Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

A sem jaz čuden in ne najdem, ali res ni na voljo za download celega fajla za katalog 2007?? Jaz sem videl samo možnost pregledovanja na netu, medtem ko se je prejšnja leta dalo vedno tudi zloudat celo datoteko dol..

Nisi čuden. Tudi jaz ne najdem možnosti download-a kompletnega kataloga :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Č .) e kdo rabi katalog se dobi prijavnica in ti ga pošljejo na dom ,jaz jih imam ,lahko posljem na dom, ko pa bodo katalogi prisli pa tud katalog lahko narocite postnino placa vsak sam .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolko sem gledal na njihovi strani, med državami na seznamu, v katere ti pošljejo katalog, ni SLO, tako da... :unsure:

(nadaljuj poved)

... bo treba pot pod noge in po novem letu nekje (ne prve dni) it osebno gor. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(nadaljuj poved)

... bo treba pot pod noge in po novem letu nekje (ne prve dni) it osebno gor. :OK:

ni ti treba gor ti ga pošljem za postnino bos pa ze dal po mojem se ti bl splaca pa ne bi kdo mislu da se silim ,pa ce kdo hoce pomoč naj poslje na moj pm naslov in ko bo ga bo dobu !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kako je s placevanjem preko interneta z kreditnimi karticami (eurocard, visa,...), ker sem na njihovi strani bral, da lahko placas, vendar so nastete nekatere drzave in Slovenije ni med njimi.

Hvala.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre kdo v bližnji prihodnosti v Louisa? Rabim eno 20€ stojalo, pa bi blu fino da mi ga vsaj do Lj prpelje :D

Mislm ne pomaga mi če je do Kranja ker ne morm it tja :D

RAbim pa tole zadevo: KLIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre kdo v bližnji prihodnosti v Louisa? Rabim eno 20€ stojalo, pa bi blu fino da mi ga vsaj do Lj prpelje :D

Mislm ne pomaga mi če je do Kranja ker ne morm it tja :D

RAbim pa tole zadevo: KLIK

To stojalo sploh ni dobro,namreč zelo težko boš dvignil, zato ker nima koleščkov.Moj predlog bi bil pojdi januarja na sejem v Padovo prodajajo množično razna takšna stojala zelo poceni. Lani sem kupil prednje in zadnje za 40 EUR.To sta univerzalna stojala,gor pašejo vsi motorji razen tistih z zadnjo mono vilico kot so npr: BMW,Triumph,Ducati. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To stojalo sploh ni dobro,namreč zelo težko boš dvignil, zato ker nima koleščkov.Moj predlog bi bil pojdi januarja na sejem v Padovo prodajajo množično razna takšna stojala zelo poceni. Lani sem kupil prednje in zadnje za 40 EUR.To sta univerzalna stojala,gor pašejo vsi motorji razen tistih z zadnjo mono vilico kot so npr: BMW,Triumph,Ducati. :OK:

To stojalo sem imel že... Pa sm ga dal zraven ko sem prodal prejšnji motor. Tko da vem kaj in kako, se pa lih tko da dvignt motor, razlika je le v tem da je stojalo pr miru, motor pa gre nazaj in gor....

Tak da hočem tega :D Dost dober za parkrat na leto spucat feltne, namazat verigo(no to je mal bolj pogosto), menjat olje in filter in malo pošravfat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To stojalo sem imel že... Pa sm ga dal zraven ko sem prodal prejšnji motor. Tko da vem kaj in kako, se pa lih tko da dvignt motor, razlika je le v tem da je stojalo pr miru, motor pa gre nazaj in gor....

Tak da hočem tega :D Dost dober za parkrat na leto spucat feltne, namazat verigo(no to je mal bolj pogosto), menjat olje in filter in malo pošravfat...

Hotel sem ti samo povedat,da za isti denar dobiš boljše stojalo,pač kar Janezek zna to Janezek zna in konec!!!!!!!!! :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotel sem ti samo povedat,da za isti denar dobiš boljše stojalo,pač kar Janezek zna to Janezek zna in konec!!!!!!!!! :OK: :OK:

to stojalo je super ga imam že eno leto :OK: in s tem stojalom lahko sam brez in pomoči dvignem motor .

imam pa tudi dražjega s koleščki ki pa ga ne uporabljam ker sem moral vedno nekoga prositi da mi je pomagal dvigniti motor :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to stojalo je super ga imam že eno leto :OK: in s tem stojalom lahko sam brez in pomoči dvignem motor .

imam pa tudi dražjega s koleščki ki pa ga ne uporabljam ker sem moral vedno nekoga prositi da mi je pomagal dvigniti motor :BUA:

To nerazumem, zakaj nemoreš sam dat na stojalo s koleščki, ko je sigurno lažje jaz imam tako stojalo s koleščki in še nikoli mi ni nihče moral pomagati. :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To nerazumem, zakaj nemoreš sam dat na stojalo s koleščki, ko je sigurno lažje jaz imam tako stojalo s koleščki in še nikoli mi ni nihče moral pomagati. :eek:

zato ker to stojalalo je narejeno tako da ga lahko dvigneš z nogo tako da stopiš nanj in ti ostaneta obe roki prosti da držiš motor .

