri teh letih se hodi v službo, ne pa lufta 3 mesece in upa, da bodo zadeli glavno nagrado 5 m SIT. Ko se bo od teh 5 plačal davek bo verjetno ostalo mal čez 3. Se pravi milijonček na mesec, da špilaš 24 ur na dan budalo. Aja pa še zmagat moraš. :photo: :photo: :photo:

Tadej

Že pričakijem linin komentar glede stanovanja :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja tadej...očitno so povprečna stanovanjska merila v sloveniji kaj je luksuzno in kaj ne, nižja od tvojih :)

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!