Skoči na vsebino

Suzuki GSR 600


rebel

Priporočene objave

To na sliki je Z 1000:rolleyes:, z nekom sem se enkrat menil da ma na gsr 80 cm široko balanco vendar da je mel probleme z nameščanjem le te, prvo je moral priklopit vse žice in sajle in šele nato fiksiral balanco na motor. Kar se pa tiče teh špeglov pa v tem neboš videl nič oziroma skoraj nič je mel ta isti tip kot širšo balanco pa jih je zamenjal nazaj na klasične.

Sicer pa ne vem zakaj bi dajal širšo balanco po moje si z njo še bolj odprt vetru in zna bit pri malo hitrejši vožnji kar neprijetno razen če si bolj pri mirnejših voznikih ali coofe racerjih pol ja drugače pa ne.

Lp boys

predvsem nižjo bi imel in malo širšo. pa da je seveda druge barve da ni crom. Ta ogledala pa je tak kakor si jih nastaviš lahko jih obrnaš gor in so kot klasična odzgoraj... Ta ogledala pa so od rizome.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem lih če jih prodaja:?, mel pa jih je Sali ki je tu na forumu vendar se že nekaj časa ne javlja več, ga boš moral vprašat. On je tudi montiral širšo balanco, se je enkrat ustavil pri meni ker je hotel videt in slišat ispušni lonec ki sem ga montiral pa sva pol malo debatirala pa je poleg omenil tudi ta ogledala.

Lp boys.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

pozdravljeni .)

evo vam nekaj novih slik... Izpuh je MASS ima odličen zvok in je brez katalizatorja in db killer-a.

Zanima me pa še nekaj... Kako bi pobarval nosilec stopalk na črno? se lahko to barva kot vse ostalo ali mora biti poseben postopek?

lp

post-16842-125667088654_thumb.jpg

post-16842-125667092327_thumb.jpg

post-16842-125667097098_thumb.jpg

post-16842-125667101512_thumb.jpg

post-16842-125667158171_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh...men se zdi, da si zjebal tisto, kar je pri tem mopedu najlepše. Zadek. Imaš kako sliko, kako izgleda, če si odmontiral izpuh pod sedežem???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh...men se zdi, da si zjebal tisto, kar je pri tem mopedu najlepše. Zadek. Imaš kako sliko, kako izgleda, če si odmontiral izpuh pod sedežem???

zadek je ostal popolnoma enak :D ker je še vedno lonec pod sedežem ampak je odstranjena vmesna cev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zakaj si nekdo kupi GSR-ja pa si pol premontira avspuh na stran :?:?:?, saj pa glih ta zadek na GSR - u naredi ta motor zanimiv, privlačnejši od drugih mašin na tržišču. Eni sanjajo kako bi avspuh spelali pod sedež drugi ga pa gre montirat na stran:? :hmm: . Sto ljudi sto čudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ja pa kako pa misliš ta ispuh homologirat ? Drugače se mi motor dopade čist v črni jih je kar nekaj na nemškem forumu, tudi luč se mi dopade z modro žarnico, sam avspuh pa glih ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ja pa kako pa misliš ta ispuh homologirat ? Drugače se mi motor dopade čist v črni jih je kar nekaj na nemškem forumu, tudi luč se mi dopade z modro žarnico, sam avspuh pa glih ne.

homologiran bo spomladi, je pa polek certifikat za homologacijo... Vseeno pa se ima izgled kot prej sai ima še zmeraj "kao pod sedežem"... Vsak dela po svojih željah in okusu, glede zvoka pa nevem kaj naj rečem, ker je odstranjen tudi katalizator.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na nemškem forumu sem našel sliko gsr-ja ki ima drugačen zadek... zgleda zelo lep. pa me zanima če ve kdo kje bi se dalo to kupit?

priložena slika...post-16842-125787355339_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en poskus.post-10531-125788030412_thumb.jpg

pa to ni lepo ker ma zadnjo luč skrito, pač not v lukni je luč :D, pri tisti drugi pa je luč normalno zunaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je lepša končna obdelava pri oni sliki se grdo vidi puščen tisti del ko drži drugače blatnik, pa tudi auspuh na tak način pod sedež ni ravno posrečeno ,pol je boljši original brez blatnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

kao tri :P:P

kaj je mogoče že slišal kdo kaj za to:

http://cgi.ebay.com....n%3D5%26ps%3D63

http://cgi.ebay.com/...9281510001r5504

malo sem brskal pa sem to našel :D

Kaj pavem če to ni kaka natega, blo fajn če bi se keri oglaso ki je probal tak čip, morda kdo ki se bavi z dirkanjem tisti so verjetno probali kaj takega saj konjički so že zanimivi.:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pavem če to ni kaka natega, blo fajn če bi se keri oglaso ki je probal tak čip, morda kdo ki se bavi z dirkanjem tisti so verjetno probali kaj takega saj konjički so že zanimivi.:evilgrin:

saj v eni temi sem že brau glede tega... in to naj bi spremenilo podatke ki jih sonda pošilja... tako da spremeni mešanco bencin/zrak... to pa naj bi blo tudi vse. zaj pa kolko je to učinkovito pa bi blo fajn da kdo pove ko že ma ja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

post-10531-126159441075_thumb.jpg Kaj zdaj, a ste vsi šli v zimsko spanje? :lol1:

Pa dajmo eno slikico za lažje prezimovanje.:yes:

Popravljeno . Popravil boys
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa to ni lepo ker ma zadnjo luč skrito, pač not v lukni je luč :D, pri tisti drugi pa je luč normalno zunaj...

En mesc prepozen pa vseeno :) Tale luč je aftermarket namenjena predelavam (jo mam tud jst na svojmu) tko da so nosilci za njo 100% doma narejeni in prolagojeni okusu posameznika. Drugač se pa strinjam-zelo lep sedež!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je mogoce ze kdo menjo zavorne diske za rožaste? Je kakšna razlika? In če mogoče kdo ve če so diski od GSXR-a enaki in če pašejo na GSR-a.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je mogoce ze kdo menjo zavorne diske za rožaste? Je kakšna razlika? In če mogoče kdo ve če so diski od GSXR-a enaki in če pašejo na GSR-a.

Lp

Kolikor jaz vem, je lastnost rožnatih diskov samo ta, da se bolje hladijo. Za večji zavorni učinek, bi moral zamenjati celotne čeljusti, ali pa v najslabšem primeru kakšne druge ploščice in pletene cevi... pa lep dan še naprej..

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno še nimam nobenih sem gledal pri teti louis vendar se mi preveč ne dopadejo, je preveliko vse skupaj jaz bi pa rad nekaj ne preveč vpadljivega. Če ima kdo kak predlog, le naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, te sem gledal tudi jaz.

imam homemade in nisem siguren da so dosti veliki... ker se na nemškem forumu videl, ko so imeli crash-pads in se je vseeno podrsal tudi blok motorja... tak da tisti iz louisa mislim da so vredu kerso tak dolgi in dobro zaščitijo motor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!