Skoči na vsebino

Kaj pa motoristke?


Priporočene objave

quote:

So mi rekl da je LAHKA pa je hudič babji imela 95 kg.!

??????????Kaj pa tebe muči??????????????????????????????

Sem mogoče preveč prijazna, pa si to po svoje razlagaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

.... Se počutim, kot bi dreznil v sršenje gnezdo. Ne mene. Ne.

Kev..kev..kev..

Ahahahahaha.... Leon... ma ne, ni srsenjega gnezda... samo je pa res, da si ravno Viragico staknil, ko ima ZELO opraviti z motorji.. ampak naj ti to sama pove, ce hoce...

Drugace pa... saliti se moramo stalno... drugace je zivljenje prevec resno....

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Gregs, to se ti premal trudiš, mel si decvo s seboj, pol jo pa nisi mel vec...Jo je zebl slucajno?? Mogoce kej drucga??

Trdo delo = uspeh! Sicr pa, kokr kdaj....

Sej bo hmal poletje, zenske duse se pocasi tajajo...

Ehehehe.... ma, punca si je rekla, da jo prevece zebe, pa jo je raje z avtom pocvirnala domov... mogoce pa je bila druzba v avtu boljsa, kaj pa vem..

Drugace pa, Robicop: vseh skrivnosti osvajanja deklet pa res ne smem izdati... ne tako javno...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj rad vidim? Motoristko na motorju!

Kaj še rajši vidim? Dve motoristki na motorju!!

Kaj najrajsi vidim? Dve motoristki pa sebe na (motorju)!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na stara leta so se mi uresničile mladostne sanje - postala sem motoristka. Najbolj zabavno pa je, ko snamem čelado in namesto motobejbe je pod njo motobabi, hehe, lepo je videti presenečene mlade obrazke.

Babi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

So mi rekl da je LAHKA pa je hudič babji imela 95 kg.!

??????????Kaj pa tebe muči??????????????????????????????

Sem mogoče preveč prijazna, pa si to po svoje razlagaš?

Opažam, da so te fantje mal ujezil, kr mirno kri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs . Kot pravijo modri: »...kako neokusen šmorn bi bilo življenje brez drobcenih, ravno prav hudobnih zajebancij in pi...rij, pa brez človekov, ki jih štekajo.«

Babi vsi motoristi so po srcu in duši mladi. Če vas pa kakšna gubica moti, kupite Suzuki V-Storm (reklama na EuroSportu). Sej smo že dovolj stari in vemo, da je samo s fasado težko in bolj žalostno živet. Bolj nas privablja tisto notri. Kako že pravite ženske: da kateri tip je pa tako neumen, da je babo vzel le zaradi njenih nog. (in fantje, ki so se prepoznali, so s težka pogoltnili slino ). Dokler vam možgani delajo še tako hitro, da zaznavate, da žmigavec utripa, potem ni frke. Če pa dojemate, da lučka le gori, ja pol pa z roko smer nakažte, glavno, da se vozite. .

En namig: Poglejte malo tisto temo o hitrostih (Motocikli|max hitrost), potem pa tistega, ki ga najbolj žge, prosite, da vas enkrat zapele. In, ko vas bo po seansi vprašal, ali je hitro vozil, mu vi kar mirno: »Ne« (nič hudega če je malo v hlače ušlo, sej on ne ve). Če bo pa potem bled ratal, potlej ga pa le potolažite: »Si le prenizko letel.«, bo prec spet barvo dobu.

PS. Pa vnukinjo kej prpelte pokazat. No, če seveda čte. Sej ne zame, da veste. N'č bat.

Pa veliko kilometrov po tej naši deželici, dokler jo še imamo.

It smels like fish, it ain't the dish?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leon,

lep pozdrav, hvala za simpatičen post. Mene osebno gubice prav nič ne motijo, pomembno je srce, duša pa možgančki tudi. Se popolnoma strinjam s tabo, da fasada ni vse. Nogice, ajajaj, moja dolgoletna močnejša polovica se je v gimnazijskih letih ravno v te nogice zagledala . Maximalna hitrost, ja veliko adrenalina, bilo je super, ampak ker mi je ževljenje ljubo bom še kar nekaj časa vztrajala na moji orlici, pa čeprav pri 115 kmh trese kot pokvarjen vibrator .

Vnučka ima pa komaj 12 mesecev. Aja, pa ne me vikati, lepo prosim .

Veliko km, tudi tebi želim.

Babi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Še vec bi juh mogl bit kukr jih je ker se vedno pol tepemo kdo bo kakšno domov pelu !!

Pol ma pa še kakšna svoj motor...

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Na stara leta so se mi uresničile mladostne sanje - postala sem motoristka. Najbolj zabavno pa je, ko snamem čelado in namesto motobejbe je pod njo motobabi, hehe, lepo je videti presenečene mlade obrazke.

