Skoči na vsebino

Kawasaki GPX 600 R


stanko

Priporočene objave

Ja mopi je kr dobro sel za tiste case, je sla kaka dihtunga, al dve na glavi, pa kak ventil je vtragalo, pa razcegutal se je hitro, kaksne puse na zadni nihajki...tezko ga je blo v ovinek spravit, njegova tendenca za samo naravnost je bila fenomenalna.

500k/sit se mi res zdi malo veliko, sicer pa, ce je res vse porihtano in vzdrzevano ajde. To pa ves , da ni .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak motorček sem mel tudi jaz ... pa original nosilce za kovčke in kovčke. Za tiste čase zelo dober motor ... naslednik GPZ 600 R s precej izboljšavami in v dveh letih nisem imel niti enega samega problema.

Obul sem ga v Metzeler ME 33 Laser spredaj in ME1 Comp K zadaj ... takrat zelo šprtne gume in se pridno vozil okoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mikrofilmi za vse kawasakije so on-line na njihovi spletni strani... glej pod parts diagrams.

500k je absolutno preveč.

Če je kot nov pa lepo laufa pa nix potrošnega materiala za zamenjat mogoče 300k.

Sicer pa poglej na www.ebay.de

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

ali mogoče kdo ve če obstaja kawasaki GPX 900,ki "naj bi ga delali med leti 88-89? v kratkem prihaja prijatelj iz Pariza ki mi zatrjuje,da motor ima,vendar po netu nism nč najdu o omenjenem modelu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope... GPz 900R.. kolikor vem.

Delali so ga od 1984, pa do.... nekejindevetdeset.... v evropi sem zasledil max 92-93 letnik, na japonskem pa še dalj... brez kozmetičnih ali kakšnih drugih bistvenih sprememb po 1990 (ko so mu sneli AVDS pa ukinili voltmeter na armaturi... pa še par malenkosti spremenili).

Krasen mopet... bi mel v zbirki :P Pa GPz 750 Turbo... pa cbx 1000, pa MG LM1, pa Z900, kakšnega dučeta SD, VFR,.....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda kot GPX 750 z neoriginalnimi žmigovci.... od kje sploh ideja možicu o 900? Mogoče mašino od GPz 900 not vtaknil?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolkr sm ga jst uspel razumet (njegova angleščina je bol švoh),so jih nardil v zelo mejhni seriji,tako da ne vem...

No sej junija pride k nam,s temle strojčkom pa bom preveru zadevo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počekirej cifro okvirja pa mašine.... bomo prec vidl kaj nej bi blo...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Lep pozdrav vsem privržencem enoslednim vozilom. :naughty:

Ne dolgo nazaj se je znašel v moji delavnici še en japonec Kwasaki GPX 600R l.89 tokrat z kar resno težavo, in sicer glavna gred motorja je obrabljena ovalno in sedaj iščem nov agregat ali pa samo glavno gred od najboljšega ponudnika... Hvala za pomoč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...
Lep pozdrav vsem privržencem enoslednim vozilom. :naughty:

Ne dolgo nazaj se je znašel v moji delavnici še en japonec Kwasaki GPX 600R l.89 tokrat z kar resno težavo, in sicer glavna gred motorja je obrabljena ovalno in sedaj iščem nov agregat ali pa samo glavno gred od najboljšega ponudnika... Hvala za pomoč

ZDRAVO IMAM AGREGAT ZA GPX 600R ,RABIM PA SHEMO ELEKRIKE ZA TA MOTOR ALI MOJSTRA ,KER NIMA ISKRE .MOJ TEL JE 040980260 TONE L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!