Skoči na vsebino

Zakaj se splača biti rom (cigo)!


Leteči

Priporočene objave

No ta teden pri nas poteka kosovni odvoz odpadkov, situacija je pa takšna da človek bolj težko sreča domačina ker je sama ciganarija po cesti in pobira staro železo.

Folk samo zaklepa da ne bi kaka stvar noge dobila.

Za CPP pa najbrž tud niso nikoli slišal ker moraš sam pazit da te kak star golf ne bo zgazil.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Za CPP pa najbrž tud niso nikoli slišal ker moraš sam pazit da te kak

Ah kaksen CPP, to so nomadi, ki se ne menijo za tvoje izprijene zablode civilizacije

quote:

star golf ne bo zgazil.

A zdej se bos pa se zmisljeval s cim te naj zgazijo?! Izbircnost izbircna!

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

quote:

No ta teden pri nas poteka kosovni odvoz odpadkov, situacija je pa takšna da človek bolj težko sreča domačina ker je sama ciganarija po cesti in pobira staro železo.

Folk samo zaklepa da ne bi kaka stvar noge dobila.

Za CPP pa najbrž tud niso nikoli slišal ker moraš sam pazit da te kak star golf ne bo zgazil.

LP

Leteči

No če zbirajo odpadke se vsaj z nečim zamotijo a ne? Morda tisti dan ne bodo več kradl ko bodo zmatran. Če bi nam skoz zbiral smeti bi bilo čist ok.

JAZ SEM ZA EKO-CIGANE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Za težave s cigoti smo krivi kar lepo sami oz. naša družba, ko smo sprva preveč popustljivi in jim dajemo vse mogoče pravice in privilegije, potem pa naenkrat ugotovimo, da so nekateri od njih izkoristili situacijo, pogruntali da jim tako in tako nihče nič ne more in delajo štalo. Potem bi jih pa najraje kar vse pobili. To da se lahko vozijo z neregistriranimi avti in kradejo se mi zdi popolnoma debilno, ampak oni za to niso prav nič krivi. Taki so zakoni, ki so jih sprejeli poslanci in poslanke, ki smo si jih sami izvolili.

Imam pa idejo za tiste, ki se vozijo z neregistriranimi motorji. Če vas ustavijo policaji, jim mirno recite da ste Romi.(pred furo obvezno namazati obraz s sajami) Če vam slučajno nočejo verjeti, jim vržete malo peska v oči, vzamete pendrek in kapo (menda ne presega 30.000 SIT?), pa gasaaaaa. Krivi bojo tako in tako cigani...

MotoManiac

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh - se ena o preveliki kolicini orozja, casa, denarja in pravic ...

Sosedu na vikendu je prisel morit en cigan, ki bi sam sebe verjetno opisal kot "maco" No, sosed ga je skusal spraviti s svoje parcele, pa se cigan ni dal, mu je grozil z vsem mogocim, pozigom itd., njegovi prijateljici, ki je malo iz vasi, na samem, pa so se ze prisli pokazat z orozjem (avtomatiko baje).

Mnja Vse za utekocinit, pa je ... bomo videli, ce bodo policaji kaj ukrenili pametnega (model je menda izjavil da ga zapor figo briga, kar mu cisto verjamem ...).

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

JAZ SEM ZA EKO-CIGANE

Jaz tud, spod cigote, čez pa rožce zasadit, pa nč s kakšnim umetnim gnojit, bo za sto let zadost pognojen!

(matrsemžlehtpress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: Tale tvoja pripomba je pa čist deplasirana ! Zahovič bi lahko bil tudi Mongol ali iz Timbuktuja-za našo Slovenijo je naredil več kot večina čistokrvnih -ti pa tele svoje rasistične štose prodaji na kakšnem drugem forumu-ker s tem žališ inteligenco večine forumašev...

Kekec,kekec a se kaj spomniš tele tvoje replike na mojo: ćefur Zahovič,ti pa takole o ciganih.Sram te bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAZ IMAM NAJRAJŠI-CD-ROME..

quote:

Tale tvoja pripomba je pa čist deplasirana ! Zahovič bi lahko bil tudi Mongol ali iz Timbuktuja-za našo Slovenijo je naredil več kot večina čistokrvnih -ti pa tele svoje rasistične štose prodaji na kakšnem drugem forumu-ker s tem žališ inteligenco večine forumašev...

