Skoči na vsebino

Zakaj se splača biti rom (cigo)!


Leteči

Priporočene objave

Če folk razume le batine potem jim je treba dat batine. Žal je tako.

batine razumejo le v smislu oko za oko ... in potem so počasi slepi tako njihovi kot naši, in problem še vedno ni rešen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam le eno rešitev čeprav extremna. Čistka iz ozemlja RS. Teh ljudi ni mogoče socializirati, kjer so cigani so piz....je. :angry:

Pa nism kakšen divji ksneofob.

Pa ne okol govort :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa izživiš vse svoje mladostne frustracije na nekom, ki se je slučajno zajebal in šel tvoj avto štohat z izvijačem, je pa to drugo ...

a ti govoris o temle primeru iz avtomobilizem.com al o cem drugem??

me zanima kok bi ti reagiral, ce bi mel en stylan avto, v katerega bi vlagal ure in ure dela in na stotine evrov, in bi bil nor nanj, pol bi pa najdu dva cigota k se s sraufncigrjem spravlata nanj da bi ti ukradla avtoradijo al kar sta pac hotla ukradit! bi jih gledu?? bi sou do njih pa reku "nata kljuce, da se ne bota matrala"?? bi reku "kr prebutita me" ko bi ti grozila s sraufncigrjem (ki je BTW smrtno nevaren)?? js bi jih prebutal da bi jih s sekundnim mogl skup limat. basta. sama sta hotla. sama delata sranje. zarad takih k sta ona rabmo kriminalpolicaje. ONA sta tista, ki krsita zakon. JS pa bi bil tisti, ki branim svoje imetje. ce ne gre drugace, pa s silo. drugega ti izmecki tako ali tako ne razumejo. sej si vidu (oz. nisi, ker nisi prebral do konca) - izpuscena sta bla brez vsake ovadbe. :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: osnovno pravilo glede policistov in sodnikov je načeloma tako, da bolj prisluhneju tistmu, ki je več batin kasiral ... ker je evidentno, da je tadrug živce zgubu oz. mal znašal frustracije...

zokica, tebi pa samo povem, da v svetu obstajajo tudi zavarovanja ... če te skrbi za trud in $$$, je zavarovanje bolj ustrezna rešitev, kot pa da tvegaš, da se enmu cigotu na šraufvenzieger natakneš ... ali ne?

Aja, saj vem - za plastiko in brušenje glave je $$$ ,za kasko pa ni :P pa še fajn je enga najt da ga prefukaš a ne? ... jao, beda.

Aja, še en odgovor: glede tega "kaj bi pa ti naredo, če bi ti en v avto vlomil". Kurc, ej, to, da nekdo vlomi v avto se mi še ne zdi dovolj razlog, da nekoga na pol ubijem ... Tudi finančen posledice, če me toži, so lahko prevelike ... Če bi pa nekdo resno ogrožal moje zdravje (fizično/psihično) pa bolje, da se skrije na Mars, kamor jaz vsaj še 50 let ne bom mogel ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurc, ej, to, da nekdo vlomi v avto se mi še ne zdi dovolj razlog, da nekoga na pol ubijem ... Tudi finančen posledice, če me toži, so lahko prevelike ...

Eh, Sym, ti si vse preveč kultiviran.... Pa takim se rado zgodi da so dobrote sirote... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, Sym, ti si vse preveč kultiviran.... Pa takim se rado zgodi da so dobrote sirote... :cry:

bi moral citirat ga do konca da bi videl kaj se v resnici skriva v njem....

Če bi pa nekdo resno ogrožal moje zdravje (fizično/psihično) pa bolje, da se skrije na Mars, kamor jaz vsaj še 50 let ne bom mogel ...

upam da mene ne bo nihče lovil čez 50 let za stare grehe...to spominja na italijansko vendeto....pa albansko krvno maščevanje.... :lol1: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, Sym, ti si vse preveč kultiviran.... Pa takim se rado zgodi da so dobrote sirote... :cry:

Mah, svet je pač tak, da stvari zginevajo - iz avtov in iz blagajn... :(

je fajn met kasko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ONA sta tista, ki krsita zakon. JS pa bi bil tisti, ki branim svoje imetje. ce ne gre drugace, pa s silo. drugega ti izmecki tako ali tako ne razumejo. sej si vidu (oz. nisi, ker nisi prebral do konca) - izpuscena sta bla brez vsake ovadbe. :angry: :angry: :angry:

veš kako je zok se strinjam do neke mere...ko ti kaj takega naredijo je res za popizdit....sam jst ko sem bil pri sodniku za prekrške zato ker sem učil dva mladeniča da se ne obnaša tako kot sta se onadva sem pa na sodniji končal s kaznijo 15k...še dobro da nista imela boljše dokaze o poškodbah...bi si nakopal še kako civilno tožbo in delal par let da jima splačam za njuno neumnost...ker pa je bilo tako kot Symru pravi "tisti ki je bolj tepen je v očeh sodnikov manj kriv" sem pa najebal.....

to je zelo komplicirna zadeva...nikol ne veš kaj je prav..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, svet je pač tak, da stvari zginevajo - iz avtov in iz blagajn... :(

je fajn met kasko.

