Skoči na vsebino

Ata/mama sinu kupi motor


Miki Mauss

Priporočene objave

...lahko greste na pjačo, sm obupu...

...sam tole še: zakaj pol stojite na marički pri spomeniku, pa z odprtimi usti gledate kok se divja mimo, pa ugotavljate "tale se pa res dobr pele" ko se mu pa slučajno kej zgodi pa: "skoz je divjal, vozu po sredin ceste, tastari so mu moped kupli....." pa če ste taki asi, pa povejte kaj ko se ustavjo no....zarad mene če mu ga je stara mama al pa Mario Galunič kupu, ko se dober pele pa....eh brezveze

P.S.: a res noben tle ne ve kdo je Camlek??? a ne hodte nč na grobnik???? vprašte ata GOOGL-a :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje: A je ta dečko motor spremenil v totalko??? Če je, potem še

NAGRADNO vprašanje: Kak motor pa mu bojo zdaj kupli?

Kilometrov in izkušenj mu ne morejo, še močnejši motor pa lahko, če jih prepriča, da bi se z močnejšim izvlekel iz ovinka in ne bi poletel ven...  :kva2:

Predlagam zzr 1400. Glede na gnar ga bojo lahka z balonom iz japonske uvozil, pa mimgrede še kak rekord podrl.

A z balonom se da ovinke polagat? :kva2:

če govoriš o men-motor mam od 3.razreda O.Š. tega mi je res kupu foter...kilometrov mam kr dost za sabo, tud po zadnjem, prednjem, dirke z skuterji, tud po cross progi, padcov...sam ne pametuj neki če ne veš....vsak se pele tak ko njemu paše, se mi zdi, če je peba usipal je to njegov problem, pa ne pisat da se NE ZNA pelat pa da ga ne nagne dost pa da seka ovinke, ker vem DA TO NI RES, sam tulk da ti je jasn- na maričko te naščije ziher za 1/4 ceste,  ja , verjamem da poznaš...tud jst poznam Camleka, Tomya.....sam tak se ti še neki časa neboš pelu  :fredy:

Božek. Sej boš narazen padu tok si dober.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam zzr 1400. Glede na gnar ga bojo lahka z balonom iz japonske uvozil, pa mimgrede še kak rekord podrl.

A z balonom se da ovinke polagat?  :kva2:

ti si res neuravnovešen,a?? nehi se drogirat, to je meja, resss!!

fajn da se delaš norce iz enga ko je mel nesrečo, res si as, pa če te slučajno kje srečam ti bom naredu okno u hrbtu, bebec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...lahko greste na pjačo, sm obupu...

A ti da si obupal, jaaa bogi :friend1:

Vidiš, jaz sem že pri tvojem prvem postu obupal. Me pa presenečaš, ker ti uspe nastopati še bolj žaljivo in ker z vsakim naslednjim postom kažeš kako pritlehen si.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si res neuravnovešen,a?? nehi se drogirat, to je meja, resss!! 

fajn da se delaš norce iz enga ko je mel nesrečo, res si as, pa če te slučajno kje srečam ti bom naredu okno u hrbtu, bebec

Ti se drogiraš.... In ko te bo konec v kakem drevesu (bognedaj) bom z veseljem še zate kak post napisal.... Če bi se pa rad tepel, BEBEC, ti pa dam podatke pa se dobiva..... Sam ne pol jokat. Ker si tok silen motorist ti bol kako ograjo privoščim, kot pa mojo pest, hehe. Bo bolj v stilu.

Ker vidim, da imaš med vožnjo po kolenu čas še okol zjat kdo te je videl in imel pri tem odprta usta.::::: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Stavim, da ti mami tipka, ker tak mutant ne more bit pismen :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti se drogiraš.... In ko te bo konec v kakem drevesu (bognedaj) bom z veseljem še zate kak post napisal.... Če bi se pa rad tepel, BEBEC, ti pa dam podatke pa se dobiva..... Sam ne pol jokat. Ker si tok silen motorist ti bol kako ograjo privoščim, kot pa mojo pest, hehe. Bo bolj v stilu.

Ker vidim, da imaš med vožnjo po kolenu čas še okol zjat kdo te je videl in imel pri tem odprta usta.::::: :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:

Stavim, da ti mami tipka, ker tak mutant ne more bit pismen :lol:  :lol:  :lol:

no jst ti niti pod slučajno ne prvošim da se razpizdiš z motorjem kr tolk pokvarjen pa nism, vidi pa se da si idiot, kod tud večina kle gor, sicer pa sami vidte da se delate norce iz nekoga ki je mel nesrečo....no sej sm ti povedu...če bi bli kje skupi in bi se delu norce iz kterga kol kolega la pa sam motorista k se je sesul, ti OKNO NE UIDE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S.: a res noben tle ne ve kdo je Camlek??? a ne hodte nč na grobnik???? vprašte ata GOOGL-a  :naughty:

ne, ne vemo ... pejt raj ke u zbirno postajo za oddajo mleka pametnjarit ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, ne vemo ... pejt raj ke u zbirno postajo za oddajo mleka pametnjarit ...

