Skoči na vsebino

Ata/mama sinu kupi motor


Miki Mauss

Priporočene objave

Drugac pa valda da je razlika, kako prides do motorja. Asu, kateri se je zlozil na Mariji, je ocka za prvi motor, kupil ninjo 636. Jst k si sam utiram pot do motocikla, se imel ze Hondo NSR (15.000 km), Kawasaki ZZR250 (10.000 km), Suzuki sv650s (dosedaj 14.000 km, pa verjetno jih bo se enkrat tok), naslednji motor bo pa tip motorja ninja 636. Tle je razlike okoli 55.000 prevozenih kilometrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekomu so pa hitro zrastla krila. :whistle: Tri mesece nazaj kupi motor, pa bi že sprejema stave in izziva. Way to go :BUA:

P.S.: Aja, pa poznam ene par motoristov, ki naščijejo tebe, pa vse tvoje kolege, pa se nč ne hvalijo al pa sprejemajo stav. Aja, pa še to, verjamem pa, da bi vsi sprjeli tvoj izziv z nasmehom, ampak ne na cesti, marveč na pisti, kjer bi se pa ti po mojem ...

Lep dan še naprej pa ne mi zamerit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S.: Aja, pa poznam ene par motoristov, ki naščijejo tebe, pa vse tvoje kolege, pa se nč ne hvalijo al pa sprejemajo stav. Aja, pa še to, verjamem pa, da bi vsi sprjeli tvoj izziv z nasmehom, ampak ne na cesti, marveč na pisti, kjer bi se pa ti po mojem ...

:grim :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ka je s tabo si krejen mal?? to pišete taki ko se ne znate pelat al pa vozte tiste kornete pa Svje ko majo odspredi luč od fičeka pa pametujete...

..ti si pa kr pameten, mislm tko zelo inteligenten, pa zelooo razgledan. Mislim k takoj opaziš da ma motor od fičota luč gor, jaz mor kr ornk pogledat, da vidim napis "saturnus" :blink: ...... dej povej mi kter motor maš ti, bi jaz tut mel tazga k ti, ker vidm da SV ni za nikamor, k mi še ni noben tega povedu,.... tazga bi mel k ti, da bi bil glavni na vasi,.... a si ti tut zatakneš pavje pero za vizir?? :hmm: ... aja, pa če bi me mal nauču furat, predvidevam da si nekega lepega dne požru znanje celga sveta, in verjamem da si najbolj pameten najbolj izkušen in sploh "tanartabulš"..... :blink:

...... dej si mal oddahn, pa ne mi s takimi kretenastimi izjavami, vsak voz tist kar hoče, oz, kar si lahk privošči,... če te pa srat, pejt pa na WC ne pa tle drekat. :SS

..drugač pa sej vem, k se boš nauču s 4-cilindrašem vozit, boš zihr napredval pa nafehtu za 2-cilindraša,.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: Spet me ne jemlejo resno, k mam sv-ja. Ko te vidim v zivo ti primazem zausnico. Dej Motobaby, dej se eno preizkusno vrz na husota, k ma luc k ficek, pa gremo mal pokazat temu pametnjakovicu. Ma ne to je prenevarn, raj mu bom zausnicu prilimal. KRETEN :cry:

jao, jao :eek:

Pa sj ne morem verjet kaj se tle dogaja :slap:

Ej Brihta, nism vedla da majo naši motorji luč of fičkota; no ja, bolš kt nč :doze:

@The Doc.: A daš za en krog :hmm: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkole otroc moji........

Vdih.......izdih

Vdih.......izdih

.

.

.

.

.

.

.

Sem probu, ne pomaga :grrr

Sej ta prvi dve verstici mi se gresta, sam pol 3., pa 4., pa 5...... me pa sfukajo. Ratam rdec v glvo, dusi me. Skratka skor me pobere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale tema ne bo dočakala konca tedna.. plačam rundo, če bo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje: A je ta dečko motor spremenil v totalko??? Če je, potem še

NAGRADNO vprašanje: Kak motor pa mu bojo zdaj kupli?

Kilometrov in izkušenj mu ne morejo, še močnejši motor pa lahko, če jih prepriča, da bi se z močnejšim izvlekel iz ovinka in ne bi poletel ven... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kuk je ta tema fajn :lol1: :lol1: :lol1:

ma, ste mi polepšal četrtek

brihta, motobaby, king & kolm :004 he he he :OK:

aja, sej res....jaz mam tud take lući k od fičeka :hmm: fak..... bom rekla atu, če mi kup drug motor :grim k to pa nikamor ne pelje :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa bom mojmu sinkotu v naslednjem tednu kupu Tomos MC 50 JUNIOR

post-5996-1127976327.jpg

Norc. :P

Gle, de ga boš še ke nauču/poduču, ne sam kupu :) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kuk je ta tema fajn  :lol1:  :lol1:  :lol1:

ma, ste mi polepšal četrtek

brihta, motobaby, king & kolm  :004 he he he  :OK:

aja, sej res....jaz mam tud take lući k od fičeka  :hmm: fak..... bom rekla atu, če mi kup drug motor  :grim k to pa nikamor ne pelje  :cry:

tudi jaz se neizmerno zabavam :lol1: - priznam :blush:

Prodam motor; dodatna oprema: luč od fičeka :grim :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, sej res....jaz mam tud take lući k od fičeka  ....

Jst bi jih tud rajš mel, ko je treba čez zimo plastiko limat.

No pa ne upikujmo se v kakega posameznika, da ne bo tolk jeze - pluvajmo po vseh :D .

Popravljeno . Popravil Kölm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa saj luč od fičeka se sliši precej žlahtna zadeva.. :unsure: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jo bom jaz sprot ozivljal :grim

Sam bos ti v LJ prsu dat za rundo :grim

ni problema.. mam vsaj izgovor, da se čez Marijo Reko zapeljem.. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni problema.. mam vsaj izgovor, da se čez Marijo Reko zapeljem.. :lol1:

pa še kostanjev ne pozab sproti pobrat :grim da bomo še mal pikal zravn :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kua vas je ta luč od fičeka tok razburla in morte takoj dokazat, da znate pelat ... jao :)

Emm, se mi je zdel, da vozimo zato, da drugim "dokažemo", ne pa za lastn užitek :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kua vas je ta luč od fičeka tok razburla in morte takoj dokazat, da znate pelat ... jao  :)

Emm, se mi je zdel, da vozimo zato, da drugim "dokažemo", ne pa za lastn užitek :P

:slap: ma ti sploh ne štekaš stari :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kua vas je ta luč od fičeka tok razburla in morte takoj dokazat, da znate pelat ... jao  :)

Emm, se mi je zdel, da vozimo zato, da drugim "dokažemo", ne pa za lastn užitek :P

:slap: Ma kako ne morš razumet.......haloooooooooooooo :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!