Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

Če greš od Šentilja po stari cesti(ne rabiš vinjete) samo naravnost in se pripelješ točno do LOUISA na desni strani! Nikakor ne moreš zgrešit!

ugoden nakup l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo

ali je kdo že kupoval škornje v louisu namreč zanima me če so številke velikosti dost točne ker bom škornje naročil prek prijatelja da mi jih pripelje hvala in l.p. janih :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

vceraj na nas kulturni praznik sem bil gor v lojzu. pridem pred trgovino pa en kup slovenskih avtomobilov, tako kot povsod po avstriji. sem mel obcutek, da sem v cityparku v Lj :kva2:

Ce rabi kdo kaksen katalog za Louis-a al pa heinegericke in je iz okolice Nm naj mi javi pa se zmenmo.

lp bojca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

vceraj na nas kulturni praznik sem bil gor v lojzu. pridem pred trgovino pa en kup slovenskih avtomobilov, tako kot povsod po avstriji. sem mel obcutek, da sem v cityparku v Lj :kva2:

Ce rabi kdo kaksen katalog za Louis-a al pa heinegericke in je iz okolice Nm naj mi javi pa se zmenmo.

lp bojca

Bok!

Jst bi en katalog... A bos kej dons v mestu v Kavka pubu?... Neisha je...:)...

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če greš od Šentilja po stari cesti(ne rabiš vinjete) samo naravnost in se pripelješ točno do LOUISA na desni strani! Nikakor ne moreš zgrešit!

ugoden nakup l.p.

po poti pa lepo po omejitvah drugače lahko da bo cel denar za nakup in še kaj šlo za kazen.

PS: stara cesta od šentilja do graza je najbolj kmečka cesta na svetu, sama naselja in 50 omejitev :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali je kdo že kupoval škornje v louisu namreč zanima me če so številke velikosti dost točne ker bom škornje naročil prek prijatelja da mi jih pripelje hvala in l.p. janih :? :?

Številke so točne. Vprašanje pa je, če so tvoje fuse točne. :grim

po poti pa lepo po omejitvah drugače lahko da bo cel denar za nakup in še kaj šlo za kazen.

PS: stara cesta od šentilja do graza je najbolj kmečka cesta na svetu, sama naselja in 50 omejitev :SS :SS :SS

Sicer je že kičasto, ampak spet se popolnoma strinjam z velecenjenim kolegom. Drek od dreka. Najbolj debilna cesta v univerzumu. :angry: :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po poti pa lepo po omejitvah drugače lahko da bo cel denar za nakup in še kaj šlo za kazen.

PS: stara cesta od šentilja do graza je najbolj kmečka cesta na svetu, sama naselja in 50 omejitev :SS :SS :SS

Mah, s policijo sploh ni problema . Če že postavijo radar, potem ga vedno na istih mestih, ki jih če se kolko tolko redno voziš gor, poznaš v nulo. Do zdaj me še niso presenetli.

Drugače pa tudi kazni v primerjavi z našimi niso nič kaj strašne, čeprav je vsake škoda!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, s policijo sploh ni problema . Če že postavijo radar, potem ga vedno na istih mestih, ki jih če se kolko tolko redno voziš gor, poznaš v nulo. Do zdaj me še niso presenetli.

Drugače pa tudi kazni v primerjavi z našimi niso nič kaj strašne, čeprav je vsake škoda!

hmmm očitno ne poznaš AUT policije, edini ne rabijo radarja ampak so "natrenirani" da samo ocenijo hitrost, torej je dovolj da stoji nekje ali se pelje v avtu in oceni da si prehiter in ti zakasira kazen - brez možnosti ugovora. je kar nekaj primerov bilo med našimi motoristi in so jo redki z manj kot 200 euri odnesli, seveda za prekoračitev izven naselja, v naselju pa :xx:

In če vedno pelješ po stari cesti v graz tam kjer je lahko radar potem itak skoz voziš po omejitvi :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

vceraj na nas kulturni praznik sem bil gor v lojzu. pridem pred trgovino pa en kup slovenskih avtomobilov, tako kot povsod po avstriji. sem mel obcutek, da sem v cityparku v Lj :kva2:

Ce rabi kdo kaksen katalog za Louis-a al pa heinegericke in je iz okolice Nm naj mi javi pa se zmenmo.

lp bojca

Ja, včeraj je bila Avstrija naša :OK: pa, če je Hajderju všeč ali ne :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Številke so točne. Vprašanje pa je, če so tvoje fuse točne. :grim

Sicer je že kičasto, ampak spet se popolnoma strinjam z velecenjenim kolegom. Drek od dreka. Najbolj debilna cesta v univerzumu. :angry: :fredy:

ce ste zainteresirani lahko enkrat naredimo en krozek "kako se izogniti B 72". :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce ste zainteresirani lahko enkrat naredimo en krozek "kako se izogniti B 72". :naughty:

Šur. Pa še aktivnost "Kje na tej poti najti najbolj poceni dunajski šnicl in pivo/cockto" lahko v to procesijo vključimo. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm očitno ne poznaš AUT policije, edini ne rabijo radarja ampak so "natrenirani" da samo ocenijo hitrost, torej je dovolj da stoji nekje ali se pelje v avtu in oceni da si prehiter in ti zakasira kazen - brez možnosti ugovora. je kar nekaj primerov bilo med našimi motoristi in so jo redki z manj kot 200 euri odnesli, seveda za prekoračitev izven naselja, v naselju pa :xx:

Ja to glede "natreniranosti" sem slišal, čeprav ne poznam nobenega, ki bi ga na ta način ustavli. Ti pa seveda verjamem na besedo.

