Skoči na vsebino

Zakaj se splača biti rom (cigo)!


Leteči

Priporočene objave

...

Sicer pa nekdo kot ti, ki cigana najbrž od blizu še videl nisi ne more vedet kako je to.

Mislim da pravo situacijo poznajo le ljudje ki imajo opravka z njimi , pejd ti takšnele buče prodajat recimo

...

sej neki takega (pač na moj način) sem že jest prej napisal za tiste, ki so se tolk razpisal o ženskem spolnem organu :P

kar se pa tiče policije, sodstva, države in nenazadnje - romov:

dvakrat so nam na njivi ukradli za kajvem 2-3 gajbe krompirja. Ko so ata vdrugo klicali policijo, se mu je policaj zarežal, da oni pač zarad tega ne bodo hodili na teren. Napaka :wub: (sam pustmo to). Polcaji so potem (obakrat) vse popisali, šli pogledat na njivo (edin drugič se je en policaj bolj v ozadju držal :P)...

Čez kakšne 3-4 mesece smo dobili pošto iz sodišča, pisalo je pa nekako takole: Zaradi tega, ker tisti dan g. P. Brajdić ni nakradel za več kot 10.000 SIT (krompir itaq ni nč vreden na trgu), mu po veljavni zakonodaji ne morejo NIČ. Seveda pa imate možnost civilne tožbe...

tolk o tem....zaenkrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol ti bom jest vsak dan drapnu za 9999SIT krompirja z njive pa smo čez zimo preskrbljeni :D

Brajdič je brajde pulu :lol1:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol ti bom jest vsak dan drapnu za 9999SIT krompirja z njive pa smo čez zimo preskrbljeni :D

...

:topic:

sicer pa... a si rom?

Kolikor sem razumel tist tekst, bi tebe-civila ustrezno sankcionirali (pa še tožu bi te v tem primeru zihr :fight2: )

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol ti bom jest vsak dan drapnu za 9999SIT krompirja z njive pa smo čez zimo preskrbljeni :D

:nono:

Nic ne bos izkoriscal pravic drugih :D Ko bos ti naredil toliko za nataliteto se bomo pa naprej pogovarjal :xx: :kva2:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S.: edini stik ki jih imam z njimi ze mesece in mesece je ta da jih vidim ko se z onimi koretami gonijo po vasi ... kaj tocno bi po tvoje moral narediti da ne bi bil "tiho ko rit"? Metal kamenje za njimi? Chicken z WR400 proti njihovim kistam? :)

Ne vem, pejt do njih in jim povej vse, kar si doslej o njih napisal tukaj na forumu. Za konec pa vsakega posebej pljuni v obraz in ga usekaj na gobec. Če se od tega ne bodo zbrihtali, jim pa čez nogo zapelji s tvojo WRko...

PS: lakh jim tudi omeniš, da oni ne sodijo v "ta prostor". Mogoče se bodo vendarle unesli in si hitro oblekli gorenjske narodne noše. To bi bil prizor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: lakh jim tudi omeniš, da oni ne sodijo v "ta prostor". Mogoče se bodo vendarle unesli in si hitro oblekli gorenjske narodne noše. To bi bil prizor!

:lol1: :lol1: :lol1:

Glede tega se pa cisto strinjam - namrec da bi bil prizor ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnje ANKETNO VPRAŠANJE na najdi.si domači strani

Ali bi imeli Roma za soseda?

Zakaj pa ne?

18%

Da, če bi bil kulturen.

31%

Če bi imel izbiro, raje ne.

34%

Ne, raje bi se preselil.

11%

Ne vem.

4%

Drugo.

1%

Skupaj do zdaj oddanih 4143 glasov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dosla fudbalska reprezentacija Francuske u Srbiji, i domacini ih odvedu u

restoran. Kad tamo svira Ciganski orkestar.

-Jeli, burazeru, 'oce ovi Francuzi nesto da im sviramo, znamo sve zivo!

