Skoči na vsebino

Ata/mama sinu kupi motor


Miki Mauss

Priporočene objave

tkole bom reku, sej se vsakem zgodi, pa boh dej da čimmanj pa da se noben nebi poškodoval in tko. Sam tale fantič je pa celo sezono iskal po Marički. Če ga nisem srečal vsakič ko sem se čez peljal, pa nič nočem. :angry2: Pa me ne moti, če kdo po kolenu al pa še nižje vozi, me pa zlo moti če ima kolesa na črti rilec pa na moji strani. :angry2: Tko da.....

Sym, lahk bi poklicu d grš na Maričko, bi skup kak krogec nardila. Pa drugič :winkiss:

V kolikor mi je znano, se je tale "duhec" redno vozil po Marjiji Reki. Tudi skozi naselje je ponavadi peljal "na puno". In po besedah policajev so bili ravno zaradi njega bolj pogosti obiskovalci tega kraja tudi oni.

Kakorkoli, želim mu čim hitrejše okrevanje.

Alla

No, evo! Tko kot sem reku. :angry2: Matr. Jst bom pa plačvou č se bom 70 pelju. To je pa to če fotr :SS mulci zverino kup za 19 rojstni dan (preverjeno)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsako leto spomladi polno novih nadobudnih "motoristov" in novih makin.

Zanimivo, da se na zaključku sezone vsak let srečujemo, bolj kot ne, eni in isti stari???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka ti gre kej v nos če so mu ga doma kupli?? ti si mel pr 19ih pač žogo, nekteri mamo pa mopede. mater ej če me kej razpali...pa ne troste neumnosti da se nezna pelat pa to!! "kotfligl" hitr okrevi, upam da z ninjiko ni hudo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka ti gre kej v nos če so mu ga doma kupli?? ti si mel pr 19ih pač žogo, nekteri mamo pa mopede. mater ej če me kej razpali...pa ne troste neumnosti da se nezna pelat pa to!! "kotfligl" hitr okrevi, upam da z ninjiko ni hudo

viš mene pa razjezi ko se mi nasproti po mojem pasu pripelje mulo, ki je svoj moped nažical od mame :)

pa očitno se ni znal pelat ..ker je padel .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

viš mene pa razjezi ko se mi nasproti po mojem pasu pripelje mulo, ki je svoj moped nažical od mame :)

pa očitno se ni znal pelat ..ker je padel .)

Se strinjam.

Po parih urah vožnje v avto šoli na 1000 kubično zverino. O nekih izkušnjah s težkim motorjem pri 20. letih ravno ne moremo govorit.

Upam, da fant ne bo imel posledic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...O nekih izkušnjah s težkim motorjem pri 20. letih ravno ne moremo govorit...

Kaj pa veš, morda pa mu je te mama kupla za dedka mraza...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En lep primer smrkuca z makino ( nad katero se lhk jst le slinm ) ...

post-8779-1127907152_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Kölm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka ti gre kej v nos če so mu ga doma kupli?? ti si mel pr 19ih pač žogo, nekteri mamo pa mopede. mater ej če me kej razpali...pa ne troste neumnosti da se nezna pelat pa to!! "kotfligl" hitr okrevi, upam da z ninjiko ni hudo

Fantek, točn to me moti kar pravi Nagaya: Mulo iz plenic v avtošolo, pa na tisočaka. Brihten kot cel svet, postavljaški, ker misli da mu ga bo zdaj vsaka vlekla in pameten ko sto mater, se vozi po drugi strani ker po svoji ne zna. Ja pa po kolenu motor pa skor naravnost. Če si džek drsaj s kolenom po tleh ko imaš noge ob motorju.

Sem ti na žulj stopil? Kaj pa je tebi mamica kupla? :kva2: :lol1: :lol1:

Ti ga kar sesuj, sej boš pa še enga dubu. Bo mami kupla. :) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in načeloma to najbrž niti nima neke hude veze s konkretnim padcem...da ne bi koga po nepotrebenem ožigosali...... :closedeyes:

gre samo zato, da ce ti kot mulcu ata z leseno nogo, ki se danes pelje starega GS, nekja reče ...ga poslušaj :) ....

ker nikol ne veš kdaj bo mel ata prav .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma brez veze se je zdej tle kregat,kdo je komu kupil motorin.

Strinjam pa se s tem, da večina 20 letnikov lih ne morem imet ne vem koliko izkušenj,da bi se lahko postavljal z 1000 ccm (čast izjemam,so tudi takšni,ampak zelooo redki).

