Skoči na vsebino

Kaj pa motoristke?


Priporočene objave

quote:

, na motor mi tudi ni treba lulat....bi pa rada znala kaj pošravfat, nikol ne veš, kdaj ti to prav pride!

LP Aja

Ni problem, boš pomagala bomo ekipa z skupnimi močmi. Eden šlic odpenja, drugi pogasi, ta tretji zašraufa pa je.

Če si pomagamo ni nobena stvar komplicirana.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

, na motor mi tudi ni treba lulat....bi pa rada znala kaj pošravfat, nikol ne veš, kdaj ti to prav pride!

LP Aja

Ni problem, boš pomagala bomo ekipa z skupnimi močmi. Eden šlic odpenja, drugi pogasi, ta tretji zašraufa pa je.

Če si pomagamo ni nobena stvar komplicirana.

lp RAN

Kaj bi pa ti gasil?

Treh pa res ne rabim - gasit mi ni treba, odpenjat torej tudi ne....sam šraufat, šraufat bi rada znala. Če pa ste potrebni trije za to, da me kaj naučite, pa tudi OK.

Bolš trije ko pa noben!

LP Aja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kaj bi pa ti gasil?

Treh pa res ne rabim - gasit mi ni treba, odpenjat torej tudi ne....sam šraufat, šraufat bi rada znala. Če pa ste potrebni trije za to, da me kaj naučite, pa tudi OK.

Bolš trije ko pa noben!

LP Aja

Ma kakšni trije. Za šlic odpenjat ne rabiš ta tretjega. Tud za zašraufat sta dva dovolj. Pa ta drugi je lahko motoristka.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Kaj bi pa ti gasil?

Treh pa res ne rabim - gasit mi ni treba, odpenjat torej tudi ne....sam šraufat, šraufat bi rada znala. Če pa ste potrebni trije za to, da me kaj naučite, pa tudi OK.

Bolš trije ko pa noben!

LP Aja

Pa ta drugi je lahko motoristka.

lp RAN

...je lahko motoristka? A raje imaš pa motoriste? Zanimivo....a nič bat, nimam predsodkov.

Aja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

@ vožnja:

- za nagibanje že po anatomiji nimate j*jc.

- za povrh imate zopet po anatomiji "težišče" previsoko.

@ motoroznanstvo:

- ženska si ne bi umazala rok s šmirom, ker gre tudi za nohte. Ni šmira => ni prakse => ni zanja.

- Dej, dej s'm da trese, sej vem.

- Če se motor pregreva, ko voziš v koloni, je treba hladilnik poscat. No bi vas rad videl, ko boste v cestaka med kolo in plastiko cilale.

Ste pa na drugih področjih boljše. Kaj se sekiraš.

lp Leon

Zelo lep make- up je šmir in najlepši prfum bencinski hlapi.

Pozabljaš, da znamo motoristke presenetiti, da smo iznajdljive in navihane.

Glede kolone- kdo pa še vozi v koloni?

Lp Furija

"I love the wind"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aksiom: MOTORISTKE SO SOL NAŠE KULTURE, kot voznice, sopotnice, okras ali karkoli drugega. Če bi bil Motosvet nekakšna homoseksualno/mizoginska združba čudakov, bodite prepričani, da se spodaj podpisani ne bi udeleževal njenih seans, pa še marsikdo drug ne (Gregs, Zoolo, Klimbra, Horjo itditditd. prosim, popravite me, če se motim).

That's all, folks! PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"

Upam, da svojega znanja in obvladanja le ne držite samo zase....ga mogoče sploh nočete pokazat kakšni ženski, ker potem vas pa sploh ne bomo rabile več?....morate priznat, da vaša moškost in ego kar žarita od veselja, če ob cesti ob pokvarjenem motorju stoji ženska....ki pojma nima....in pridete vi princi ter jo rešite...?

??????

LP Aja

"

ICE sem samo punce dražil .

Viragica in Aja se vama opravičujem sej vem, da se trudita (ampak, da bi si vedve roke mazale, too much ). Sej jaz ne znam na vsa vprašanja odgovorit ("bencin" je le moj hobi, ne poklic), ampak v složnosti Motosvetovcev je moč (vsak svoje mnenje in izkušnje pa smo zagotovo kos marsičemu). Problem sodobnih motociklov je, da si brez pravega orodja in informacij mrzel. Tako, da se ti ni potrebno bati, da se ti bo med furo kaj enostavnega zgodilo, da bo prišel tip mimo in napako odpravil, kateri sama ne bi bila kos (motoristke ste gotovo bolj tehnično izobražene od ostalih žensk). Aja me je z oznako egoist (vem, da si mislila splošno), kar malo užalila. Vedno rad pomagam, če sem tudi sam pomoči deležen, sicer nerad, ker te imajo za cepca. Od žensk se ne čutim ogroženega in, če bi že kateri ob cesti pomagal, bi ob tem kvečjemu razvijal občutek humanosti. Pa kaj bi eni brez drugih, a?. No Aja, če je težišče OK, se bo še kaj z j**c* naredilo. Pol pa hlače po kolenih trgat, a ne?

lp Leon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leon, neeeee....nisem te hotela žalit - sploh pa nisem govorila o egoistu ampak o egu. Ego je čist naravno del nas, egoist pa je tisti, ki svoj ego pretirano poudarja. Ego je OK, egoist je pa bolj negativna oznaka.

LP Aja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leon... no komaj cakam, da se spoznava, da v zivo receva kaksno o smiru, bencinu in srafanju motorja, ker sem dobila obcutek (upam, da se motim), da ne poznas veliko motoristk... Buhvar, da te v roke dobijo Zarja, Trisha, Perla, Aja, Macica,...

