Skoči na vsebino

Ata/mama sinu kupi motor


Miki Mauss

Priporočene objave

In to hočemo dopovedat The Doc-u in podobnim. Ne gre se toliko za to, da nekdo pade, ali kdo je komu kupil motor. Gre za to, da ti nihče ne more kupit znanja. , Marof, ..., da vidite kako vozijo Gregs, Danci, Elbarto in podobni. Pol pa se nekaj hršite koga boste peljali scat in kdo je turist.

1. Danci je turist, k ma sv-eja

2. glih v tem je fura, da folk misl, da z ninja zato tok draga, k mas se zananje zravn (tko k pr racunalnikih dobis lahko Xp profesional). Pa takih je na motosvetu ogromn. Enkrat, je eden v temi Po kolenu, celo pametoval, da se z fazerkami ne da razsut in da ne grejo po kolenu :slap:

Predstavlite si da sem jst THE DOC. (ne bom mel rajsi nick Zidane, al pa Pele) v fuzbalu. Pa grem na forum kapodol in vprasam za nasvet, kako naj vuleje bolj ucinkovito brcam. In ko mi bo prvi svetoval, bom sel najprej pogledat v profil, kere superge ma. In pol k bom vidu, da ma Alex superge, mu bom reku, da ti rekreativcek, pa ne bos men govoru, k jst mam Puma superge, pa grem stavt, da dam na tekmi 1/4 vec golov kokr ti k mas Alex superge.

No take stvari se dogajajo sam na mosvetu, in takim ljudem brez slabe vesti recem, da so KRETENI.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjamem da poznaš...tud jst poznam Camleka, Tomya.....sam tak se ti še neki časa neboš pelu  :fredy:

Camlek? Tomy? Kdo za vraga so zdaj to?

Jaz osebno pametujem zato, ker se na srečo fantu ni zgodilo kaj hujšega. V nasprotnem primeru pa bi bil zaradi spoštovanja do njega tiho.

Ja Lobo, kar toplo mi je pri srcu, ko vidim, da gojiš spoštovanje do ljudi, ki jih niti poznaš ne. No, če bo kdaj vojna bi te imel pa z veseljem za nasprotnika. Vsaj vem, da me v primeru zajetja ne bi pretirano mučil. Seveda jaz na žalost ne posedujem tolikšne milosti, sočutja in spoštovanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljudje imamo mnoge slabosti, najbolje jih izražamo na forumih. moraliziranje, prenapihnjenost, etiketiranje, ... vse sodijo v panogo "sem nekaj več od drugih" ali pa "vi pojma nimate".

Kakršnakoli normalna debata vedno zavije v eno ali drugo smer - neke racionalne treznosti ni dolgo opaziti ... ker vsak vleče na svojo stran.

Meni je vseeno, kdo komu kupi motor. Kako se vozi - tu se pa že haklamo... Ker vem, da se lahko nekdo nekje, prav tako, kot sem se jaz že kdaj, preceni - in povzroči škodo ali poškodbe še komu drugemu, ne samo sebi. Pa tudi, če jih sebi - to običajno ni tako nedolžno, čeprav smo po padcu vsi heroji, če le nismo na invalidskem vozičku ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljudje imamo mnoge slabosti, najbolje jih izražamo na forumih. moraliziranje, prenapihnjenost, etiketiranje, ... vse sodijo v panogo "sem nekaj več od drugih" ali pa "vi pojma nimate".

Kakršnakoli normalna debata vedno zavije v eno ali drugo smer - neke racionalne treznosti ni dolgo opaziti ... ker vsak vleče na svojo stran.

Meni je vseeno, kdo komu kupi motor. Kako se vozi - tu se pa že haklamo... Ker vem, da se lahko nekdo nekje, prav tako, kot sem se jaz že kdaj, preceni - in povzroči škodo ali poškodbe še komu drugemu, ne samo sebi.  Pa tudi, če jih sebi - to običajno ni tako nedolžno, čeprav smo po padcu vsi heroji, če le nismo na invalidskem vozičku ...

S takimi posti bos zamoril temo, pol pa partzbrejkerju ne bo treba dat za pijaco :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni bilo tako mišljeno. Navadno si s svojim denarjem ne kupiš takoj zverine, ampak najprej muciko s katero nabereš nekaj izkušenj.

Jaz osebno pametujem zato, ker se na srečo fantu ni zgodilo kaj hujšega. V nasprotnem primeru pa bi bil zaradi spoštovanja do njega tiho.

In še to moji posti ne letijo na njega, ker ga ne poznam dovolj. Tisti pa, ki se v njih prepoznajo, pa naj me prepričajo, da nimam prav.

