Skoči na vsebino

Ata/mama sinu kupi motor


Miki Mauss

Priporočene objave

Symru "Zlatikakapress"  prevzel vodstvo v nabijanju (sajnismodvomilipress)  :kva2:

"Zaenkakapress" je povedel! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm slišu za primer ko ma sin avto Golfa 5ko in novo Hondo CBR, pri seveda 18letih, sej me nič ne moti al kej, sam povem ko je že tema :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ka vi mojstri sploh berete kaj pišete, mislim najbolj prvih 6 na lestvici....delate se norca iz tistih ko jim doma motorje kupjo, iz 20 letnikov k majo motorje, iz tistih k se vozjo po kolenu, iz tistih k majo SS motorje, iz tistih k majo nove motorje....ne da se mi več spuščat na vaš nivo, res ne!! kokr pa pišete da se pelete...a se mogoče menim z celo familijo Jerman????? :slap:  :slap:  :slap:  :slap:  :slap:  :slap:  :slap:  :slap:

men se zdite idioti no...mogoče še komu.... :eek:

no začelo se je pa vseskp zarad tegale stavka....nevem kaj sm s tem takga napisu razn da mi gre na K. če ste favš.........svaka čast pol pa pluvate papki ko vam en neki napiše, kar se mu zdi... :hmm:

ka ti gre kej v nos če so mu ga doma kupli?? ti si mel pr 19ih pač žogo, nekteri mamo pa mopede. mater ej če me kej razpali...pa ne troste neumnosti da se nezna pelat pa to!! "kotfligl" hitr okrevi, upam da z ninjiko ni hudo

ni res,

ni res,

sam iz unih k ne vejo čemu kolenčkanje sploh služi,

ni res, ker jiho vozmo tud sami,

ni res...

res nam je žal :)

piše se "fouš" ne "favš" :)

žoge smo mel pri 10 letih, ne 19ih :)

3. odgovor Nagayi: gg :angry2: , a mi ne moreš pustit ene zmage.

nope :)

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....delate se norca iz tistih ko jim doma motorje kupjo, iz 20 letnikov k majo motorje, iz tistih k se vozjo po kolenu, iz tistih k majo SS motorje, iz tistih k majo nove motorje....

Pozabil si na tiste, ki imajo OPRANE / ČISTE motorje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiva tema, ni kaj. Zdej vem kolk letijo kkšne mašine, kako se kolenčka in kdaj, kako se je treba na cesti obnašat, pa da eni vozijo celo neregistrirane motorje, pa da ti ga vsaka potegne če maš motor, pa še in še in še in še. Aja še za kostanj kmal zvem bom pa res vesel, da sem jo odkril.

:SS

P.S. :topic: za moderatorje: Al se meni samo zdi,al mi explorer serje in mi ne izpiše pravega noslova teme. Pa to se mi na tem forumu dogaja večkrat??

:topic: Kaj je hujš? Če ga kupi mama al ata? Al pa če ga kupi mama, da s tem razjezi ata al obratno? :topic:

Popravljeno . Popravil Šarc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V včerajšnjem večeru sem prebral, da je 20 letnik na Marički butnil v osebni avto, ki se je vklučeval v promet s stranske ceste. In da so hudo poškodovanega odpeljali v celjsko bolnišnico. Ve kdo kaj o tem sranju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V včerajšnjem večeru sem prebral, da je 20 letnik na Marički butnil v osebni avto, ki se je vklučeval v promet s stranske ceste. In da so hudo poškodovanega odpeljali v celjsko bolnišnico. Ve kdo kaj o tem sranju?

:) ravno zaradi tega se je tale tema sploh začela....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) ravno zaradi tega se je tale tema sploh začela....

........ in se še z večjo vnemo nadaljuje! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) ravno zaradi tega se je tale tema sploh začela....

Pri Večeru so pa res ažurni. Kot, da bi bral kakšen tednik in ne dnevnik. Kaj dobijo novice preko Ponnyexpresa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 4 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!