Hja... pojavi se vprasanje kaksno srafanje ima kdo od naju v mislih... res je, oljcek, filtercek in stvari okol samega motorja... ej boga What are boys for? (da ne bo kdo uzaljen... jaja ne sam za to tud za kej drugzga)... srafanje je pa tud, recimo... glej neki se je odsrafal... kluc v roke pa prtegnt nazaj... se ti ne zdi...

In, ja, kolona... sedis na motorju, oblecen(a) si v ledru (ajd al pa kej druzga), postaja ti vroce... Kater osel pa bo stal tako v koloni? (pazi poudarek je na osel... ker koza gre ponavad naprej, z osli so vecji problemi )

Furija

No, tako, ce me pa prime, da bi bila se kaj pametna se pa se oglasim...

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristke smo boljše kot katero koli motoristi.Pa ne me jezit,da ne bojo problemi

sanda LIVE TO RIDE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viragica, opažam, da se motim. Ne poznam vas motoristk.

Seba7 najboljše ste. Greš čez tebi domačo Planino po tačkah? Sama skrbiš za svoj motor kot napr. Furija (take so ta prave, inovativne, radovedne in pogumne sorte)? Če, da kapo dol.

lp Leon

Popravil/a - leon dne 25/04/2002 ob 21:06:06

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Viragica, opažam, da se motim. Ne poznam vas motoristk.

Seba7 najboljše ste. Greš čez tebi domačo Planino po tačkah? Sama skrbiš za svoj motor kot napr. Furija (take so ta prave, inovativne, radovedne in pogumne sorte)? Če, da kapo dol

Jao, Leon, si pri Viragici falil, kot si dolg in sirok...

Ja, najprej jo spoznaj in ugotovi, KDO je, potem bos pa lepo, tako, nezno, neopazno, kljuncek zaprl.... eheheheheh..... sala....

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ąe na supermotu jih nisem ąe vidu.

puuuuuuuuuniiiiiiiiiim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Aksiom: MOTORISTKE SO SOL NAŠE KULTURE, kot voznice, sopotnice, okras ali karkoli drugega. Če bi bil Motosvet nekakšna homoseksualno/mizoginska združba čudakov, bodite prepričani, da se spodaj podpisani ne bi udeleževal njenih seans, pa še marsikdo drug ne (Gregs, Zoolo, Klimbra, Horjo itditditd. prosim, popravite me, če se motim).

PEPE, nc popraulat! Tako, kot si rekel, je pravilno...

Ce ne bi bilo motoristk... eeeeee.... zalost na tem svetu.... in nikakor se ne bi udelezeval seans... ehehehe....

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Še vec bi juh mogl bit kukr jih je ker se vedno pol tepemo kdo bo kakšno domov pelu !!

Udi, cista recnisa...

Jaz sem vceraj izvisel... ehehehe....

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, to se ti premal trudiš, mel si decvo s seboj, pol jo pa nisi mel vec...Jo je zebl slucajno?? Mogoce kej drucga??

Trdo delo = uspeh! Sicr pa, kokr kdaj....

Sej bo hmal poletje, zenske duse se pocasi tajajo...

Popravil/a - robicop dne 25/04/2002 ob 22:33:47

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej bo hmal poletje, zenske duse se pocasi tajajo...

Popravil/a - robicop dne 25/04/2002 ob 22:33:47

Ja eno najdeš pa jo za pol ure na sonce postaviš pa je!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Jao, Leon, si pri Viragici falil, kot si dolg in sirok...

Ja, najprej jo spoznaj in ugotovi, KDO je, potem bos pa lepo, tako, nezno, neopazno, kljuncek zaprl.... eheheheheh..... sala....

Gregs"

Joj Gregs in ostali pomagajte, kajti ni je čez pametno in praktično žensko. Naredi in iztisne hudiča iz tebe. Motoristke obljubim, da ne bom nikoli več nič čez vas rekel. Res. Ne se več vame zatikat, dejte raje ostale fante, ki imajo z vami več izkušenj. Sej jaz sem čist skromen, malo bencina, orodje in vijaki, pa sem zadovoljen. Se počutim, kot bi dreznil v sršenje gnezdo. Ne mene. Ne.

Kev..kev..kev..

lp Leon

Popravil/a - leon dne 25/04/2002 ob 23:39:52

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sej bo hmal poletje, zenske duse se pocasi tajajo...

Popravil/a - robicop dne 25/04/2002 ob 22:33:47

Ja eno najdeš pa jo za pol ure na sonce postaviš pa je!!

Ciao,by Pero

Ne pomaga to, to je proces... Sej zenske niso maslo........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

[

A raje imaš pa motoriste? Zanimivo....a nič bat, nimam predsodkov.

Aja

Ej Aja, ti pa vsako besedo pregrizneš.

Pr piru me noben motorist ne moti. Drugače bi pa raje karkoli v družbi motoristke gasil.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

[

Ej Aja, ti pa vsako besedo pregrizneš.

Pr piru me noben motorist ne moti. Drugače bi pa raje karkoli v družbi motoristke gasil.

lp RAN

A ni bolš, da vgriznem v besedo, ko pa vate...?

A te lahk povabim na pir, da ne boš rekel, da......?

Lp Aja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A ni bolš, da vgriznem v besedo, ko pa vate...?

A te lahk povabim na pir, da ne boš rekel, da......?

Lp Aja

Sem zelo za.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni bolš, da vgriznem v besedo, ko pa vate...?

A te lahk povabim na pir, da ne boš rekel, da......?

Lp Aja

So mi rekl da je LAHKA pa je hudič babji imela 95 kg.!

Popravil/a - top cat dne 28/04/2002 ob 00:42:25

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!