Ne vem pa glede kazni. Mene so pred kakima 2 letoma ustavli na radar, res da na avtocesti in z avtom, vseeno pa sem hitrost prekoračil za več kot 100% (namesto 60 zaradi dela na cesti, 130). Kazen 30 Eur in 10 minutna pridiga! Čisto mogoče pa je, da so kazni v tem času zvišali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kličem v Graz Lojzeta, pa mi ena neki po osterajhiš zašpreha... pa da se ne bi lomil s svojo fenomenalno nemščino pobaram "sprechen sie slowenisch oder Englisch".. in ona meni "... nein, aber ich rufe eine kollegin.. die spricht fliessend slowenisch..." in da sodelavko na telefon... ".. dobar dan, kako vam mogu pomoć'...? :lol1: ni kej.. fliessend slowenisch... i onda smo po naški ugotovili, da nema tog artikla, ali može da se narući... pa bomo šli mal kasnej gor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kličem v Graz Lojzeta, pa mi ena neki po osterajhiš zašpreha... pa da se ne bi lomil s svojo fenomenalno nemščino pobaram "sprechen sie slowenisch oder Englisch".. in ona meni "... nein, aber ich rufe eine kollegin.. die spricht fliessend slowenisch..." in da sodelavko na telefon... ".. dobar dan, kako vam mogu pomoć'...? :lol1: ni kej.. fliessend slowenisch... i onda smo po naški ugotovili, da nema tog artikla, ali može da se narući... pa bomo šli mal kasnej gor...

Napaka.

Pravilni izbor besed bi bil "šalji sliku". :grim

sicer pa enkrat, ko smo še kot greenhorni iskali HG v Grazu, pobaram nekje v okolici enega pacienta, " wo ist blabla bla". pa pogleda on tablco, pa reče " brate, samo levo pa onda ravno i desno".

esperanto. B)

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napaka.

Pravilni izbor besed bi bil "šalji sliku". :grim

sicer pa enkrat, ko smo še kot greenhorni iskali HG v Grazu, pobaram nekje v okolici enega pacienta, " wo ist blabla bla". pa pogleda on tablco, pa reče " brate, samo levo pa onda ravno i desno".

esperanto. B)

v graz-u se niti ne splača trudit z nemščino, vedno ko sem kaj iskal sem se zmenil "po naše", :grim pa tudi mene so že v polomljeni nemščini ustavljali šoping turisti :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne je napovedan obisk Louisa v Gradcu by prime minister Windo and prezident Pirrulz. :grim B)

Če koga zanima transport kake robe dol, naj javi na PM (pa zraven pripopaj še PDF fajl,

da ne bomo narobe robe dol špeditirali :fredy: )

Provizija znaša toliko kot ponavadi. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne je napovedan obisk Louisa v Gradcu by prime minister Windo and prezident Pirrulz. :grim B)

Če koga zanima transport kake robe dol, naj javi na PM (pa zraven pripopaj še PDF fajl,

da ne bomo narobe robe dol špeditirali :fredy: )

Provizija znaša toliko kot ponavadi. B)

Bil in videl en velenjski grb.... ostali sami orleki... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil in videl en velenjski grb.... ostali sami orleki... :naughty:

Jaz pa sem videl nekaj, kar je imelo LJ gor. pa ni bil Laibach grb zraven.

Svetujem pa vsem tistim, ki se odpravljate gor, da ne omenjate mojega imena preveč. Aja pa ne pogovarjajte se med sabo v jeziku južne braće. sva se včeraj zraven ene prodajalke z Windojem nekaj šalila :whistle: , pa nama je pol dala vedet, da razume bratski. :fredy: :grim O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sem videl nekaj, kar je imelo LJ gor. pa ni bil Laibach grb zraven.

Svetujem pa vsem tistim, ki se odpravljate gor, da ne omenjate mojega imena preveč. Aja pa ne pogovarjajte se med sabo v jeziku južne braće. sva se včeraj zraven ene prodajalke z Windojem nekaj šalila :whistle: , pa nama je pol dala vedet, da razume bratski. :fredy: :grim O:-)

med 14.30h-15.30h moja reg. Z7-777 škoda, bi se lahko srečal :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

med 14.30h-15.30h moja reg. Z7-777 škoda, bi se lahko srečal :beer2:

Lahko bi se. Obstaja samo ena oteževalna okoliščina - ob tej uri naju dveh ni blo tam. :)

Ampak saj veš, kaj pravijo - priložnost zamujena, se ziher še kdaj ponovi. :grim :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svetujem pa vsem tistim, ki se odpravljate gor, da ne omenjate mojega imena preveč. Aja pa ne pogovarjajte se med sabo v jeziku južne braće. sva se včeraj zraven ene prodajalke z Windojem nekaj šalila :whistle: , pa nama je pol dala vedet, da razume bratski. :fredy: :grim O:-)

Hehe, kako sma oba zazijala ko nama je rekla: "evo, ovde imate za istu cenu..." :o :blush:

Kaj pa sma prej komentirala o njej, pa sodi v XXX kategorijo... :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!