Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

res je...........pol pa sam "prebičala" motor :(

Si kontaktiral kaj Dunlop ali njihovega zastopnika?

Si predstavljam, da bi lahko bili zainteresirani za analizo te gume - če imajo res neko 'tovarniško' napako, to lahko nekoga stane glave, njih pa miljone...

D.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo ta četrtek kdo dol? Vreme zgleda da bo. Midva sva že dva, lohk naredimo eno interno Motosvet dirko če nas bo več :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo ta četrtek kdo dol? Vreme zgleda da bo. Midva sva že dva, lohk naredimo eno interno Motosvet dirko če nas bo več :hooray:

kdaj greste zjutraj :? ... s kombijem :? ... vreme bo ... če bo cajt, se dol pripeljem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si kontaktiral kaj Dunlop ali njihovega zastopnika?

Si predstavljam, da bi lahko bili zainteresirani za analizo te gume - če imajo res neko 'tovarniško' napako, to lahko nekoga stane glave, njih pa miljone...

D.

Sem jih predal (se je že nekaj različnih nabralo :( ) slo.prodajalcu on pa jih je poslal naprej v anglijo..........pa da vidmo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj greste zjutraj :? ... s kombijem :? ... vreme bo ... če bo cajt, se dol pripeljem ;)

Štartamo zjutraj, z kombijem, gre tvoj serviser zraven .) . Vreme kaže da bo ok, obvezno prlet dol, sem ti še neki dolžen :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

bo treba ze prej jiti kaj trenirati dol...malo za trening :D

Ja ja bomo šli kmalu dol.Samo,da bo več kot 12 stopinj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja bomo šli kmalu dol.Samo,da bo več kot 12 stopinj.

sem gledal na strani...in je 90evr cel dan...do 28.2.2011 in tud ce uzames sam dve uri je poceni....bo treba kr gasa....naj se ogreje cim prej :D dajjjjjj vreme :D toploto...15stopin:D:D:D:D:D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Evo pa smo danes odprli sezono......... :yea1:

Lep sonce okol 10 stopinj, asfalt pa še mal hladen...... :(

Bavarc gate trga......kr zadovljnen s cajti :)

Vidim da ste me ful gužvo dol :P

Crusty, kakšni bodo pa šele cajti, ko se bo mal asfalt segrel :OK: respect :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za nedeljo kaže lepo vreme,gre kdo dol,jaz bi šel pa se mi ne da samem closedeyes.gif,na prikolici je pa prostor za enega tko da za prevoz ni problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za nedeljo kaže lepo vreme,gre kdo dol,jaz bi šel pa se mi ne da samem closedeyes.gif,na prikolici je pa prostor za enega tko da za prevoz ni problem.

V nedeljo maš pa motorje le od 9.00 do 12.30 pol majo avti neko reč........čist zjutraj pa po moje ni glih ok, midva sva šele okol 12h začela vozit k je bla temeratura asfalta vsaj mal bolj "normalna"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo maš pa motorje le od 9.00 do 12.30 pol majo avti neko reč........čist zjutraj pa po moje ni glih ok, midva sva šele okol 12h začela vozit k je bla temeratura asfalta vsaj mal bolj "normalna"

Hvala,bomo pa drugič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pa smo danes odprli sezono......... :yea1:

Lep sonce okol 10 stopinj, asfalt pa še mal hladen...... :(

Bavarc gate trga......kr zadovljnen s cajti :)

Da bi mi kdo 5 let nazaj rekel, da bo BMW motor najhudejši stroj za na pisto... bi se mu smejal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi mi kdo 5 let nazaj rekel, da bo BMW motor najhudejši stroj za na pisto... bi se mu smejal.

....sva že dva taka :slap: ...........ampak če ne probaš ne veš :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi mi kdo 5 let nazaj rekel, da bo BMW motor najhudejši stroj za na pisto... bi se mu smejal.

Sej ma to bl mal veze z današnjim motociklizmom sam malokateri pa ve, da je BMW med drugo svetovno vojno naredu motocikel ( da si je Hitler na lastne oči lahko ogledal mogočnost nemške industrije in znanja), ki je na ovalu dosegel hitrost preko 300 kilometrov na uro !!!

Leta 1928 pa avto Union ( kasnejši Audi) preko 400 kilometrov na uro !!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ma to bl mal veze z današnjim motociklizmom sam malokateri pa ve, da je BMW med drugo svetovno vojno naredu motocikel ( da si je Hitler na lastne oči lahko ogledal mogočnost nemške industrije in znanja), ki je na ovalu dosegel hitrost preko 300 kilometrov na uro !!!

Leta 1928 pa avto Union ( kasnejši Audi) preko 400 kilometrov na uro !!!

...ubistvi gre sama izdelava BMW-jevih motociklov zahvala nemskemu porazu v 1. svetovni vojni. Saj so prvotno BMWjeve motorje vgrajevali v bojna letala. Po koncu 1.sv. vojne je imela nemcija prepoved kakrsnih koli izdelkov v zvezi z vojaskimi zadevami. In ker je BMW stagniral je tako prisel prvi motocikel. Ceprav verjetno niso imeli pojma o njih :)

...bil pa je res hmalu najhitrejsi motocikel pod soncem ... cene ze pred 2. svetovno vojno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!