Skoči na vsebino

Ata/mama sinu kupi motor


Miki Mauss

Priporočene objave

sicer pa sami vidte da se delate norce iz nekoga ki je mel nesrečo....no sej sm ti povedu...če bi bli kje skupi in bi se delu norce iz kterga kol kolega la pa sam motorista k se je sesul, ti OKNO NE UIDE

Kdo :eek: iz koga :eek: zakaj :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo on prej na moje ... bo v dežu stal pa paro spuščal iz mlade pregrete glave ...

Ga bo vsaj malo ohladilo. :grim Mogoče pa najde še kakšno motoristko v grmovju :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no po dogem cajtu edn ko ne leze v dupe in razmišlja z svojimi možgani :OK:

Kdo komu leze v dupe. Dej preber kaj si napisu, pa boš vidu da maš bose. Pa se sprijazni, da razni nastopaški kmetavzi niso kul. Pa konc. Večina te ne mara. Glede inteligence in razmišlanja s svojo glavo pa..........kdaj drugič, ker bi uporabil težke besede in vem da jih ne bi razumel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo on prej na moje ... bo v dežu stal pa paro spuščal iz mlade pregrete glave ...

se mi zdi da vem kdo si, no se srečama pa te bom spomnu OK sam ne mi pol začet z kakimi diplomatskimi izgovori....18gor....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdi da vem kdo si, no se srečama pa te bom spomnu OK sam ne mi pol začet z kakimi diplomatskimi izgovori....18gor....

Ok, ti bom pa direkt reku, da neumnosti nabijaš in da si tok poln sam sebe, da ti že pr riti vn visi :P

Evo, konc diplomacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, ti bom pa direkt reku, da neumnosti nabijaš in da si tok poln sam sebe, da ti že pr riti vn visi :P

Evo, konc diplomacije.

Take diplomacije te pa že niso na FDV-ju učil :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry, SymRu, tudi ti, tudi ti.  :P

Alla

Alla dej prikaži vmesne rezultate, v količimi objav v tej temi. Me zanima kje kotiram. K to je moja najaktivnejša tema :)

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry, SymRu, tudi ti, tudi ti.  :P

Alla

jaz nisem "take sorte", da bi pisal nekaj v tem stilu:

"kake pičke ste. a se lohk dobimo?? sam tolk da vidm če mate muda, jutr 18.00h kr na marija reki, ni važn če ščije.....papčine, en drugmu guzico ližete"

En TheDoc men že ne bo muda čekiru :P lahk jih seb pa svojim prjatlom :)

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz nisem "take sorte", da bi pisal nekaj v tem stilu:

"kake pičke ste. a se lohk dobimo?? sam tolk da vidm če mate muda, jutr 18.00h kr na marija reki, ni važn če ščije.....papčine, en drugmu guzico ližete"

En TheDoc men že ne bo muda čekiru :P lahk jih seb pa svojim prjatlom  :)

Sam kljub vsemu se spet gibaš okol osemdesetke :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi bli kje skupi in bi se delu norce iz kterga kol kolega la pa sam motorista k se je sesul, ti OKNO NE UIDE

A lahko XP okna, ker 2000 že imam na ta starmu compu.

kake pičke ste. a se lohk dobimo?? sam tolk da vidm če mate muda, jutr 18.00h kr na marija reki, ni važn če ščije.....papčine, en drugmu guzico ližete :grim

včasih se rad igračkam s psihološkim profiliranjem. Ne tega razumeti kot žalitev, nič nimam proti drugim narodom. Ampak ti si ali jugovič ali pa se večinoma družiš z njimi. Sklepam zaradi izrazov kot so muda in guzica. Imam prav?

P.S. Drugače vas moram vse pohvaliti. Boljše komedije že dolgo ne, do solz se nasmejim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, kaj čmo  :D

pies: do konca tedna mora zdržat, da dobimo za pivo  :whistle:

Brihta, dej še kej napiš no  :naughty:

Ja sej zarad tega se trudm. Špil a si že odjavu motor. Da boš mel denar za rundo. Jst pa Sym si jo nedvomno zaslužva. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem. Črna multistrada.

Jao jao kake mečete vn :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

K bo Sym uletel me lahko štejete zraven sej ga je dovolj za oba :lol1: :lol: :kva2:

(Sym brez zamere)

Dej SamooklicaniDoctor mal se skuliraj in poglej kaj ti folk piše. Mal se navadi olike, zaradi mene pa se lahko dobimo kjerkoli, sam jst bom šel na pijačo, lahko greš zraven, lahko si pa razbijaš glavo zakaj se ti ne bom dokazoval.

Jst vozim kakor pač vozim, baje da kr OK, glede na leta pa kolko sem že prevozil. Pa za merila nimam kolko položim motor ampak kako ga položim/manevriram z njim. Večina motoristov k ti tle sploh ne odgovarja pa so že iskušeni mački, pa še vedno rečejo da jim nekaj ne gre (niso še nekaj izpopolnili).

Jst se zgledujem po takih ki še sami izpopolnjujejo svojo vožnjo zraven pa meni/ostalim pomagajo pri izpopolnjevanju. NOBEN ne zna perfektno vozit, to pa ti trdiš za sebe in svojo druščino.

Me prav zanima kako bi ti šla kaj MAKSI-jeva delavnica? :hmm: :hmm:

Glede tvojga frenda pa jeba ane, upam da mu ni hujšega, pa da se bo čimprej pocajtal. Zraven pa tut upam da mu bo kaj od tega ostalo v glavi.

P.S. Nimam nič proti tebi The Doc. sam prej mal preberi kaj ljudje pišejo pol se pa pizdi!

P.P.S. Tut jst sem bil že na tleh, pa tut prometno sem že mel (z motorjem), Avto se šteje drugače :D

Uff kolko sem napisal :naughty: :D

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špil a si že odjavu motor?

:topic: motorja se ne odjavlja, to bi vam že lahko bilo počasi jasno.. :lol1:

..morm mal u veleje moderatorja poklicet da kerga zlinča...

:cry: ne, no, prosim.. ne nam to naredit.. ne nas povedat decafu, prosim.. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kake pičke ste. a se lohk dobimo?? sam tolk da vidm če mate muda, jutr 18.00h kr na marija reki, ni važn če ščije.....papčine, en drugmu guzico ližete :grim

Sam zanima me kaj se bo dogajalo danes ob 18 na Mariji?Sm lih na štajerskem koncu pa bi rad vedu če je vredno ogleda. :whistle:

A:GRUPNI SEX

B:KOSTANČKOV PIKNIK

C:DIRKO

D:PRETEP

E:BOSTE CESTO ČISTILI

F:GAY PARTY

a ja zdej sm vidu F odpade ker so sam pičke vabljene

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej sem se pa spomnu kir za en je to Camlek.

Lega, tega jst naščijem pu dolgem in počez.

Sva se šla enkrat; on je prišel do Grobnika, jst pa do Irana...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smešno je sam, da se nekdo "hvali" s tem, da ve, kdo je Camlek... Jst tut vem, kdo je Rossi, pa je Rossi hitrejš od Camleka - kaj pa zdej? Aja, zdaj pa gremo, od kerga fotr je močnejši :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!