Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

Pri lojzu je kupovanje preprosto. Imam golden kart, ki ma številko, grem na njihovo internetno stran, v koš zmečem kar mislim kupiti, grem skozi 3 postopke in na koncu zur kasse in to je to. Čez dan ti pošljejo predračun/račun, ti ga plačaš preko klika in ko potrdijo samo še spremljaš kako potuje tvoj paket do doma. Poštnina je sedaj samo 6€.

Je pa fajn, da lahko v MYlouis spremljaš vse od zadnjih nakupov, do koliko pik maš na kontu in koliko je še do obračunskega dne(abrechnungsdtage). Sedaj piše še 3 dni do obračuna, torej v ponedeljek bom nekaj malega naročil, še za kolega, vnovčil pike, ki jih imam + 10% kupon, ki sem ga dobil in stvar za spomlad zaključil, pa spet pike do naslednjega obračuna.

Bolj enostavno ne more biti naročevanje, kr iz naslonjača bi rekli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kdar imajo paypal, je naročanje otročje lahko, od dneva ko sem dobil obvestilo, da je paket odposlan, je bil že čez dva dni pri meni :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

je kje kak ki se ukvarja s Lousom na območju LJ ?

na celovški zraven LPPja je trgovina( trgoavto vrjanta) v kateri lahko naročiš izdelke iz louisa in ti jih pošljejo. Se ne rabiš nič jebat s pošto itd.

Popravljeno . Popravil Pupi13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na celovški zraven LPPja je trgovina( trgoavto vrjanta) v kateri lahko naročiš izdelke iz louisa in ti jih pošljejo. Se ne rabiš nič jebat s pošto itd.

trgovina se imenuje TRG,z njimi imam samo dobre izkušnje

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bemti jezha, moja tamala se je tudi razhudila in sla v shopping. Zdaj pa ne vem kako je na stvari: imam sluzbo do 14ih, ona do 16ih. Kljub temu se vozim vec kot 95% med vikendi, takrat ko ima tudi ona cas. Vcasih (navadno enkrat tedensko) se peljeva skupaj lagano turisticki, nedeljo in petek sem navadno na mopedu sam, cruising missile mode. Zdaj pa vprasanje: ali se mi povodec krajsa? :blush:

post-1466-0-42784000-1333086786_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bemti jezha, moja tamala se je tudi razhudila in sla v shopping. Zdaj pa ne vem kako je na stvari: imam sluzbo do 14ih, ona do 16ih. Kljub temu se vozim vec kot 95% med vikendi, takrat ko ima tudi ona cas. Vcasih (navadno enkrat tedensko) se peljeva skupaj lagano turisticki, nedeljo in petek sem navadno na mopedu sam, cruising missile mode. Zdaj pa vprasanje: ali se mi povodec krajsa? :blush:

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Očitno je Šokac s svojimi dopisi uspel prepričati tudi Lojza. Včeraj sem dobil lep e-mail v slovenščini, kjer nas vabijo za praznik 2. maja k nakupu.

Sicer pa: V Trstu na Ponte rossu so sedaj pretežno kitajske trgovine, trgovci pa te vprašajo: Dobel dan, boste kaj kupili?

Spletna stran je sicer v angleščini, a vsaj začeli so.

Pohvalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na celovški zraven LPPja je trgovina( trgoavto vrjanta) v kateri lahko naročiš izdelke iz louisa in ti jih pošljejo. Se ne rabiš nič jebat s pošto itd.

hvala ti

bom pogledal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Louis zastopa podjetje TRG d.o.o. , na Celovški 150 , 1000 Ljubljana . Tel.: 015001440 . Poleg zaloge ki jo imajo , lahko vse naročiš po kataloških cenah .

Kontaktna oseba g.Rado ali g.Klemen .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa se pride v II nadstropje ?

vhod je s celovške ceste, zraven je en bar. nazadnje, ko sem bil tam, je zgledalo, kakor da nekaj preurejajo in renovirajo...pa nalepke Kärcher so tam nekje...ne bi smel biti problem najt..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolilo casa rabi da pridejo naroceni izdelki?

Jaz sem naročil na netu na njihovi strani in sem dobil v treh dneh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z neta (s Hamburga) je roba do zdaj prihajalo med 6 in 11 dnevi - odvisno kolk vikendov je vmes. :)

naredil pa sem cca 7 narocil do zdaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz že kar ene parkrat naročil z neta.. Najhitreje 3 ali 4 dni, najdlje 10 dni. Je pa najbolje plačat s Paypalom ker gre naročilo takoj ven, drugače se kakšen dan zavleče ko čakaš na predračun in potem oni na potrditev tvojega nakazila, preden odpošljejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Fantje, mi lahko razloži kako je s temi pikami pri Louisu? Bolj kot berem manj kapiram. Če prav razumem je vsaka pika vredna nekaj centov in po koncu obdobja dobiš to odbito pri naslednjem nakupu? Ja? Koliko pik pa potrebuješ, da sploh prilezež do nekega zneska, ker trenutno imam okol 1300 pik in 0€?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je 13 evrov, ali? kolk je meni znano jih lahko uporabis kadarkoli. kot recimo Spar kartica. Če pa jih ne porabiš, pa te opomnijo da se izteka čas in ti odtegnejo avtomatsko pri naslednjem nakupu. Tak sem vsaj jaz dobo pošto domov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!