Babi

Ko bi jst mela tako babi al pa vsaj mamo. Bi pa mel moji otroc tut tako babi, če bi z bivšim ostala skup... Vedno mi je govorila, dej se greva pelat, pa da se je v mladih letih (no pa sej še zdej ni tok stara) ful rada vozila. Še zdej me kdaj pokliče po telefonu. fant je bil pa ful ljubosumen, pa ful proti motorjem, menda da so motoristi enga njegovga kolega ful pretepl (kje so se našle te izjeme ). Zdej brez njega bom tut jst lahk enkrat babi na motorju, z njim pa ne bi mogla bit, ker bi me verjetn za celo življenje zaklenu v bajto, pa bi mogla pol kuhat pa pospravlat. Ja to bi res bla kruta usoda... brrrr me zmrazi če pomislim kaj bi me lahko doletelo.

Live free, ride free, die free!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, vidiš, moj zlati možiček mi je pa motor kupil, zato, da ima mir pred mano . Med tednom se sicer furava vsak po svoje, za vikende pa skupaj uživava in odkrivava lepote naše domovine. Včasih me sicer malo grdo gleda ker vozim po predpisih, ampak se ne pustim sprovocirati. Hitrejša bom, ko bom starejša.

Babi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

z njim pa ne bi mogla bit, ker bi me verjetn za celo življenje zaklenu v bajto, pa bi mogla pol kuhat pa pospravlat. Ja to bi res bla kruta usoda... brrrr me zmrazi če pomislim kaj bi me lahko doletelo.

Live free, ride free, die free!

Si moras pa dobiti motorista, ki tudi sam ne mara biti zaprt in mu cesta ter hitrost pomenita prostost

Stanko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Babi, čestitam za vnukinjo. Pa saj ti si šele v srednjih letih. A veš kakšne tvojih let z motorji počenjajo. Glej kdaj dirke na otoku Mann.

Ampak nekaj mi pa po pravici povej (no če želiš, seveda). Ali je tvoja močnejša polovica takrat, ko se je odločila za noge, vedela, da je dobila »zraven« tudi eno dobro notranjost, ali je imel veliko srečo?

It smels like fish, it ain't the dish?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Si moras pa dobiti motorista, ki tudi sam ne mara biti zaprt in mu cesta ter hitrost pomenita prostost

Stanko

Ah seveda, vse ob svojem času...

Live free, ride free, die free!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leon, hvala za čestitke.

O vražjih motoristkah sem veliko brala, nekaj reportaž sem si ogledala na kablu, žal pa dirke na otoku Mann nisem videla .

Kar se pa mojega možička tiče, ja imel je veliko srečo .

Babi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap...

Se moj skromen komentar:

"Z njimi je tezko, brez njih se ne da..."

Zenske so zanimive, a motoristke so se bolj...

Sploh pa je tako... Ni vazno koliko si star,

vazno je kaj zelis in koliko teh zelj si uspes

v zivljenju ustvariti...

ajd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Na stara leta so se mi uresničile mladostne sanje - postala sem motoristka. Najbolj zabavno pa je, ko snamem čelado in namesto motobejbe je pod njo motobabi, hehe, lepo je videti presenečene mlade obrazke.

Babi

He, he babi. Sem tvoj profil pogledal, ti povem, sva glih za skup kakšno furco odpelat!! Še ti mojga poglej, pa boš videla, da je res!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, fantje, pa tudi dekleta! Tole pa moram povedat! Sem se pred dnevi čez Kobarid peljal in videl ob oštariji neke motodeklice! Jaz bučman, bučman, bučman pa še enkrat bučman sem lepo pozdravil, pa peljem naprej. Ko čez nekaj minutk zarohni za mano, pa ti padejo tri avstrijske motodeklice (Villach) mimo, vsaka s svojim strojem. Moja malenkost jasno po gasu pa za njimi. Jaoj, kaj so te dečve ovinke polagale, kakšna poezija. Stroji so sekali, laski plapolali iza čelad, aaaaaaaaaa! Noro dobra furca do Bovca. Žal so šle one na Predil, jaz pa na Vršič (Bučman again). Vam rečem še na vrh Vršiča, ko sem po snegu peljal me ni zeblo, tako mi je bilo pri srčku toplo. Motbejbe sekajo, ni kaj!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se en intermeco...

Ej folk... vtis sem dobil, da se vam zdi da so motoristke

vecinoma sexy ali privlacne ali kak ze...

Po mojih "skromnih" izkusnjah sodec to ni tako, oz je tako

bolj redko.

Saj "super-bejbe", ki se slikajo na motorjih sploh motorjev

ne marajo (pleh je pomemben ne pa uzitek voznje).

Prej bi rekel da je marsikatera punca motoristov luskana in

te so ponavadi prava bomba (ampak kaj one niso motoristke ampak

se pac vozijo z nami , oz. za nami - na zadnjem sedezu)...

hmm... Sn trofu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej folk... vtis sem dobil, da se vam zdi da so motoristke

vecinoma sexy ali privlacne ali kak ze...

Po mojih "skromnih" izkusnjah sodec to ni tako, oz je tako

bolj redko.

Saj "super-bejbe", ki se slikajo na motorjih sploh motorjev

ne marajo (pleh je pomemben ne pa uzitek voznje).

hmm... Sn trofu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!