Pa še neki.....to ali nekaj podobnega (padec) se lahko zgodi vsakem od nas,pa če smo/so še tako izkušeni.

Duhc II...čimprej okrevi pa pamet v glavo .)

Ostali pa.....vidimo se na Marički,ko se malo posuši :OK:

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa če si ga pr 18 sam kupiš, si še večji bebc verjetno :doze:

:topic: ampak bebc postaneš ko te vrže al pa ko se zaletiš...kaj si bil pa pred tem? MOTORIST kot vsak drug .)

P.S. smo bebci :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha Ha.

Dobiš za birmo,

Dobiš za RD,

Kupiš ? za čigav denar.

Delaš, Zaslužiš, Prihraniš, Kupiš, Pa je nekaj čist druzga. Ne se Kregat pejte raj igrice irat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DRŽITE SE TEME!!!!

de nouš hripova ratala.

baj d vej... teme se ne držimo že skoraj 60 strani. Tu gre večinoma za hvaljenje in kazanje če še nisi stuhtala.

Motosvetu hvala, da Marija je pozerska postaja postla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

viš mene pa razjezi ko se mi nasproti po mojem pasu pripelje mulo, ki je svoj moped nažical od mame :)

pa očitno se ni znal pelat ..ker je padel .)

dej nehi take blesave govorit, komaj čakam, da nekje padeš oz. ti zdrsne na kakšnem ovinku oz. ne še huje upam, da ti bo kdo na tvoj pas zapeljal in da te bo razlimal po celi cesti mogoče še malo po bankinah zato, da bomo lahko govorili po forumu očitno se ni znala peljati :nono:

mislim pa, da nihče od tukaj, ki sedaj debatiramo ni bil zraven, da bi lahko podal svoje strokovno mnenje zato prosim, da se vzdržite raznih neprimernih izjav...

sigurno ni prav, da ima 20 letnik tak motor čeprav ne vem od kdaj naj bi bila ta ninja 1000ccm ampak vseeno, ko se vozim po cesti vidim, da se marsikateri 20 letnik boljše in bolj varno pelje kot kakšen 50 letnik...

kar se pa tiče, če mu je mama al pa fotr kupil motor pa "hvala bogu" , da ima takšne starše, ki mu to lahko omogočijo in prosim naj te slovenska fovšija ne pokoplje :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha Ha.

Dobiš za birmo,

Dobiš za RD,

Kupiš ? za čigav denar.

Delaš, Zaslužiš, Prihraniš, Kupiš, Pa je nekaj čist druzga. Ne se Kregat pejte raj igrice irat.

in kaj smo eni delali, fehtarli mamo in tata d nam da keš da si bomo kupli motor čez dva mesca :angry2: :slap: če ene 4 leta delaš čez leto pa še počitnice prek študenta pa pridno šparaš in ne hodiš vn vsako soboto pa poleti vsak dan na morju in zapravlaš... po 4 letih kupiš kaj...... eni za sanje tudi delamo, ne sam čakamo d pridejo same :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj smo eni delali, fehtarli mamo in tata d nam da keš da si bomo kupli motor čez dva mesca :angry2:  :slap: če ene 4 leta delaš čez leto pa še počitnice prek študenta pa pridno šparaš in ne hodiš vn vsako soboto pa poleti vsak dan na morju in zapravlaš... po 4 letih kupiš kaj...... eni za sanje tudi delamo, ne sam čakamo d pridejo same :yes:

Aha in našparaš 2.281.780 SIT. Svaka ti čast. Jst sm si lahk kvečjem kripo za 350 jurjov omislu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakorkol ne privoščim nobenmu da se zloži, ne 60 letnemu ne 18 letnemu. Ni tok problem kako si ga kupš kot to, da če ti ga drug kup, ne znaš cenit.

Pa tud buča ni zrela za tako moč pri 18. Niti pri 30 pri nekaterih. Žal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha in našparaš 2.281.780 SIT. Svaka ti čast. Jst sm si lahk kvečjem kripo za 350 jurjov omislu.

ti hodiš na morje.. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ga je gor po Podmej ke?

Tist ku gor hodte ob cesto stat bi to mogl vedet :P ...

Točno. Se prpelejo na podmejo, da potem sedijo s fotoaparati pri spomeniku in čakajo kdaj bo kdo zarinu, da bodo lohka razpravlal na forumi. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!