Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Ja štrihal sem ga pa jest, kokr se je mudil je kr lepo ratal, pa še nalepke sponzorjev smo mal bl v linijo polimal, tko da je se mal lep zravn ne sam hitr :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar z grobnika, PEČNIK je lepo raztrgal konkurenco.

kdo pa je bil od konkurentov? pa časi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo pa je bil od konkurentov? pa časi?

Po pravici povedano ne vem točno, sem bil preveč impresioniran z opazovanjem(prvič na grobniku, ampak ne zadnjič heheh), lahko pa rečem da enostavno ni imel konkurence, štart je sicer lepo zaj...., vendar že v RIJEŠKEM je bil spredaj in to precej, v omenjenem ovinku se res nisem mogel nagledati njegovih "predstav", res ga lepo izpelje(sem šel dobesedno nad omenjeni ovinek in od blizu opazoval, časa ne vem, do predzadnjega treninga je imel najboljšega 1.35. ..., na dirki seveda sigurno boljšega, vendar smo se potem hitro odpravili, je pa naredil en z 600-tko neverjetnih 1.33..(mislim da KRAJNC, lahko da se motim), sam tega podatka na listih nisem videl, omenil mi je kolega, ki je tudi vozil in je pogledal, preden smo šli. Naslednjič pa z motorjem, za prvič seveda raje v skupino nad 1.50, če ne druga, se v omenjeni skupini lahko bolj sproščeno pelješ, postaviš pa lahko itak boljši čas, danes pa nisem šel, superduka mi je "škoda"(prodajam), z gixxerjem pa brez pomislekov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednjič pa z motorjem, za prvič seveda raje v skupino nad 1.50, če ne druga, se v omenjeni skupini lahko bolj sproščeno pelješ, postaviš pa lahko itak boljši čas

prvič moraš it v počasnejšo skupino že samo zaradi varnosti, ne moreš prit na pisto in peljat

časa okrog 1:40 če si 20 krat pogledal video od crustyja, boš sam videl kje boš sam zaviral

in kje zavirajo tahitri..

in hitrejšeg časa ne postaviš v počasnejši skupini ampak v hitrejši ker sigurno nimaš nikogar

pred sabo ki bi ga moral pazit kje ga boš prehitel.. to se v počasnejši skupini dogaja vsak krog

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uradne fotografije tistih ki so/ste vozili moraš naročit pri fotografu, ki slika za MCM.

KONTAKT:

Fotograf Željko

GSM: 041 604 620

Email: ZZ_FOTO@LIVE.COM

To pa zgleda tako, da mora vsak povedat svojo štartno št, model motorja in barvo kombinezona in potem dobi za 25€ na CDju fotografije v visokui resoluciji in tudi že malo obdelane, na katerih je on gor. To pomeni, da mora vsak naročit zase.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj je blo dobro...pa tudi vreme je lepo zdržalo....edina škoda, ki je,je da sem se prijavo v napačno skupino(nad 1.50)...ampak mogoč je pa bolš tak...

drugač, pa glede na to, da sem bil drugič na grobniku, sem s časom 1.47.024 zadovoln....je bil pa narjen na dirki,....na "treningih" je bil najbolši čas 1.48.034....

za drugič morem bremze porihtat, da jih po praih krogih ne bo "pobralo"...pa bomo mogoče še malo hitrejši....

Popravljeno . Popravil aless
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uradne fotografije tistih ki so/ste vozili moraš naročit pri fotografu, ki slika za MCM.

KONTAKT:

Fotograf Željko

GSM: 041 604 620

Email: ZZ_FOTO@LIVE.COM

To pa zgleda tako, da mora vsak povedat svojo štartno št, model motorja in barvo kombinezona in potem dobi za 25€ na CDju fotografije v visokui resoluciji in tudi že malo obdelane, na katerih je on gor. To pomeni, da mora vsak naročit zase.

