Skoči na vsebino

Ata/mama sinu kupi motor


Miki Mauss

Priporočene objave

pa še kostanjev ne pozab sproti pobrat  :grim da bomo še mal pikal zravn  :kva2:

....kaj pa mošt?? :hmm: .....mislim da bo konc tedna še prezgodi :grim ,...razn če je "starine" kej za ponucat :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni problema.. mam vsaj izgovor, da se čez Marijo Reko zapeljem.. :lol1:

Kostanjev piknik, pijača??? Mam eno idejo. Lepo se vi na Štajerko pripeljite, ker bi zgledalo butasto, če pridem jaz z avtom v LJ vi pa vsi na motorjih. Mate vmes Maričko (nekateri), pa še Trojane, stara cesta od Trojan oz. CE pa do Slovenske Bistrice oz. Zgornje Polskave pa tudi ni ravno slab poligon. Da ne bodo tisti iz LJ prikrajšani za fajn vožnjo. ČE to obljubite, potem bom še jaz tu in tam posrkbel, da tema ne pade v pozabo do konca tedna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

piknik bo na mariji reki in konc debate :devil:

:P

za vse, tiste, ki so si sami kupil motor in tiste, ki so si ga prislužil :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Božanska tema! :)

Malo zato, ker dokazuje, da smo se motomarsowci pripravljeni spričkat za vsak pasji drek in pissarit prvoklasne traparije kot je denimo tale:

... komaj čakam, da nekje padeš oz. ti zdrsne na kakšnem ovinku oz. ne še huje upam, da ti bo kdo na tvoj pas zapeljal in da te bo razlimal po celi cesti mogoče še malo po bankinah zato, da bomo lahko govorili po forumu očitno se ni znala peljati ...

Še bolj pa zato, ker me ponese v čase, ko sem bil še ličinka in je bila v rajnki Yugi popularna naslednja popevčica:

Tata kupi mi auto

bicikl i romobil

kupi mi medu i zeku

kolica jugovinil..

tata kupi kolača, bombona i naranče dvjee

bar jednu malenu bebu

tata kupi mi sve.

OK, da povem po pravici in da ne bom čisto :topic: , v bistvu sem bil žalosten, ko sem med seboj primerjal naslednje 3 slikce:

ne glede na to, kdo je fantu kupil moped.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa da bom tipicn motomarsovc :P , naslednja izjava.

Kaj za hudica se ta THE Doc. tok kurci nad turisti, ce ga marsiker turist bolj nagne kot ta njegov kolega. Pa a ni ta kolega naletu na avto, ko je z ninjo divjal cez vas???? Ce je to res, pol itak da ne zna vozit.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj vam rečem za tole kretensko temo?

Stara zgodba, bumbarji(ke) :grim , nevoščlivi za popizdit hvalite eden drugega (no, eni samo lakajsko hvalite in pritrjujete drugim) :slap: kako se fino vozite (ta hitrih po dveh ovinkih itak več ne vidite in nimate pojma kako se vozijo). Če je kdo hitrejši od vas je to seveda zato ker je (samo)morilec itd itd...

Jao jao, stara zgodba na MS. :yea1:

Cvetka te teme je pa tale misel : padel je, torej se ne zna vozit. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekomu so pa hitro zrastla krila.  :whistle: Tri mesece nazaj kupi motor, pa bi že sprejema stave in izziva. Way to go  :BUA:

P.S.: Aja, pa poznam ene par motoristov, ki naščijejo tebe, pa vse tvoje kolege, pa se nč ne hvalijo al pa sprejemajo stav. Aja, pa še to, verjamem pa, da bi vsi sprjeli tvoj izziv z nasmehom, ampak ne na cesti, marveč na pisti, kjer bi se pa ti po mojem ...

Lep dan še naprej pa ne mi zamerit

če govoriš o men-motor mam od 3.razreda O.Š. tega mi je res kupu foter...kilometrov mam kr dost za sabo, tud po zadnjem, prednjem, dirke z skuterji, tud po cross progi, padcov...sam ne pametuj neki če ne veš....vsak se pele tak ko njemu paše, se mi zdi, če je peba usipal je to njegov problem, pa ne pisat da se NE ZNA pelat pa da ga ne nagne dost pa da seka ovinke, ker vem DA TO NI RES, sam tulk da ti je jasn- na maričko te naščije ziher za 1/4 ceste, ja , verjamem da poznaš...tud jst poznam Camleka, Tomya.....sam tak se ti še neki časa neboš pelu :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj vam rečem za tole kretensko temo?

