Skoči na vsebino

BAR


Vojč

Priporočene objave

Gledu uno odajo, v kateri so izločili eno od tekmovalk.

Odaja je neumna in poneumlja ljudi. Tekmovalci so neinteligentni primerki, današje posrane, skomercializirane družbe.

Najbolj pa me je zmotil odnost do pedra (če sploh je peder). Zakaj za hudiča je dans bit peder kul. Kje je point tega. Mene osebno pedri ne motjo. Zame so to pač bolani ljudje. Sam zakaj je to ratal kul? Čez 15 let, boš pa kul, če boš javno priznal, da natepavaš ovco. In zkaj za hudiča hodim na fax in se matram, če pa čez par let več ne bo slovencev, sej so al pedri, al umetniki, al zgube, k to je dans vse kul. Dans je najhuj, kar te lahko doleti to, da si povprečen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je pa oštarija(bar) super. To je en najboljših šovov v zadnjih.. ne vem... morda 150 letih. Kej takega svet še ni vidu in fuuuul sm fouš unim, k tam kažejo vs svoj enormen talent, vi jih pa tle žalite, jih tlačite in zaničujete. Oni (in one) se namreč toku matrajo, da bi vsem ugajali, da se prow čuti koku ste jim tudi vi fouš.

In najboljše pri vsem tem pa je to, da jest spljoh ne vidim POP TV-ja.

:OK: :OK: :OK:

LAKI MI!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brihta rules - ti bi pri nas bil car šanka, mamo dosti podobno mislečih ampak nimajo interneta kaj šele da bi se znali tako lepo izražati. .)

pedri so cool, naj sanda in podobne jih gledajo in se vlažijo, na koncu itak morajo vzet ene take povprečne barbare ko smo mi če hočejo kaj fasat! torej hura! mi smo danes že od 8.30 dalje za šankom bli in dobro da se ni snemalo :lol1: šele resna intervencija nas je spravla pred pol ure na šiht B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je Pery, a si bil res tam. Dej mal povej, a se splača it tja, pa mal folk drkat v glavo. A se splača časa?

ja ja se splača, za šankom je vedno cool. aja ampak mi nismo bili v "THE Bar-u", samo v plain old slimpl baru v centru, nedaleč od pisarn katere smo imeli namen danes še obiskati :grrr

"The Bar" bo moral počakati organizirano akcijo MS pivske elite -koordinacijo vodi symru in upam da tokrat ne požgemo njegovega domovanja :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje so torej povezave do kamer ?!  :naughty: me zanimajo zadeve pod tušem itd.  :devil:

al nimamo nobenega tapravega hekerja na motomarsu  :ninja:

Linki so na mobisux-u samo delajo samo od časa do časa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koordinacijo vodi symru in upam da tokrat ne požgemo njegovega domovanja  :whistle:

ali povzročimo njegovo prisilno izselitev :ninja: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa stvarno - mogli bismo ... pa Hočkota bi rabli zravn, pa Wobewta, pa še koga ... Pravzaprav lahko mini TSSSR s sodelujočimi simpatizerji nardimo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam včerajšnje snemanje reklama z Almo v tangicah na šanku je blopa super :OK:

Mislim da imam mal fetiša na kelnarce .) :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zkaj za hudiča hodim na fax in se matram, če pa čez par let več ne bo slovencev, sej so al pedri, al umetniki, al zgube, k to je dans vse kul.

a ti hodiš na faks in se matraš zato, da boš slovensko nataliteto dvigoval.... :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa stvarno - mogli bismo ... pa Hočkota bi rabli zravn, pa Wobewta, pa še koga ... Pravzaprav lahko mini TSSSR s sodelujočimi simpatizerji nardimo ;)

V taki zasedbi bi znala bit pizdarija... :) :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in potem motosvetovci gledajo prenos in glasujejo vsako polno uro, kdo "ma dost" in ga je treba odstranit .... ;)

al pa kdo plača naslednjo rundo ... al pa kdo si zasluži spanking od Alme :P

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti hodiš na faks in se matraš zato, da boš slovensko nataliteto dvigoval.... :eek:

Ne sam prez podmladka ni strank. Ne bo nikogar, kateremu bi hiso zgradil.

Uporabljaj glavo. Ne da se mi objasnevat mojih postov.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:

ste pa..

če se 2 pedra data skup, a nista potencialne stranke? :hmm:

jao :grrr

ja, tudi...ampak naravni prirastek pa to, sej veš...treba razmišljat za naprej, ne sam za zdej :grim

....ma sej nima veze....kje smo že ostal :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!