Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

Do kdaj pa kaj trajajo akcije v louisu? oz. kdaj se splača it tja? A v poletnem času tut imajo ugodno?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v letosnjem katalogu je kupon za € 5.- zraven, kateri upostevajo pri nakupu nad € 30.- in to samo do 31.01.2006.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v letosnjem katalogu je kupon za € 5.- zraven, kateri upostevajo pri nakupu nad € 30.- in to samo do 31.01.2006.

Ice, koliko katalogov še imaš v kleti!? :naughty: Nekaj bom kupoval v kratkem... :whistle:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, koliko katalogov še imaš v kleti!? :naughty: Nekaj bom kupoval v kratkem... :whistle:

D.

Rabiš?? Enega mam na razpolago;če želiš je tvoj.

@ice - kje pa je ta kupon;da glih ne preiščem celotnega kataloga. Tnx.

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, koliko katalogov še imaš v kleti!? :naughty: Nekaj bom kupoval v kratkem... :whistle:

D.

48 kom, se vedno. :grim

dostava najbrz v ponedeljek v MB.

vuk, priznam da nisem gledal teh katalogov iz trgovine :blush: :whistle: temvec pri tistem, katerega so mi poslali domov po posti. in tam je bil dodan zraven A4 list s kuponom. naceloma so te zadeve na zacetku, ce so (kar se mi trenutno ne da iti gledati :whistle: ). :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh ne. v prvi fazi bo dostavljenih 48 kom v MB, od tam naprej v LJ, na ptuj itd. kdor prvi pride, prvi lista. cakalne vrste ali rezervacij ni. od zadostnem interesu se lahko organizira dodatna posilja; takrat pa bi rad vsaj okvirno vedel koliko katalogov se se potrebuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm dobiu eno reklamo iz Louisa. Majo naslednjo soboto 28.1. majo 50% popusta na tehnične reči(filtri vseh vrst) in 20% na jakne, hlače, čelade,... Piše d' majo Warm Up Party(odštevanje do sezone)! Če kdo zna bolš nemško kot jst in je dobu tist letak naj napiše kaj več... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo kej ve kakšna je kej kvaliteta tekstilnih jaken, ki so tam cca. 100 eurov v Louisu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pošlješ tudi po pošti ali preko door to door? Seveda na moje stroške.

Lp, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva z mojim greva pa jutr v Louis v Gradz, pa me zanima kje pribljižno se nahaja trgovina. Ne bi jo rada 2 uri iskala. Vsak info dobrodošel.

tnx

Mtb

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva z mojim greva pa jutr v Louis v Gradz, pa me zanima kje pribljižno se nahaja trgovina. Ne bi jo rada 2 uri iskala. Vsak info dobrodošel.

tnx

Mtb

Ce me vzameta s sabo in mi kupita kake dolge gate vama lahko osebno pokazem :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce me vzameta s sabo in mi kupita kake dolge gate vama lahko osebno pokazem :grim

Kdaj drugič; ampak vseeno mi pa lahko poveš kje je trgovina :) ; prosim .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj drugič; ampak vseeno mi pa lahko poveš kje je trgovina :) ; prosim .)

Hhehehehehe kaka kajla :lol:

Evo MHB, GPS by Pirrulz:

- spokaš se na gornji mejni prehod Šentilj

- po avtocesti gas do Graza (pravilno slovensko: Gradca B) )

- cca. 8 km pred Gradcem se začne omejitev 100km na uro

- potem se pelješ mimo šoping centra Seiersberg (na tvoji desni), kjer razen mediamarkta in neke špecerije,

kjer si lahko kupiš odžejalo, ni kake pametne trgovine, razen za avšaste babe

- čez par km maš table za Salzburg (desno), ki jim ne slediš

- prideš do rondoja , ki ga zapustiš imidijetli prvi izvoz desno - šoping center West

- pičiš samo ravno čez cca. 1-2 semaforja (samo pri zeleni ,se razume :rolleyes: )

- za nadvozom takoj zaviješ na desno proti Puntigamu (tam med drugim delajo tudi pir)

- na 1. semaforju zamotaš volan desno (= pelješ desno) --> oz .če bo peljal MM, mu zatežiš "pa ne tja, desno, desno je napisal!" :lol:

- čez cca. 1-2- semaforja na levi strani vidiš parkplac in bajto, ki si jo bratsko delita nek drugi gešeft in pa Louis

Za pot nazaj sledi navodilom od zadaj naprej :)

Verjetno bo Ice imel še par pripomb na moj GPS, ampak mu oprostim. :D :grim

aja pa ne jim tam not rečt da mene poznaš, ker te bodo fuknili ven. :krneki: :)

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva z mojim greva pa jutr v Louis v Gradz, pa me zanima kje pribljižno se nahaja trgovina. Ne bi jo rada 2 uri iskala. Vsak info dobrodošel.

tnx

Mtb

pejta na louis.de-filialen-graz/A -ti nariše zemljevid, pa še opiše...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hhehehehehe kaka kajla :lol:

Evo MHB, GPS by Pirrulz:

...

...

...

Za pot nazaj sledi navodilom od zadaj naprej :)

Verjetno bo Ice imel še par pripomb na moj GPS, ampak mu oprostim. :D :grim

aja pa ne jim tam not rečt da mene poznaš, ker te bodo fuknili ven. :krneki: :)

Wse to je res! B)

Lahko pa pri Gradcu zaviješ tudi po awtocesti proti Dunaju (Wien!), se (prav kmalu) skobacaš z avtoceste pri izvozu, kjer piše tudi "Flughafen", potem pa (seveda) ne prodiraš proti Flughafnu pač pa v smeri proti Gradcu oz. Puntigamu, dokler na wsem lepem ne uzreš semaforiziranega križišča in tolikanj zaželenega Louisa. Seveda v tem primeru na svoji desni.

Tako nekako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za info; mislim da ne bova mela problema najdt. :OK:

lp

Mtb

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!