Skoči na vsebino

Zakaj se splača biti rom (cigo)!


Leteči

Priporočene objave

odvisno kdo organizira.

Cyc ?

(slišim ,da prebira Življenje in delo tov.Eichmanna ...)

in da se zanj že zanima Mosad...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kekec,das kapital si ze prebral?

prebral '??

ej,prjatu,

napisal,napisal.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro groucho. :)

Ali ima Cyc nov nick ?

nope,misljen si bil ti s tem.sem bil preprican,da vsaj ves kako se pises. :P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[Ali ima Cyc nov nick ?

nope,misljen si bil ti s tem.sem bil preprican,da vsaj ves kako se pises. :P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Q: Kaj ti rece policaj, ce te napadejo cigani, ko jih skusas odgnat s sosednje parcele (spet vlom, razume se)?

A: "Kaj se pa izpostavljate, bi se pa skrili ...".

To ni stos, da ne bo kdo mislil slucajno, to so nove dogodivscine s ciganov prepolne Dolenjske :ph34r: :BUA: Sosed pravkar sporocil ... Komentiral pa ne bom, ni kaj reci, pa se skoda casa je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Država bolj ščiti cigane, ...kot nas :angry: :angry: !!!!....je to pravica :hmm: ....joj ....kurc pa slovenija :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Država bolj ščiti cigane, ...kot nas :angry: :angry: !!!!....je to pravica :hmm: ....joj ....kurc pa slovenija :BUA: :BUA:

Pa kva jamrate - dolenjska je pač od ciganov, ljubljana od čefurjev, pa tak naprej...

A še niste tega vedli? Vam pa jaz povem :D

Najboljš, da se na Novo Zelandijo,ali pa v Kanaaaaado odselite...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kva jamrate - dolenjska je pač od ciganov, ljubljana od čefurjev, pa tak naprej...

Ti ko poznas stajersko - povej, ce je tam se kaj frej? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljš, da se na Novo Zelandijo,ali pa v Kanaaaaado odselite...

tam smo pa mi čefurji ... :naughty: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti ko poznas stajersko - povej, ce je tam se kaj frej? :)

Povsod je veliko različnih in drugačnih ljudi, proti katerim bi imel ti verjetno marsikaj za pripomniti... Najbolje, da se odseliš na Luno... Ali pa v Murgle.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povsod je veliko različnih in drugačnih ljudi, proti katerim bi imel ti verjetno marsikaj za pripomniti...

Pa od kje zaboga ti ideja, da ne maram drugacnih ljudi? Dovolj je, da mi ne serjejo po glavi. <_< Saj pri tebi bi bilo isto, verjemi, le manjka ti pristen stik z njimi :devil: Ce bi se taki kot so pri nas na Dolenjskem tam po Lenartu okoli motali, kradli, grozili in tako naprej, bi bil tudi ti znatno manj strpen. :) Pa ne zdaj obrnit vsega skupaj in mi zatrdit, da je tam tudi kdo ki je kdaj kaj ukradel, komu zagrozil itd., v tako mnozicni obliki s strani enega dela populacije tega gotovo ni.

Ne bos verjel, jaz se imenitno razumem s prekmurskimi cigani. Ze zato, ker do sedaj nisem imel stikov z njimi, bi bil prvi stik gotovo nevtralen/prijazen. Je treba imeti slabo izkusnjo, da koga ne maras, jaz jih ocitno imam. Pa - da ne bom jaz edini asocialen rasisticni marsovec tule - Kaiser ti lahko pove isto, le vprasaj jo :)

Ni mi zato treba lepit nalepk, da ne maram drugacnih itd. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WTF...? Kaj za vraga mam pa jest tuki zravn...

Sorry ampak asocialna rasisticna marsovka pa res nism..:nono: :BUA:

Pač sem samo povedala, kake so razmere pri nas... ne razglabljam pa o tem v nulo in se zravn smilim še sama sebi... Pa kaj bi rad ti... odkril toplo vodo...

Sorry no can do :doze: jo že imamo!!

Pa drugič mčkeno uklopi tvoj brain preden koga ožigosaš za rasista, ker jaz to tudi slučajno nism. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa od kje zaboga ti ideja, da ne maram drugacnih ljudi? Dovolj je, da mi ne serjejo po glavi.  <_< Saj pri tebi bi bilo isto, verjemi, le manjka ti pristen stik z njimi  :devil: Ce bi se taki kot so pri nas na Dolenjskem tam po Lenartu okoli motali, kradli, grozili in tako naprej, bi bil tudi ti znatno manj strpen. :) Pa ne zdaj obrnit vsega skupaj in mi zatrdit, da je tam tudi kdo ki je kdaj kaj ukradel, komu zagrozil itd., v tako mnozicni obliki s strani enega dela populacije tega gotovo ni.

Ne bos verjel, jaz se imenitno razumem s prekmurskimi cigani. Ze zato, ker do sedaj nisem imel stikov z njimi, bi bil prvi stik gotovo nevtralen/prijazen. Je treba imeti slabo izkusnjo, da koga ne maras, jaz jih ocitno imam. Pa - da ne bom jaz edini asocialen rasisticni marsovec tule - Kaiser ti lahko pove isto, le vprasaj jo :)

Ni mi zato treba lepit nalepk, da ne maram drugacnih itd.  <_<

Ti vse drugačne maraš pod pogojem, da so taki kot ti.

Kje je tle drugačnost ? :D

Pejd s cigani kure krast, pol boš dokazal, da jih sprejemaš. :rolleyes: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pejd s cigani kure krast, pol boš dokazal, da jih sprejemaš. :rolleyes:  :D

:lol1: Drugacnosti v kriminalnem smislu pa ne odobravam ;) Anyway ... skoda besed, grem na kofe, potem pa delat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem brala kaj ste vse napisali (izjema 1. stran) zato sorry če se ponavljam.

Glede tega,da lahko kradejo do 30.000 sit ni res. Enkrat letos je bil objavlen članek---meni se zdi,da v ONI kjer je neka gospa pisala o Romih in vse lapo napisala o dokladah,pomoči, davkih itd.v točnih zneskih kaj vse dobijo od države. Glede na to,da nihče ni tega zanikal mislim,da ji lahko verjamemo. V glavnem ,romska družina s tremi otroci kjer nihče nič uradno ne dela dobi okoli 170 000 sit denarnih nadomestil pomoči itd. s tem,da so kot romi deležni tudi zdravstvenega zavarovanja in otroci imajo tudi ugodnosti v šoli. A je to fer ali ne in ali ima država do mladih slovenskih družin enak odnos presojajte sami.

Glede kraje pa tudi veste, da tisti, ki konstantno kradejo (manjše tatvine- ne govorim o velikih prevarah,ki se dogajajo na direktorskih stolih) bodisi,da so narkomani ali pa samo ,,čapci,, grejo na sodišče pol pa na prostost zaradi---v bistvu ne vem zakaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!