Skoči na vsebino

Super Tenere klub


Ozzie

Priporočene objave

No evo pa sva se dobila z Dravnijem.

P.S Zupi upam da tudi tebe v prihodnje srečam danes res nisem imel časa :( drugače bi prišel z Dravnijem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo dokaz :worship:

Si pa hiter Hop s temi slikami, evo jaz sem šele zdej pršou domov :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober si sam da si ok.Dej povej kako je blo(so me sama ušesa :naughty: )

Z Zupi-jem sva se dobila na Trojanah pol sva pa šla preko LJ do Rakitne, tam je pršou še en moj kolega, nazaj grede pa smo vsi trije šli mimo Domžal, Zupi je šel proti Celju jaz pa kolega pa na motozbor v Domžalah. Danes je bila pa dolga, pa ne tolk po kilometrih ampak časovno je bila kar dolga.

Moram rečt, da ma Zupi tudi zlo lepo pa ohranjeno ST-jko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Zupi-jem sva se dobila na Trojanah pol sva pa šla preko LJ do Rakitne, tam je pršou še en moj kolega, nazaj grede pa smo vsi trije šli mimo Domžal, Zupi je šel proti Celju jaz pa kolega pa na motozbor v Domžalah. Danes je bila pa dolga, pa ne tolk po kilometrih ampak časovno je bila kar dolga.

Moram rečt, da ma Zupi tudi zlo lepo pa ohranjeno ST-jko.

Odlično upam de se letos vsi enkrat dobimo pa gremo na kašno furo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš ko sva govorila za Ribnico sem mislil cesto ki gre na Loški potok upam da je še makedam :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš ko sva govorila za Ribnico sem mislil cesto ki gre na Loški potok upam da je še makedam :worship:

Bomo se zmenil pa gremo v izvidovanje :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

THE GREAT EUROPEAN MEETING FOR ALL FRIENDS OF THE LEGENDARY YAMAHA TÉNÉRÉ AND SUPERTÉNÉRÉ TO CELEBRATE THE 25TH ANNIVERSARY

Resno razmišljam. Najbrž bo še brat šel zraven. Dopust že imam rezerviran za petek in za vsak slučaj še v ponedeljek, če bi šlo kaj narobe.

V petek bom šel kmalu zjutraj od doma, nebi rad cele poti po avtocesti prevozil. V nedeljo pa povratek.

Ruta - 750 km iz Dravograda

Program dogajanja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

THE GREAT EUROPEAN MEETING FOR ALL FRIENDS OF THE LEGENDARY YAMAHA TÉNÉRÉ AND SUPERTÉNÉRÉ TO CELEBRATE THE 25TH ANNIVERSARY

Resno razmišljam. Najbrž bo še brat šel zraven. Dopust že imam rezerviran za petek in za vsak slučaj še v ponedeljek, če bi šlo kaj narobe.

V petek bom šel kmalu zjutraj od doma, nebi rad cele poti po avtocesti prevozil. V nedeljo pa povratek.

Ruta - 750 km iz Dravograda

Program dogajanja

Žal jaz odpadem ne bo šlo :-( Pa če bi še tako rad pa ne morem mam še premajhen repek doma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

THE GREAT EUROPEAN MEETING FOR ALL FRIENDS OF THE LEGENDARY YAMAHA TÉNÉRÉ AND SUPERTÉNÉRÉ TO CELEBRATE THE 25TH ANNIVERSARY

Resno razmišljam. Najbrž bo še brat šel zraven. Dopust že imam rezerviran za petek in za vsak slučaj še v ponedeljek, če bi šlo kaj narobe.

V petek bom šel kmalu zjutraj od doma, nebi rad cele poti po avtocesti prevozil. V nedeljo pa povratek.

Ruta - 750 km iz Dravograda

Program dogajanja

Ne vem po mojem bi moral krent že v četrtek pa v ponedeljek nazaj ker po programu je tam tudi nekaj garanja, z našimi gumami 80-20 ne vem če bi kaj tam naredil, razen da si to samo ogledaš, če ti rit ne odpade prej seveda :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem po mojem bi moral krent že v četrtek pa v ponedeljek nazaj ker po programu je tam tudi nekaj garanja, z našimi gumami 80-20 ne vem če bi kaj tam naredil, razen da si to samo ogledaš, če ti rit ne odpade prej seveda :yea1:

Ja no, priznam, delam bolj ture za jeklene riti. Sej imamo ja potovalne endure. Kakega SS si pa res ne predstavljam na taki furi. :P

Si mi pa dal mislit glede povratka. Res ni treba v enem dnevu domov letel. Včeraj zvečer sem tri ure zapravil ob googlu in motorradtourenplanerju.

Nastalo je ... eh, raje ne objavim linka :krneki:

Ideja je, da v nedeljo pridem v Ötztal in grem na najvišjo avstrijsko cesto Gletscherstrasse, potem pa naslednji dan na Timmelsjoch in Jaufenpass, pa mogoče skočim na Brenner, če bo čsovno zgledalo izvedljivo, pa čez Stallersattel in gasa domov.

Saj vem.. . :wacko: :eek: :slap: :doze:

Za soboto pa še ne vem. Po motokros progi verjetno ne bom šel vozit. Ali pa tudi, če bo suho.

Mogoče bom izkoristil par ur za kratko furco v okolici dogajanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Halo ja kaj je zdaj moji superteneraši vas je STENERE tak prestrašu s to Francijo da se tudi po SLO ne upate nč pelat????? :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo ja kaj je zdaj moji superteneraši vas je STENERE tak prestrašu s to Francijo da se tudi po SLO ne upate nč pelat????? :D :D

Hehe... :lol: Ja, se kar tresem,.... :kva2:

Danes bom naredil eno krajšo furico... Plan na Podvolovjek, Pavliča, potem pa, če ne bo že prehuda čez Sela na Ljubelj nazaj. V kolikor bom pa manj navdušen, pa čez Jezersko nazaj.

Seveda, če bo slabo vreme, jo mahnem proti lepemu vremenu...

No ja, ene 150 km...

Uživajte v vožnji tudi vi.

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, še to.. planiram štart okoli 10h... če bo kdo od ST v tistem koncu ...

... pa mogoče skočim še na podolševo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, jaz čist resno nameravam it v Francijo.

Edino mal so me avstrijci/italjani zjebali glede planiranega povratka, ker bodo odprli Timmelsjoch šele 6. junija. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se kar pridno vozim, jutri grem v Beljak okoli 15:00 štartam od doma.

P.S. Mormo se dobit pa kakšno furo skupaj odpeljat :worship:

Lp Hop

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tenere zbor preživeli... danes sem prišel nazaj...

skupaj 1970 km, od tega 300 km po dežju

dve sliki za pokušino.... ostale sledijo, ko jih uredim in naložim v album.

Novo Teneretko sem vozil :yea1:

fajn motorček, za enega lahkega in ne predivjo vožnjo čist vredu motor. Zelo navdušen nad bremzami :OK:

post-50-1212444270_thumb.jpg

del kampa, če dolgo gledaš, vidiš teneretko. :P

post-50-1212444246_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!