Francuzi se obraduju i kazu da bi hteli jednu pesmu i cast njihovog

najboljeg igraca Zinedina Zidana.

-Nema problema, kaze sef orkestra, da intonaciju i cigani pocnu:

"ProlaZI DAN, prolazi noc, prolaze godineeeeee...."

Osisao se mali ciga do glave, i dodje kuci pred majku:

-Mama, mama pogledaj, ja sam sada skinhed!

-Sta s' bre? Dodji 'vamo!

Ubi majka maloga od batina. Posle pola sata batina, nailazi cale, i mali

opet pred njega:

-Tata, tata vidi ja sam sada skinhed!

U'vati i cale da lesi klinca, pa ga i on jos pola sata izudara. Gleda mali

ciga:

-U majku mu, tek sam sat vremena skinhed, a vec mrzim cigane!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Došla ciganka kod ginekologa, skinula se. Jadnika zahvati neviđeni smrad.

Vidi ona sta je pa mu kaže. Šta se mrstiš, ako si hteo da ti miriše što nisi

postao cvećar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro, jaz sem več kot enkrat žural in doživljal pri Sebastjanu pa pri Dideju ob MS. Nič šokantnega, prijazno, pocen runde, kul ljudje. Če imate predsodke, pojdite v Centrala, Globala in se naužijte kulture. Pri Romih je bilo vedno super, razen za hohštaplerje. Še nekaj malga so me enih besed učil pa en kvazi jam session smo udarili, scena je pa kot pri Desperadu. Vsi prihajamo iz Indije (jaz bolj iz Goe :grim )

Aja, največ so mi kdaj ukradli Slovenci, Romi v mnogo letih samo 2.000,00 SIT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prebral. Statistično sprejemljivo. Meni so vlomili v mnogo vozil (sem jih glede na leta pač moral mnogo imeti), med drugim tudi v vedno odklenjenega spačka, pa tudi na žurko in demontažo sem naletel v kakšni boljši gajbi - pristni Ljubljančani.

Torej, Romi niso genetsko predisponirani za vlamljanje v vozila.

Kriminalisti so običajno bili učinkoviti, kadar sem ponoči sprehajal psa in smo opravljali postopek. Pri vlomih pa ne (lahko kaj več napišemo, če imate kasko :( ). Saj se trudijo brez haska.

Torej ne parkiraj v Tomačevem v temi, pred Knafljem pa lahko. Sporoči o rezultatih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.avtomobilizem.com/forum/viewtopic.php?t=10381

očitno nimajo (mo) vsi tako dobrih izkušenj, kot ti

Se pravi da vemo da če se ti kaj takega pripeti ne kličeš policije.Prefukaš jih do nezavesti, pol še pol ure brcaš v glavo da zgubita spomin se narediš francoza in greš, gnoj pa pustiš na mestu dogodka da ga drugi pospravijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi da vemo da če se ti kaj takega pripeti ne kličeš policije.Prefukaš jih do nezavesti, pol še pol ure brcaš v glavo da zgubita spomin se narediš francoza in greš, gnoj pa pustiš na mestu dogodka da ga drugi pospravijo.

če to narediš, si zame enak gnoj kot tista dva vlomilčka. Čisto nič "boljši" - čeprav si zagotovo globoko prepričan v svojo superiornost..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ne bi v javni medij zapisal, če je pa preje že vse policajem na 4 oči povedal in verjetno tudi podpisal.

V bistvu ima srečo, če bo dobil zgolj sodnika za prekrške. Slabše zanj bi bilo, če bi fasal preiskovalnega sodnika po vprašanju kazenskega zakonika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brrrm....nisi prebral do konca :xx:

nič ne bo dobil, ker je že drzgače poštimal...in to seveda tudi javno obelodanil na forumu :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi da vemo da če se ti kaj takega pripeti ne kličeš policije.Prefukaš jih do nezavesti, pol še pol ure brcaš v glavo da zgubita spomin se narediš francoza in greš, gnoj pa pustiš na mestu dogodka da ga drugi pospravijo.