Kaj pa recimo hudi privatniki ko imajo denarja kot dreka. Kolegi imajo motorje in seveda si ga mora on tud kupit da ne bo zgledal revež. Seveda še prej ni nikoli motorja in gre direkt na CBR 1000RR in seveda je to spet drugače kot da bi si ga kupil 19letnik oz. njegovi starši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Danci je turist, k ma sv-eja

2. glih v tem je fura, da folk misl, da z ninja zato tok draga, k mas se zananje zravn (tko k pr racunalnikih dobis lahko Xp profesional). Pa takih je na motosvetu ogromn. Enkrat, je eden v temi Po kolenu, celo pametoval, da se z fazerkami ne da razsut in da ne grejo po kolenu :slap:

Predstavlite si da sem jst THE DOC. (ne bom mel rajsi nick Zidane, al pa Pele) v fuzbalu. Pa grem na forum kapodol in vprasam za nasvet, kako naj vuleje bolj ucinkovito brcam. In ko mi bo prvi svetoval, bom sel najprej pogledat v profil, kere superge ma. In pol k bom vidu, da ma Alex superge, mu bom reku, da ti rekreativcek, pa ne bos men govoru, k jst mam Puma superge, pa grem stavt, da dam na tekmi 1/4 vec golov kokr ti k mas Alex superge.

No take stvari se dogajajo sam na mosvetu, in takim ljudem brez slabe vesti recem, da so KRETENI.

1. Ne vem ali je Danci turist ali ne. Krog v Marofi zvozi pod 1.22. To pa mislim, da ni ravno turistična vožnja. Razen če si mogoče to mislil v tem smislu: Pride, zapelje mimogrede par krogov, naščije vse okoli sebe in gre medtem ko se drugi mantrajo ko živine. Veš ko bodo motoristi kalibra ala Gregs trdili, da je Danci turist, bom mogoče tudi jaz verjel.

2a. Se strinjam.

2b. Se tudi strinjam. Najboljši dokaz je Rossi. Ni toliko važno kaj voziš kot kako voziš. Dobro, sigurno ne moreš primerjat 125 ccm in 1000ccm, ali cestaka in enduro pri končni hitrosti.

2c. A mogoče mene šteješ med njih :hmm: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Ne vem ali je Danci turist ali ne. Krog v Marofi zvozi pod 1.22. To pa mislim, da ni ravno turistična vožnja. Razen če si mogoče to mislil v tem smislu: Pride, zapelje mimogrede par krogov, naščije vse okoli sebe in gre medtem ko se drugi mantrajo ko živine. Veš ko bodo motoristi kalibra ala Gregs trdili, da je Danci turist, bom mogoče tudi jaz verjel.

mislim da je šlo za sarkazem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa recimo hudi privatniki ko imajo denarja kot dreka. Kolegi imajo motorje in seveda si ga mora on tud kupit da ne bo zgledal revež. Seveda še prej ni nikoli motorja in gre direkt na CBR 1000RR in seveda je to spet drugače kot da bi si ga kupil 19letnik oz. njegovi starši.

Tudi ti se hitro prizemljijo. Poznam enega mojih let, ki je naredil to neumnost. Na srečo samo skeglano koleno in posledično menjava motorja za primernejšega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa recimo hudi privatniki ko imajo denarja kot dreka. Kolegi imajo motorje in seveda si ga mora on tud kupit da ne bo zgledal revež. Seveda še prej ni nikoli motorja in gre direkt na CBR 1000RR in seveda je to spet drugače kot da bi si ga kupil 19letnik oz. njegovi starši.

Na, gle, na te smo pa puzabl. :SS poščijmo se še na njih :OK: .

Isti šmorn - le da so si jih bolj ali manj sami prislužl, pa jim nism tuk fouš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi ni jasno zakaj nekateri vedno pametujete kaj in kako je prav.....

kaj imate od tega, če nekdo ki ga sploh ne poznate ostane cel, ali pa se nabode na robido pod cesto..... mislim da je to problem njega samega in njegovih staršev......

z lahkoto lahko sprejemate tragične dogodke takih lokalnih "frajerjev" , ki s športnim motorjem dopolnijo praznino v svojem dojemanju sveta in samega sebe.....

kako vam taki osebki delajo take skrbi in trgajo živce, če sami tega ne razumejo in jim je na koncu vseeno kaj se jim zgodi.....

pa ne omenjat da vas s tako vožnjo ogrožajo, ker se buča z istim razumom lahko vsede za volan službenega kombija ali očetovega audija, ... obnašanje in razkazovanje svoje bistrosti bo isto kot na čisto novi zeleni Ninji :ninja: ..

danes si nekateri kupijo motor zato, da se jim bo zdelo, da so malo bolj pomembni v vasi, zaradi svoje drzne vožnje...... in da bodo opazni pred kakšno puhlo deklico, ki jim sicer ne bi namenila pozrnosti...