pri tistem s koleščki ga pa moraš dvigniti z roko odzadaj im z eno roko držati motor . ne vem no jaz si ne upam ker vem da motorja z eno roko nebom obdržal če se pri dvigovanju kaj zalomi in se motor nagne

Popravljeno . Popravil bna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To stojalo sem imel že... Pa sm ga dal zraven ko sem prodal prejšnji motor. Tko da vem kaj in kako, se pa lih tko da dvignt motor, razlika je le v tem da je stojalo pr miru, motor pa gre nazaj in gor....

Tak da hočem tega :D Dost dober za parkrat na leto spucat feltne, namazat verigo(no to je mal bolj pogosto), menjat olje in filter in malo pošravfat...

jst imam tudi podobno stojalo, samo doma narejeno (je narejen točno po tem modelu), pa mi je tudi zlo uredu, ker lahko sama motor postavim na tako stojalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre kdo v bližnji prihodnosti v Louisa? Rabim eno 20€ stojalo, pa bi blu fino da mi ga vsaj do Lj prpelje :D

Mislm ne pomaga mi če je do Kranja ker ne morm it tja :D

RAbim pa tole zadevo: KLIK

p

imam novo stojalo kot je na linku iz louisa če želiš ti ga pošljem po pošti ga ne potrebujem ker sem prodal motor . :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p

imam novo stojalo kot je na linku iz louisa če želiš ti ga pošljem po pošti ga ne potrebujem ker sem prodal motor . :OK: :OK: :OK: :OK:

Hja, bo poštnina dražja od samega stojala... Če boš kaj v Lj mi na PM sporoči... Saj se ne mudi tako, bi pa rad pred sezono zamenjal olje in filter :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre kdo v bližnji prihodnosti v Louisa? Rabim eno 20€ stojalo, pa bi blu fino da mi ga vsaj do Lj prpelje :D

Mislm ne pomaga mi če je do Kranja ker ne morm it tja :D

RAbim pa tole zadevo: KLIK

Pozdravljeni!

Tut jazst bi prosil za eno stojalo iz Louisa, če bo res kdo šel v bližnji prihodnosti tja. Bom dal za pir v LJ. Sam jazst bi eno drugo stojalo:

http://www.louis.de/_3032c9965e279d83abed6...tnr_gr=10003368

HVALA!

031560846

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, bo poštnina dražja od samega stojala... Če boš kaj v Lj mi na PM sporoči... Saj se ne mudi tako, bi pa rad pred sezono zamenjal olje in filter :OK:

Če se znaš zmenit, boš da za stojalo s poštnino 5 jurjev. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre kdo v bližnji prihodnosti v Louisa? Rabim eno 20€ stojalo, pa bi blu fino da mi ga vsaj do Lj prpelje :D

Mislm ne pomaga mi če je do Kranja ker ne morm it tja :D

RAbim pa tole zadevo: KLIK

jutr grem - jalovec poslji pm

Pozdravljeni!

Tut jazst bi prosil za eno stojalo iz Louisa, če bo res kdo šel v bližnji prihodnosti tja. Bom dal za pir v LJ. Sam jazst bi eno drugo stojalo:

http://www.louis.de/_3032c9965e279d83abed6...tnr_gr=10003368

HVALA!

031560846

jutri grem lahko ti ga kupim - jalovec poslji pm

Če se znaš zmenit, boš da za stojalo s poštnino 5 jurjev. .)

dogovor in zaupanje pa ni skoraj postnine

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Tut jazst bi prosil za eno stojalo iz Louisa, če bo res kdo šel v bližnji prihodnosti tja. Bom dal za pir v LJ. Sam jazst bi eno drugo stojalo:

http://www.louis.de/_3032c9965e279d83abed6...tnr_gr=10003368

HVALA!

031560846

Imam to stojalo in nosilec za prednji del motorja, vendar ga ne uporabljam oz. zelo redko (za zadaj že imam drugo stojalo), tako, da ga lahko prodam.

Če te zanima, pokliči 041 900 176

lp

damjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato ker to stojalalo je narejeno tako da ga lahko dvigneš z nogo tako da stopiš nanj in ti ostaneta obe roki prosti da držiš motor .

pri tistem s koleščki ga pa moraš dvigniti z roko odzadaj im z eno roko držati motor . ne vem no jaz si ne upam ker vem da motorja z eno roko nebom obdržal če se pri dvigovanju kaj zalomi in se motor nagne

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem nič pred novim letom spremljal tole temo :headbang:

A gre mogoče kaj v Louisa?

Rabil bi pa tole stvarco : KLIK

če se da v črni barvi... oziroma... kakršnikoli, samo da se jo da dobit :)

Sem pa isti primer kot Stric Burek. Plačam za pir :)

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!