Vem za tole ja. Bl sm mel v mislih če je še kdo sliku, k bi dal predogled slik na net, da si lahko sam zbereš slike. K mislm da sm vidu dva k slikata. Sicer sm pa tko hit mim padu ponavad da možn da je un k je zravn stal samo ''pomagu'' fotografu. Mal heca more bit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V prvi dirki je zgledalo kot da sem zajebal štart,samo par fantov je štartalo v rdečo-sva ugotovila s Tapajnerjem,zato sem zakasnil,v open dirki pa je bilo malo boljše.Čas na dirki open sem imel best 1:32:666

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa si naredu tuki? :D Mel v 2.? Vrglo iz 1.? :D

Ja škoda ne, drugače bi ziher kakšen pokalček padel..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V prvi dirki je zgledalo kot da sem zajebal štart,samo par fantov je štartalo v rdečo-sva ugotovila s Tapajnerjem,zato sem zakasnil,v open dirki pa je bilo malo boljše.Čas na dirki open sem imel best 1:32:666

Matr si ti hitro napredoval... svaka čast.. sam tko naprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvič moraš it v počasnejšo skupino že samo zaradi varnosti, ne moreš prit na pisto in peljat

časa okrog 1:40 če si 20 krat pogledal video od crustyja, boš sam videl kje boš sam zaviral

in kje zavirajo tahitri..

in hitrejšeg časa ne postaviš v počasnejši skupini ampak v hitrejši ker sigurno nimaš nikogar

pred sabo ki bi ga moral pazit kje ga boš prehitel.. to se v počasnejši skupini dogaja vsak krog

Narobe si me razumel oz jaz sem malo po špartansko napisal, mislil sem le, da lahko tud v skupini nad 1.50 voziš hitreje kot 1.50, se strinjam da lahko med hitrejšimi pelješ boljši čas.

Popravljeno . Popravil EAST
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V prvi dirki je zgledalo kot da sem zajebal štart,samo par fantov je štartalo v rdečo-sva ugotovila s Tapajnerjem,zato sem zakasnil,v open dirki pa je bilo malo boljše.Čas na dirki open sem imel best 1:32:666

Ja, res je bil zelo zanimiv tale štart, no skratka šele zdaj sem videl, da si to ti, sem bil prvič na grobniku, ampak sigurno ne zadnjič.

Res lepo pelješ, sem te gledal v RIJEŠKEM, sem šel čist nad omenjeni ovinek in spremljal trening, res ga extremno lepo položiš(upam da imaš rame še cele haha), drugače pa malo boj na izi, da ti ne bodo na motorjetu kar naprej menjavali stopalk hahah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

še mal teksta od hrvaškega prvaka:

Ima stvarno čelična muda i veliki talent. Vozi totalno krivim putanjama, zauzima doslovce cijelu stazu, na mnogim mjestima je strašno brz a na nekim dosta spor no kad sve to ukombiniraš u mladost i ludost, dobiješ 1:32.5 koliko je najbolje vozio ovog vikenda.

Alen Pečnik je sigurno veliki talent i od njega možemo puno očekivat.

Ono što me zapanjilo kod njega to je široka putanja u Riječkom. Jednom ju je tako proširio da je bio na samom rubu zavoja u maksimalnom nagibu. Pošto znam koliko tamo ima prašine, pravo je čudo da se nije priljepio za gume. Ja sam ga u tom zavoju vidio vani.

Nadam se samo da će se okrenut treningu jer njegov napredak može spriječiti jedino on sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pogledu tale video in ker poznam vso hrvaško elito,ki jo je Helmut saniru,lahko samo rečem :worship::worship: !

Mogu si boš neki zmislt glede kariere,tole je že vsaj v rangu AA !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke moto club EX :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj mi povej HELMUT, takšne cajte delaš z orginal suzukijem, al je kaj ...... ? Zanima me samo kolk se da iz orginala spravit ven ;) če valda ga nevozi profi, kar pa ti tud nisi že daleč od tega :)

lp, matej

aja pa :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!