Skoči na vsebino

Kaj pa motoristke?


Priporočene objave

quote:Ja, si trofu, ker narobe razmislaš. Ja kakšen pacek pa si! Duša je važna, duša, tisto kar je notri, ne fasada!!

Ne, resno, meni se fino zdi, da zna punca motor furat, če zna pa še šravfat je pa sploh superca. S tako se da tudi kaj pogovarjat, kar za vse šminkice niti ne bi upal reč!

Ja kaj pa vem, ce se motim ali ne...

1000 ljudi, 1000 misli!

Po moje sem kar zadel...

Poleg tega pa sem vedno razmisljal tako:

"Prvo je vazno da ti je punca vsec!!!!"

Ce ti ni po moje z njo ne mores imeti nobene resne prihodnosti.

Notranjost (dusevna ali kakor ze) se ze pokaze kasneje in ce ti

ni vsec njena notranjost, potem pac poisces drugo,...

Pa tisto da ti je vsec je bolj malo povezano s tem ce zna furat

motor ali ne se manj pa ce zna sraufat.

Po moje so te le zlajnane fraze, ki se se drzijo nekaterih

"starih mackov".

Novi generaciji je pomembno:

1. Svetske zize (srednje-ampak stojece)!

2. Svetska postava

3. Svetski obraz

4. Svetsko velike oke

5. Svetsko odprto srce

p.s. Jaz sem 50% stare generacije in 50% nove, da me ne bo kdo narobe razumel!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj pa vem, ce se motim ali ne...

1000 ljudi, 1000 misli!

p.s. Jaz sem 50% stare generacije in 50% nove, da me ne bo kdo narobe razumel!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Novi generaciji je pomembno:

1. Svetske zize (srednje-ampak stojece)!

2. Svetska postava

3. Svetski obraz

4. Svetsko velike oke

5. Svetsko odprto srce

p.s. Jaz sem 50% stare generacije in 50% nove, da me ne bo kdo narobe razumel!

mislim, da si pozabil na eno stvar pred vsemi naštetimi, ki je novi generaciji še kako pomembna in to je .........Svetski žiro račun in bogata bančna knjižica.........

nekako se mi dozdeva, da v mojih časih to ni bilo tako aktualno,ali pa sem imel samo jaz tako srečo, da sem padal na same socialne probleme..........

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV ideja sploh ni slaba, sam zment se je treba. Če bo jutri vreme milo, se pricijazim na 3M, v nasprotnem primeru se pa še pišemo.

Lahko noč

Babi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In tako sta se Super Babi in Dedi Horjo odpeljala na izlet en mal uživat. Pa upam da zna Babi mal šraufat, se bosta še kej pomenla.

Šalo na stran ... lepi posti ... še en dokaz da brez motoristk ne gre ... pa lepo vreme želim.

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

HHV ideja sploh ni slaba, sam zment se je treba. Če bo jutri vreme milo, se pricijazim na 3M, v nasprotnem primeru se pa še pišemo.

Lahko noč

Babi

Upssss, sorrrryyyyy baby, ne me za ušesa. Zelo lepo od tebe, za prijazno povabilo se zelo lepo zahvalalepam. Samo sem ta teden do konca zaseden!

Veš, sem se na stara leta spravil izpit za jagre delat, Pa ne mislit, da sem tiste sorte, ki samo gledajo kaj je za ustrelit!! Se zdaj jagri bolj naravovarstveno usmerjajo (naj bi se). In tako imam zdaj do konca tedna še ta zadnja predavanja kar vsak dan, v soboto pa še eno kobajagi strokovno ekskurzijo.

Vem, vem, ni lepo da sem ti dal košarico in me je v dno srca sram, priznam!

So pa še druge srede in pa to soboto bi se tudi dalo nekaj ur odtrgati, naslednjo se pa itak vidimo na policijski prezentaciji varne vožnje?

Če me pa slučajno kje na cesti srečaš, orličico poznaš, ker jo imaš tudi ti, le da ima moja pravo konjsko sedlo in rep na naslonjalu, pa mi pomahaj, da se spoznava.

Si še piševa, a ne da?

(pabrezzamerepress)

LP HHV

P.S.: Hvala za idejo o kratici

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla HHV, nič bat, ne bom te za ušesa , saj smo še mladi, bo še več kot dovolj prilik, da se srečamo.

Praviš, da boš lovec? Uh, se bo treba pa kar z zaščitnim jopičem okrog vozit, da me ne boš slučajno za medvedko zamenjal .

No, če se pa kdaj na cesti srečamo, naj ti povem, da imam tudi jaz rep, ampak svojega, ne na čeladi montiranega.

Lp

Babi

Popravil/a - Babi dne 08/05/2002 ob 23:18:38

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh, sem si oddahnila. Ampak danes grem pa vseeno kar s pločevinko v službo

.

Shit, kako grozno vreme .

Lp

Babi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

HVALA BOGU ZA MOTO ri(s)tke!

Točno, predvsem če imaš srečo pa se od zadaj pelješ v kakšnem poletnem mesecu, na morju, ona v kopalkah po možnostih tangicah!!!. O bog hvala za te užitke, klanjam se!!!!

Go in peace!

Somišljenik!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Letiš čez uvinke, pa neki mem prleti, sploh ne dojameš kva se ti je zgodl, pol pa na pumpi srečaš norega motorista, ki pa ni motorist, ampak ful huda motoristka. To je za ns motoriste tko kot za ženske "princ na belem konju".

puuuuuuniiiiiim

se popolnoma strinjam..kar mravljinci me spreletijo... :kva2:

aja...pa pomoje ni norih gob papcal, ampak se mu samo svaljka v pričakovanju sezone in diliriju abstinenčne krize kakršno dožovljam tudi sam.... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Livigno predvčerajšnjim

[attachmentid=73212]

V Livignu je pa žena očitna šla v šoping, da si postreljal toliko brhkač :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!