Kekec,kekec a se kaj spomniš tele tvoje replike na mojo: ćefur Zahovič,ti pa takole o ciganih.Sram te bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beseda ćefur je rasistična,cigane v zemljo zakopat je pa šala.Hvala lepa za poduk.Nisem vedel in se opravičujem za moje rasistične izpade.

Popravil/a - sasl dne 10/06/2002 ob 19:23:31

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kekec in Sasl ... imata problem v komunikaciji zaradi tega, ker nekaterim uporaba quote-ov ne gre prav dobro od rok.

hotschko

{Born To Lose Live To Win}

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: Maniac si že probal to? In kak je epilog?

Letos sem že registriral, drugo leto pa če se bo tako dražilo...

MotoManiac

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sasl, name vpij!! Jaz vrtnarim za hobi. Poleg tega da kozle streljam!!

LP HHV

P.S.: Kekc ni nč uržeh! Pust ga pr gmah!!

Horjo,prjatu,nč se bat-sem Bedanca nategnu (pravzaprav Pehto) pa se bom tud Sasla ubranu !Magari s pomočjo sove (kot znamenja modrosti...

S.F.S.N.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:pa se bom tud Sasla ubranu

Pa saj ti nič nočem.Se ne bom več vmešaval.

Sasl sej se hecam....he,he...

S.F.S.N.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S pomočjo sove? Modrost? Ja sej mam res enga soseda k ma papir da je debil, pa je tud znan po tem da pri nočnem ptiču dela (poslušapogostilnah). Baje, da bo res kmalu POMODREL ker ga bodo enkrat zaradi dolgov utopil v žlici vode...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Da mi pride nek cigo mi spizdi motor,zvem kdo je bil, pokličem policijo in mi rečejo:"Sej njemu to zakon dovoljuje"

:shock: :twisted: :snipersmile: :2gunfire: :shocked!:

Po moje mu zapalim hišo, stil molotov

Itak lahko pride na njivo mojega nonota postavit hišo :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem zadnjič poslušal župana občine Semič ko so se pregovarjali o tem da naj bi imela vsaka občina ki ima rome tudi romskega predstavnika v občinskem svetu.

Rekel je da vsak rom pri njih dobi 36 000 mesečno brez da bi s prstom mignil.

Lepo kaj! :x :x :x :x

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rekel je da vsak rom pri njih dobi 36 000 mesečno brez da bi s prstom mignil.

Lepo kaj! :x :x :x :x

In zdaj nagradno vprasanje ... od kod gre denar za to :?: :idea: :wink:

(nagrada je foobar/pokvarjen cdROM :twisted: :twisted: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Evo nas spet :)

Danes so nam (verjetno) vlomili cigani na vikendu. Verjetno zato, ker ni sledov na kljucavnici, ampak se vseeno vedno skrbno zaklepa, tako da je vse skupaj precej nenavadno ... Bili pa so cigani, ker so jih sosedje videli, kako so sli s parcele, pri belem dnevu.

K sreci so bili samo v spodnjem delu hise (nadstropja locena, nepovezana), kjer drugega kot hrane niso vzeli (zdaj imajo verjetno festo tam gori izven vasi, izpraznili so zamrzovalno skrinjo <_<), ker denarja in manjsih vrednejsih predmetov ni bilo. Se je pa videlo, da je bilo vse prebrskano/odprto.

Policija bila, popisala ... zanimivost: odgovor policista na vprasanje, kaj bi on naredil "ce bi ga zalotil, ne bi prisel iz hise, mi nihce ne bi mogel dokazati". Meni se zdi to zelo zgovorno iz ust policista ... <_< Mu pa dajem zelo prav. :angry:

Baje je bilo danes v Odmevih o Romih, da so manjsina in da so bogi ter da jim je treba pomagati. Jaz bi jim takoj pomagal (za dokoncno resitev romskega vprasanja press)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ena zanimiva zadeva za izražanje mnenj!

Nedavno sem slišal da imajo romi določene pravice o katerih lahko slovenski državljan le sanja.

Ob tem da banda ne plačuje davkov in ne dela prav nič imajo sledeče pravice:

-kot romi lahko vozijo neregistriran avto,

-za postavitev "hiše,koče" ne potrebujejo nobenih papirjev ampak ko se spomnijo pač postavijo,

-lahko nakradejo do 30 000 mesečno pa jim nobeden ne more nič.

Zdaj pa povejte kam to pelje?Eni plačujejo davke da se lahko naši državni kekci furajo v 30 miljonov vrednih avtomobilih.

Država pa nabija davke na bencin, hrano...

Skratka davek moraš plačat pa če kupiš oli gumo al pa avto,medtem ko se tej čefurjadi jebe za vse.