Stara zgodba, bumbarji(ke)  :grim , nevoščlivi za popizdit hvalite eden drugega (no, eni samo lakajsko hvalite in pritrjujete drugim) :slap: kako se fino vozite (ta hitrih po dveh ovinkih itak več ne vidite in nimate pojma kako se vozijo). Če je kdo hitrejši od vas je to seveda zato ker je (samo)morilec itd itd...

Jao jao, stara zgodba na MS.  :yea1:

Cvetka te teme je pa tale misel  : padel je, torej se ne zna vozit.  :kva2:

Ni cist tko. Moras prebrat celo temo, pa bos vidu, da gre bolj za pikolovski lov na gospoda vseveda, dr. THE DOCA-a, cigar kolega nas, kateri imamo od ficka luci in nismo motoristi, ampak smo turisti, nascije na Mariji Reki za 1/4 proge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če govoriš o men-motor mam od 3.razreda O.Š. tega mi je res kupu foter...kilometrov mam kr dost za sabo, tud po zadnjem, prednjem, dirke z skuterji, tud po cross progi, padcov...sam ne pametuj neki če ne veš....vsak se pele tak ko njemu paše, se mi zdi, če je peba usipal je to njegov problem, pa ne pisat da se NE ZNA pelat pa da ga ne nagne dost pa da seka ovinke, ker vem DA TO NI RES, sam tulk da ti je jasn- na maričko te naščije ziher za 1/4 ceste,  ja , verjamem da poznaš...tud jst poznam Camleka, Tomya.....sam tak se ti še neki časa neboš pelu  :fredy:

Nouš verjel, tudi jst sm nekoč mislu, da ga ni junaka hitrejšga od mene. No sej enkrat boš udrasu :friend1: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni cist tko. Moras prebrat celo temo, pa bos vidu, da gre bolj za pikolovski lov na gospoda vseveda, dr. THE DOCA-a, cigar kolega nas, kateri imamo od ficka luci in nismo motoristi, ampak smo turisti, nascije na Mariji Reki za 1/4 proge.

To mi delaj!!! Malo sem že pozabil za kaj gre pri vsem skupaj. No ja, v kolikor me spomin ne vara, pa se je začelo tudi pri tem, da si sam ne bi mogel kupit tako močnega motorja in če bi vozil s precej manjšim MOGOČE ne bi padel. Ali na kratko: Ni nujno, da je vse, kar je hi-tech in močno in oh in sploh, primerno za vsakega/začetnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nouš verjel, tudi jst sm nekoč mislu, da ga ni junaka hitrejšga od mene. No sej enkrat boš udrasu  :friend1: ...

Ti si to mislu, ma on to VE!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bi še meni kdo gnjavil s tem kdo mi je kupil motor, stanovanje, avto, srajco, žlico, gate, ... , povem, da sem si vse kupil sam. Tudi APNa 4 pred davnimi leti. In z njim tudi nekajkrat padel zaradi neizkušenosti. Na srečo z APNom, ki na srečo ne doseže velike hitrosti in so bile posledice padcev precej mile. Ne vem kaj bi bilo, če bi se to zgodilo s 500, 1000 kubično zverino.

In to hočemo dopovedat The Doc-u in podobnim. Ne gre se toliko za to, da nekdo pade, ali kdo je komu kupil motor. Gre za to, da ti nihče ne more kupit znanja. Lahko pa ti plača inštruktorja, ki te nauči vozit zver. Samo avtošola je premalo. Pa videl sem že veliko ljudi, ki so si sami kupili motor in onih drugih. Moram rečt, da se vseeno samoplačniki bolj bojijo za svojo lastnino kot dobišarji.

In da ponovim to kar so napisali že ostali. Malinovci pojdite malo na Grobnik, Marof, ..., da vidite kako vozijo Gregs, Danci, Elbarto in podobni. Pol pa se nekaj hršite koga boste peljali scat in kdo je turist.

