Skoči na vsebino

BAR


Vojč

Priporočene objave

Dobra tale Alma... :)

Ma ni dobra Alma, dobri so joski.

Party bo v cetrtek. Tko da Sym pa Pervy, ne ga zamudit. Pol bom pa [e jst gledu BAR v petek :D To bi znal bit kul :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm, da je to Bastijan z radia Antena. Kmet. :closedeyes:

Sicr pa nism gledaw, pa tut ne bom.

Bastijan je kao voditelj, un ta drug vosu je pa kao ocenjevalec al neki meneđer. Skratka oba sta kmeta, sam kvazi-meneđer je za moje pojme Über-kmet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Kao neki wannabe križanc med mežnarjem ...mislm meneđerjem, drill sergeantom in šankovskim mačotom, ki vonja po štali. :slap:

misliš moneyžer..? :D

drgač - BAR...

Beda :glare: škoda mojga cajta za take "šove"... ampak - kar je IN v tujini, bo IN tud pr nas..ofce... :SS . še ozbornov nisem kaj preveč porajtal, kaj šele teh Kmetahovnov. Raj grem u Orto na per, al pa na swing, pa se bom bolš zabaval. :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skratka oba sta kmeta, sam kvazi-meneđer je za moje pojme Über-kmet

Se mi zdi, da spet kmete žalte, ker imate tadva za kmeta ali celo über-kmeta.... :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, da spet kmete žalte, ker imate tadva za kmeta ali celo über-kmeta.... :angry2:

Se opravičujem vsem taprawim kmetom, ker sem unedva primerjal z njimi. Zelo mi je žal. :oops: :slap: Posipam se s pepelom [posip, posip, posip...]

Popravljam tudi mojo izjavo, ki se zdaj glasi:"Skratka oba sta loja, sam kvazi-meneđer je za moje pojme Über-loj."

Upam, da zdej nism še koga užalu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sami debili :devil:

Včer je ena kr jokala ker je dala drugi minus :blink: :lol1:

Nikol pa nebi dal 100 sit/dan da bi jih lahko gledu 24 ur na dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včer je ena kr jokala ker je dala drugi minus :blink:  :lol1:

Nikol pa nebi dal 100 sit/dan da bi jih lahko gledu 24 ur na dan

Ni treba, je še vse shekano na internetu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj gledal po sili (ni blo kabelske tam) in skoraj :eek: ko so minuse devali blontni. še dobro da so oni tipi ki majo malo pojma rešili zadevo, pa saj je menda jasno da bilokatera gostilna ne more laufat brez blontnih joškatih kelnarc :slap:

sym & Co - sorry včeraj sem bil na dopustu - obljubim da pridem ko se zmenite :lol1: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je zelo dober primer, zakaj nacija potrebuje nacionalno televizijo. Komercialke bodo pač delale samo tisto, kar se dobro prodaja, kar prinaša keš. Saj to je logično. Kvaliteta, edukacija in afirmacija jih ne zanima. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

debilna odaja gor ali dol(nimam blage veze ker je tudi mlimeter nise vidla...lahko zgolj predvdevam, da ni glih moj žanr) ...doker bojo/bomo to gledali do takrat jih bodo snemali.....in glede na dandanašnjo družbo, je to to..je da best...oz...nismo še videli najbolj bedaste....

Sicer pa malo iz smeri je pa v povezavi

Je kdo poslušal (radio...kater program ne vem)l včeraj raziskavo kaj ljudje berejo...no ženske (najboljžalostno tudi študentke) večinoma samo rumeni tisk in kakšno Jano....medtem, ko moški berejo večinoma Delo....in pregledajo rumeni tisk če slišijo, da so notri kakšne joške znane Slovenke. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem mam linke :OK:

In kje se to dobi, mene sam zanima k kar vids po tvju je res bedno sploh pa ta amla bljonda k se je jokala ma ta skoz joka.Tud v soli vsakic k gres mim joka res fuknjena zenska no ja sj sm grejo sam debili...

Poleg tega se pa ze zelo dobro po maili prenasa se ene zanimivosti o njej

http://www.dingo1.net/displayimage.php?album=10&pos=35

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam un pedr bi pa bil za ponucat .)

ampak se lahko kr obrišem pod nosom :lol1:

drgač pa brez veze oz kr neki :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni treba, je še vse shekano na internetu :D

kje so torej povezave do kamer ?! :naughty: me zanimajo zadeve pod tušem itd. :devil:

al nimamo nobenega tapravega hekerja na motomarsu :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje so torej povezave do kamer ?!  :naughty: me zanimajo zadeve pod tušem itd.  :devil:

al nimamo nobenega tapravega hekerja na motomarsu  :ninja:

Naš dizajner tudi samo sekret al kopalnico al če je vse skup ne vem gleda, pa je že prvi dan prijavil, kaka pra---a je ena (pozabil sem katera), ker da je šla srat :eek: pa si ni rok umila potem. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!