Edina rešitev bi bla da se slovenčki mal zbunimo pa pred parlament pa dol s to bando ki se hodi gret v parlament namesto da bi kaj pametnega nardil.

Cigane pa pred dejstvo al delat pa plačvat davke al pa v Kočevski rog pa v jamo z njimi kot med vojno!

Jaz se poščijem na to državo!

Leteči

Ja, in potem nam rečejo, da smo Xenofobi! Ja žal, več različnih ras navadno ne gre skupaj, ker tiste rase, ki gostijo pri nas nočejo sprejet naših navad, ampak si delajo tukaj neke male Bosne, Romunije in kajvemkajše. Sej ne rečem, da so vsi taki, ampak 1/2 pa ziher. Kultura se pač razlikuje in najhujše je, da je njihova zavarovana, kot nekaj posebnega tako kot oni sami. Nobedn jim nič ne more, dalj ko bomo čakali kaj nardit z njimi (takimi ki so brezposelni in brez izobrazbe, ki na veliko kradejo in preprodajajo), bolj se bojo razpasli, manj bomo meli šans kaj ukrenit. Posebno policijsko enoto, ki bo zamaskirana ala SWAT in bo delala red. Tudi davčna bi mogla kot v ZDA nekaj ukrenit in tistim, ki se vozijo z novimi BMW-ji, ne delajo nikjer, nobene izobrazbe pa tudi podedovali niso nič, pa stvari, ki si jih ne morejo privoščit - zaplenit!

Pa to ne leti na vse priseljence, eni so prav fajn, delajo stvari, ki jih delajo drugi avtohtoni državljani, sprejeli so naš način življenja in nobenega ne motijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si mogoče kdaj pomisli, da eni pač nočejo živeti te tako imenovane civilizacije, plačevati davkov , delat, kupovat dragih stanovanj, ker hočejo pač živeti preprosto nomadsko življenje. Pa jim to večina onemogoča, jih strpa v nekakšne rezervate in pričakuje, da bodo živeli od zraka.

BTW - ni tebi ta t.i. civilizacija še nikoli dopizdila?

Pa malo več strpnosti.

D.

Yes, yes, tud men je ta civilizacija že mal doku...la. Predlagam, da uvedemo takole:

-Vsak se lahko vsakemu, kadarkoli, na dvorišče, v bajto ali v šotor nalima in mu odnese kar mu hoče.

- Vsak se lahko s čimer koli vozi, pa ni važno v koga priletiš in koga ubiješ, saj itak ne bi nihče odgovarjal.

- Vsak lahko vsazga, ki mu je prilezel v hišo, šotor ali kamorkoli, na licu mesta sred čela šicne, pa nobenmu nič.

- Vsak lahko dela vsake piz...ije, saj itak nobeden nebi davkov plačeval, torej tudi polcije, sodnije in ostalih ..ij ne bi bilo.

- Vsi bi bili povsod doma in vse bi bilo naše (upsa smo že v socializmu), če ne drugač pa na podlagi argumentov (beri: pištol, nožev, gorjač itd..)

A, kaj praviš, koliko strpnosti bi pa potlej ti premogel??

NE GA SRAT! Če lahko živijo svoj način življenja brez škode drugim, ok, sicer pa dragi romčki in ostali podobni, hvala lepa za sodelovanje, pejte ga srat drugam!

Pa ne mi ga zdej biksat s kakšnim nacionalizmom ali šovinizmom, poznam folk raznih ras in narodnosti, pa se je vsak sposoben preživljati brez da bi drugim kradel pa škodo delal!!

Baraba je baraba, pa ni važno kakšne farbe je!

Pa brez LP Horjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo nas spet :)

Danes so nam (verjetno) vlomili cigani na vikendu. Verjetno zato, ker ni sledov na kljucavnici, ampak se vseeno vedno skrbno zaklepa, tako da je vse skupaj precej nenavadno ... Bili pa so cigani, ker so jih sosedje videli, kako so sli s parcele, pri belem dnevu.

Cyc, naslednjič ko prideš na vikend, mojmu psu prinesi veeeeeeliko kost :D , ker se mu je strgalo ko je slišal upitje ciganov pred vašo bajto in jih je pomagal spodit stran.

Drugače pa pazite, ker vlomili vam bodo 100%, če so opazili da ni nobenega čez teden dol. Sej vidiš da, se jih ne ustavi pri belem dnevu in to v bajto ki je je v strnjenem naselju!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!