res ste budale, razn izjem, morm mal u veleje moderatorja poklicet da kerga zlinča.....al pa sej se mi jebe

www.bertocamlek.com za osle

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jst ti niti pod slučajno ne prvošim da se razpizdiš z motorjem kr tolk pokvarjen pa nism, vidi pa se da si idiot, kod tud večina kle gor, sicer pa sami vidte da se delate norce iz nekoga ki je mel nesrečo....no sej sm ti povedu...če bi bli kje skupi in bi se delu norce iz kterga kol kolega la pa sam motorista k se je sesul, ti OKNO NE UIDE

Sej tud jst teb ne. Kdaj pa mami spat hod da ti neha tipkat te tvoje neumnosti?

A bo okno s termopanskim steklom al brez? sej veš, je treba bit energetsko varčen. Aja pa če je lahk pvc okvir okna, ker alu žuli, les pa špika. Tko da PVC mora bit. Pa petkomorni, ne tri. Tri je aut. Ni energetsko. :friend1:

Pa drgač? Bo mami še kej natipkala?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res ste budale, razn izjem, morm mal u veleje moderatorja poklicet da kerga zlinča.....al pa sej se mi jebe

www.bertocamlek.com  za osle

Ne vem, kako ti rata.

Lej, tovarič dohtar - dlje, ko boš žaljiv in nadpameten, bolj se ti bo kdo smejal.

To, da znaš pa kliknt z miško in natipkat kako objavo na forum, pa tud ni nek civilizacijski presežek. Če si frajer, boš zdaj napisal zasebno GSM cifro Berta Camleka in povedal, v kakšni pidžami spi...

No?

Ata prišu pa mamo na računalniku zasačil pa internet vun ftrgal: "Ne boš mi ti na ona-on.com visela!" :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ata prišu pa mamo na računalniku zasačil pa internet vun ftrgal: "Ne boš mi ti na ona-on.com visela!" :P

.)

Lej no, zgleda da je mami le k pamet prišla in nehala tipkat sinkotove oslarije.

Al pa skupi gledata prospekte od novega zzr1400.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res ste budale, razn izjem, morm mal u veleje moderatorja poklicet da kerga zlinča.....al pa sej se mi jebe

www.bertocamlek.com  za osle

če si s tem, ko si napisu "kerga", mislu sebe, pol kr poklič :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidi pa se da si idiot, kod tud večina kle gor, sicer pa sami vidte da se delate norce iz nekoga ki je mel nesrečo....

Če še nisi opazil se delamo norca iz tebe in tvojih izjav. Tvojega kolega, kateri me prehiti na Marički za 1/4 proge (nagradno vprašanje zate pametnjakovič. Koliko procentov je 1/4), sploh poznamo ne in se iz njega ne delamo norca. Ti se smešiš. In ne nas dajat v slabo luč, češ da se norčujemo z tistih, kateri so imeli nesrečo. Dosedaj sem se rogal le Dimmniju, pa še to zato, ker je tako kot mislil, da je najpametnejši.

PS.: A si že odjavu motor. :slap: Aja sej res, sploh ga registriru nisi :whistle:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kake pičke ste. a se lohk dobimo?? sam tolk da vidm če mate muda, jutr 18.00h kr na marija reki, ni važn če ščije.....papčine, en drugmu guzico ližete :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kake pičke ste. a se lohk dobimo?? sam tolk da vidm če mate muda, jutr 18.00h kr na marija reki, ni važn če ščije.....papčine, en drugmu guzico ližete :grim

:eek: a si kostanje nabral al kaj :hmm: bomo pekli :kva2: jupiiiiiiiiiiii :OK:

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kake pičke ste. a se lohk dobimo?? sam tolk da vidm če mate muda, jutr 18.00h kr na marija reki, ni važn če ščije.....papčine, en drugmu guzico ližete :grim

Pridem. Črna multistrada.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tele debate so pa čisto "mimo" in nimajo z "atam pa z mamo", čisto nič skupnega. Pa s sinkom tudi ne!

ti pa sploh ne vem kaj se oglašaš, k maš luči od fičeka :fight2:

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tele debate so pa čisto "mimo" in nimajo z "atam pa z mamo", čisto nič skupnega. Pa s sinkom tudi ne!

no po dogem cajtu edn ko ne leze v dupe in razmišlja z svojimi možgani :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym pa ne boš menda padel na provokacije tega tipa...

Bo on prej na moje ... bo v dežu stal pa paro spuščal iz mlade pregrete glave ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!