časi, ko so obstajali motoristi, ki so imeli motor za uživanje v vožnji in so čutili, da ima ta skupek tehnike tudi svojo dušo in jim je bilo to v veliko veselje, so že minili....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi ni jasno zakaj nekateri vedno pametujete kaj in kako je prav.....

kaj imate od tega, če nekdo ki ga sploh ne poznate ostane cel, ali pa se nabode na robido pod cesto..... mislim da je to problem njega samega in njegovih staršev......

..

kdo pa komu trga zivce?

debata je pač tle..... :)

živce trgajo tisti, ki ne berejo tisto kar je napisano, ampak neki nastrikajo sami pri sebi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rebel, jaz sem se mlad in hormoni se norijo po mojih zilah. In sem bil tiho, dokler ni gospd vseved dr. THE DOC. rekel, da je moj sv klump. Kako naj ga zdaj prodam, ce pa vsi misljo, da je moj motoor jajc :cry:

časi, ko so obstajali motoristi, ki so imeli motor za uživanje v vožnji in so čutili, da ima ta skupek tehnike tudi svojo dušo in jim je bilo to v veliko veselje, so že minili....

:grrr niso

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako vam taki osebki delajo take skrbi in trgajo živce...

Saj nam ne. Le na šihti zna kdaj bit dolgcajt, pa se je treba nekak zamotit .) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozim SS motor... Četrtino so ga kupili starši... Torej sem norec? :kva2:

Po drugi strani me pa prehiti marsikateri kornet, SV in podobni... Velik del solo vožnje po naseljih odpeljem v okolici omejitev...

Potem pa tkole preberem... In sploh ne vem zakaj še vozim če nisem najhitrejši... :hmm:

No, naslednjič ko bo obratomer pred hišo pokazal 1000 rpm in se bo slišal tisti lep zvok... Bom vedel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enim je fajn, ker jim tastari motorje kupujejo.....

Men, ubožčku je pa fotr prodal APN4 letnik 78 :cry: ,

sem jo imel čez zimo namen renovirat, pa da bi jo mel za "poziranje" bi bla črna & spucana B)

Kaj pa daj nej nardim :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkole... Sm prebral tole temo in zdej sm čist paf,ker ma moja bemwla tud luč od fičota gor :cry:

Ammm... :hmm: Sej mrbit je pa od hrošča :kva2:

Enim je fajn, ker jim tastari motorje kupujejo.....

Men, ubožčku je pa fotr prodal APN4 letnik 78 :cry: ,

sem jo imel čez zimo namen renovirat, pa da bi jo mel za "poziranje" bi bla črna & spucana  B)

Kaj pa daj nej nardim :?

Prvo kot prvo namontiraj ta štiroglato luč gor :krneki: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo kot prvo namontiraj ta štiroglato luč gor :krneki:  :P

kam ???

A na fotra ... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kam ???

A na fotra ... :hmm:

Ma neeee :grrr

Na štirko vendar,če jo hočeš met za poziranje :grim

P.S.

Pa fotr ti naj vrne solde,da te bojo tle lohk popljuval :kva2:

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma neeee :grrr

Na štirko vendar,če jo hočeš met za poziranje :grim

P.S.

Pa fotr ti naj vrne solde,da te bojo tle lohk popljuval :kva2:

:devil:

ne mor mje dat na štirko, če mi jo je stari prodau :slap:

pač nam mogu pozirat B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred parimi leti sem jaz tudi kupil mojemu sinu motorinota :kva2: in hvala bogu, da so mu ga hitro ukradli!!! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

problem se pojavi, KO dete, ki je motor dobilo v dar tega ne ceni .....pa da ne poslošujemo :mellow:

pa tudi ko dete nima v glavo vcepljene osnovne etike obnasanja na cesti ampak ima občutek da je sam in edini na svetu, ki se zna peljat in mora bit viden v prav vseh najbolj dirkaških pozah na javnih cestah.......in s tem zakuha nesrečo zaradi svoje hormonske neuravnovešenosti in neizkušenosti.... :(

problem je se vecji če imata ata ali mama predebelo denarnico, ker to pomeni da bo dete v roke najbrž dobilo kvaliteten, a hiter stroj, ki bo prekašal njegove/njene sposobnosti.....

To!, TO! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne mor mje dat na štirko, če mi jo je stari prodau  :slap:

pač nam mogu pozirat  B)

:oops: Zdej šele prav razumem :slap:

Ja,maš pač skrbnega fotra,ki mu je mar za sinovo zdravje :)

Nekoč mu boš še hvaležen za to :yes:

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!