Pa še to: Ne privoščim nikomur, da bi imel nesrečo. Pa naj bo to hropec ali malinovec ali nekaj vmes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako vse skupaj potihne, ko se poštempla glas razuma, a?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep, Lobo the Car :OK:

Meni razum govori le, da moram čimprej vse prehitet na Maričko in na Grobniku, če ne ... bo moj ugled še bolj trpel, kokr že :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se pravi če starši kupjo otroku motor, ne bo znal furat. Furat šele znaš ko si ga sam zaslužiš in kupiš...to se pravi pri ene 30ih letih :slap:

Pa ne morem verjet kakšna tema se je razvila zaradi enga padca. Če bi pa padel "izkušen" motorist pa ne bi napisal niti dva posta :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekoč nekje je pisalo (žal je tako, da še vedno drži): Tudi za najhitrejšimi se nabere kolona!

Zato je sedaj ob začetku mrtve sezone za motoriranje pričakovati še več takega nabijanja v stilu tega samooklicanega "dohtarja" :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep, Lobo the Car  :OK:

Meni razum govori le, da moram čimprej vse prehitet na Maričko in na Grobniku, če ne ... bo moj ugled še bolj trpel, kokr že :P

Pa ne pozabi na luč od fičota. Če pa hočeš zgledat bolj zahodnjaško pa luč od hitlera. Po možnosti 1200 ccm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marija Reka - pokopališče Ninj.

Jaz sem tudi nekaj let nazaj svojo Ninjo pod ograjo na Mariji Reki parkiral. :(

Shit happens :cry:

Sem se pa tudi nekaj naučil. Na napakah se učimo.

Ne sme se po cestah noret. :nono:

Ne sme se davkarije goljufat. :nono:

Ne sme se.... :nono:

Ampak kaj, ko je pa tako luštno. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če govoriš o men-motor mam od 3.razreda O.Š. tega mi je res kupu foter...kilometrov mam kr dost za sabo, tud po zadnjem, prednjem, dirke z skuterji, tud po cross progi, padcov...sam ne pametuj neki če ne veš....vsak se pele tak ko njemu paše, se mi zdi, če je peba usipal je to njegov problem, pa ne pisat da se NE ZNA pelat pa da ga ne nagne dost pa da seka ovinke, ker vem DA TO NI RES, sam tulk da ti je jasn- na maričko te naščije ziher za 1/4 ceste,  ja , verjamem da poznaš...tud jst poznam Camleka, Tomya.....sam tak se ti še neki časa neboš pelu  :fredy:

No, ko si se ravno spravil na mene. Nisem napisal, da se tip ne zna peljat, da seka ovinke itd. Pravzaprav, nikjer nisem omenjal njega. Zbodel me je samo tvoj odziv na nekaj postov, ki so jih spisali v tej temi. In sem se odzval. Tud tega ne zanikam, da me naščije po Mariji Reki, mene tam res ni težko nascat in se zato nikoli nisem hvalil z mojimi motorističnimi umetnijami in sposobnostmi. Ti pa provokativno izzivaš na dirko, pa, vsaj po mojem skromenm mnenju, tudi nimaš ne vem kako veliko znanja pokazati.

P.S.: Če že misliš pisce odgovorov okarati ali kregati (kakorkoli pač že) in s tem ščititi tvojega prijatelja, potem to stori na kulturen način komuniciranja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se pravi če starši kupjo otroku motor, ne bo znal furat. Furat šele znaš ko si ga sam zaslužiš in kupiš...to se pravi pri ene 30ih letih  :slap:

Pa ne morem verjet kakšna tema se je razvila zaradi enga padca. Če bi pa padel "izkušen" motorist pa ne bi napisal niti dva posta  :doze:

Ni bilo tako mišljeno. Navadno si s svojim denarjem ne kupiš takoj zverine, ampak najprej muciko s katero nabereš nekaj izkušenj.

Jaz osebno pametujem zato, ker se na srečo fantu ni zgodilo kaj hujšega. V nasprotnem primeru pa bi bil zaradi spoštovanja do njega tiho.

In še to moji posti ne letijo na njega, ker ga ne poznam dovolj. Tisti pa, ki se v njih prepoznajo, pa naj me prepričajo, da nimam prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale tema ne bo dočakala konca tedna.. plačam rundo, če bo..

Če "The Doc" ne bo več odgovarjal, potem ti ne bo potrebno plačevati runde .)

On je iskra, nekaj motomarsovcev pa eksploziv. Brez iskre se bodo te eksplozije kmalu polegle.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!