Kakšna beda. :doze: :wacko: <_<

Bi šel mimo posta, pa se ne da... :cry: :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če to narediš, si zame enak gnoj kot tista dva vlomilčka. Čisto nič "boljši" - čeprav si zagotovo globoko prepričan v svojo superiornost..

Sym, lahko je biti pameten in drugim pamet solit, ampak daj nas razsvetli s superpametnim ravnanjem, kako bi ti ravnal? Glede na to da si velik se ti ju ne bi bilo treba bati, nate bi se drla, po moznosti skusala poskodovati z izvijacem?

Ves, v eni minuti ti lahko dva cigota iz ciste zlobe za vec 100k skode naredita na avtu in ce nimas kaska, kaj pa bos? Skomignil z rameni in si rekel "sem pa zato ravnal kot se spodobi za pravno drzavo"?

Ne verjamem! <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym, lahko je biti pameten in drugim pamet solit, ampak daj nas razsvetli s superpametnim ravnanjem, kako bi ti ravnal? Glede na to da si velik se ti ju ne bi bilo treba bati, nate bi se drla, po moznosti skusala poskodovati z izvijacem?

Ves, v eni minuti ti lahko dva cigota iz ciste zlobe za vec 100k skode naredita na avtu in ce nimas kaska, kaj pa bos? Skomignil z rameni in si rekel "sem pa zato ravnal kot se spodobi za pravno drzavo"?

Ne verjamem! <_<

Poglej,

silobran je to, da ti nekoga z enako silo nazaj, kot je on tebe (hotel). Če pa izživiš vse svoje mladostne frustracije na nekom, ki se je slučajno zajebal in šel tvoj avto štohat z izvijačem, je pa to drugo ... in se mi zdi čisto kul, da se tipček mal trese ker ne ve, ali ga bosta unadva tožila ali ne ...

Skratka - fight fire with fire, but dont fight fire with a total burndown.

Kar se mene tiče - zato plačam kasko, da se ne rabim z butasto in neprevdarno mularijo ukvarjat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič ne bo dobil, ker je že drzgače poštimal...in to seveda tudi javno obelodanil na forumu :hmm:

aja, misliš Čeferina? Ja, ta mu bo ful pomagal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, men so romani v avto ulomil in mobitel stisnili (140k SIT vrednega), dobil sem potem moj mobitel nazaj (prodajalec je bil pač brihten in ga je prodajal po Salamoncu), no pa so dobil tud cigije, ki so mu ga prodali, potem se je pa stvar ustavila, jaz sem bil pa brez avta par dni, paveč kot mesec od Peugeota na novo ključavnico čakal, pa nasploh mel hude zajebancije, tko da ne govrt, kolko so nenevarni. Pazite se Kureščka, prek Velikih Lašč iz Novega mesta prihaja banda ciganov in vsak vikend po avtomobilih, ki so tam parkirani krade. Pa niso samo meni vlomili, čez par tednov še kolegu, pa tudi kriminalist mi je rekel, da jim nič ne morejo, ker eni kradejo, drugi pa prodajajo, med seboj se pa ne izdajajo. V glavnem, prepričajte me, če hočete, samo jaz mam z njimi samo slabe izkušnje.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, misliš Čeferina? Ja, ta mu bo ful pomagal :P

ne, mislim njegovga kolega na policiji, ki je dal zadevo "na stran" :rtfm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slučajno zajebal in šel tvoj avto štohat z izvijačem

...slučajno zajebal??? :kva2: :kva2: :kva2:

Kar se mene tiče - zato plačam kasko, da se ne rabim z butasto in neprevdarno mularijo ukvarjat ...

.. in potem se z njimi nihče ne ukvarja in potem oni ugotovijo da jim nihče nič ne more in tako sproducirajo še več lopovov... :xx: :xx: :xx:

Popravljeno . Popravil VrUUUUUmmmm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!