Sym.........

....

....

kje ti parkiraš :P:P:P

PS: hecam se

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym.........

....

....

kje ti parkiraš :P:P:P

PS: hecam se

Pridi, te bom prebutal, pol te pa na pivo povabim ... pol pa spet tepežka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, svet je pač tak, da stvari zginevajo - iz avtov in iz blagajn... :(

je fajn met kasko.

Ja fajn ga je imet...

ti kar lepo pusti cigančke na miru in pol k bojo vidli da ne bojo dobili po p...i (ker druzga ne razumejo) ko bojo kradli, bojo šli krast bol drage stvari. In pol lahko daš zavarovat avto, motor, hišo, vikend,... in skuriš pou plače, da boš dubi tistih neki $ nazaj, ko se bo enmu tipu dvignu in ti pokradu kar mu paše.

Ne vem u čem je smisel tvojga razmišljanja :hmm:

Imam 3 razlage:

1.) si zelo zavzet ko gre kao za nestrpnost do ciganov

2.) nasprotuješ ostalim da štepaš poste

3.) neka druga razlaga (ki bi jo z veseljem slišal)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti kar lepo pusti cigančke na miru in pol k bojo vidli da ne bojo dobili po p...i (ker druzga ne razumejo) ko bojo kradli, bojo šli krast bol drage stvari. In pol lahko daš zavarovat avto, motor, hišo, vikend,... in skuriš pou plače, da boš dubi tistih neki $ nazaj, ko se bo enmu tipu dvignu in ti pokradu kar mu paše.

A si kdaj po mislu da ko bodo vidl da dobivajo po p...i, bodo tudi vidl da te lahko po tem tudi legalo okradejo (beri: tožijo), in ti tako povzročijo še večjo materialno škodo kot če bi ti kej ukradl?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne znaš dajat po p...i sigurno ;)

In ku če vedet kdo si ti... Daš en bol konkretn pataf al pa cbado (če ti znese do glave) tolk da ga vrže potleh pol pa šibaj dalje in ne veš za neč O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...In ku če vedet kdo si ti... Daš en bol konkretn pataf al pa cbado (če ti znese do glave) tolk da ga vrže potleh pol pa šibaj dalje in ne veš za neč  O:-)

A z remeljnom čez šimbas, pa s polenom po buč ne vela več???? :blink: :blink:

Popravljeno . Popravil Horjo horjulis vulgaris
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem u čem je smisel tvojga razmišljanja    :hmm: 

Imam 3 razlage:

razlaga št. 3.).

Svet je tak, da je investicije pač treba zavarovati. Če ne, tvegaš, da ti jih ukradejo in takrat imaš pač dve možnosti ... Ali stisneš rit in trpiš primanjkljaj, ali pa prefukaš prasca in se soočiš z možnimi dodatnimi stroški, ker si ga preveč prefukal. Podopcija - začne se krvno maščevanje, posledično je mrtva tvoja družina in njegova družina.

Seveda lahko v vseh primerih za forumskim šankom bentiš, kako je treba vse premlatit in jim pokazat, kdo je king of the hill.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svet je tak, da je investicije pač treba zavarovati.

tocno to je tip dokaj konkretno tud naredu. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HIHIHI slowenci...

še 500 leti sta pesem En cgan tam daleč se ti smili, soseda bi pa tožil, ko ti z avtom na asfaltiranem dvorišču obrne.... Taki smo jebi ga.

Lp

Drp11

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tocno to je tip dokaj konkretno tud naredu. .)

ne, tip se je izživljal... ker je končno naletu na enga cigota, ki ga je lahko prefukal do obisti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj sta pocela cigota??

Eno je material (avto, motor, radio, ...), drugo je pa človeško telo.

Aja, če pa nekdo laja nate in ti grozi, je pa to spet nekaj tretjega. Temu se reče neumnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno je material (avto, motor, radio, ...), drugo je pa človeško telo.

do vsega mora bit spostovanje. ponekod bi jima za nameravano dejanje odsekal roki, in rabelj nebi za to dobil sodnika za prekrske! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do vsega mora bit spostovanje. ponekod bi jima za nameravano dejanje odsekal roki, in rabelj nebi za to dobil sodnika za prekrske! :)

Tisto ponekod - a ni to tisto, proti čemur se tako zelo boriš v temi o mošeji ?

Dejm ose zdaj zmenit - al sprejmemo mošejo in sekanje rok ter prefukavanje do nezavesti (tudi tebe, če mi zapaše, ne samo tistih, ki kradejo radije iz avtov), ali pa se gremo po črki Zakona.

what's it gonna be?

Aja, okej .Smo tudi mi v kameni dobi. Dejmo mlatit folk, saj ni panike, saj smo v isti embrionalni fazi, kot najbolj zahojeni afganistanci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!