Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

ja no-pač je en norc na bmw-je in si je vtepu v glavo da se lahko s tem motorjem pelje hitro,kar pa res ni nič narobe.mimogrede,slišal sem že zgodbe kako je šel z gs-om mimo cestakov po raznih ridah in podobno... zato ker ma pač odlično ciklistiko! zakaj pa ne?denar je pa njegov in mene čist nč ne skrbi kolk da za dirkalne dele,gume....

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre za primernost dirkanja na stezi. Tomos d6 je bil specialka za stezo in ni primerljiva z apn6 razen osnova agregata.

Starodobniki so dirkalne specialke izpred tok in tok let nazaj. Prirejene za dirkanje včasih in tut danes dirkajo z njimi.

BMW dela tut motorje ki so prirejeni za stezo ( boxer cup r1150 ) in tut imajo pokal ter dirkajo. Se pravi da ima tut bmw motor, če maš ambicije za stezo.

Nikakor pa to ni GS!

Če ne znaš odgovorit drgače kot da mi govoriš o pizdakanju in ne vem kaj še bot rajš tih.

Pač zagovarjaš dejstvo da je najboljnormalno da tip priredi gs-a za vožnjo po stezi. In proti temu nimam nič. Men se pač ne zdi niti normalno niti logično. Tip dviguje svoj ego in še marsikermu tle s tem bmw.

Za mene pač ni niti heroj niti najbolj pr seb da takšen motor uporablja za vožnjo in dirkanje po stezi.

a

BMW dela tut motorje ki so prirejeni za stezo ( boxer cup r1150 ) in tut imajo pokal ter dirkajo. Se pravi da ima tut bmw motor, če maš ambicije za stezo.

Nikakor pa to ni GS!

Halo kretenko, pa tu dirkajo z GS. Eni, ko imajo denar bolj frizirajo eni pa dejansko z takimi kot jih prodajajo v trgovini.

Tip je prišel zmagal, zdaj pa gre enim v nos. Svaka mu čast. Bo pa še sigurno prišel na Grobnik pa mu bodo dali revanš :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In proti temu nimam nič. Men se pač ne zdi niti normalno niti logično. Tip dviguje svoj ego in še marsikermu tle s tem bmw.

...pravis da nimas nic proti njemu... :rolleyes:

Takim bi jest pustu gor samo rekreativno vožnjo ne pa da delajo gužvo tam k jim ni mesto.

...omenjal si guzvo. tip je bil pa NAJHITREJSI v svoji klasi. <_< torej je dokazal, da je tudi GS lahko na stezi konkurencen. tebi to ne pase, ker ti je pac konceptualno razlicen, in se pizdis vsepovprek - pa clovek, kaj bos imel od tega? :?

Pač zagovarjaš dejstvo da je najboljnormalno da tip priredi gs-a za vožnjo po stezi.

Za mene pač ni niti heroj niti najbolj pr seb da takšen motor uporablja za vožnjo in dirkanje po stezi.

100 ljudi, 100 cudi. nisem rekel da je najbolj normalno, nisem pa rekel da je nedopustno. eni so pac sposobni narediti stvari, ki jih drugi nismo - svaka cast, ne pa kritiziranje kok so nevarni pa nevemkva se. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ste se tok primli zarad ene predelane GS-ke ..... a supermoto vam pa ne hodi v nos ka je nrjen iz hard endura????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja no, ta debata je čist u kurcu, tko kt ste usi vi, k se tle neki drizdate okol tistga možakarja.

....what goes arround comes arround, and it hits you twice harder!

Lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja no, ta debata je čist u kurcu, tko kt ste usi vi, k se tle neki drizdate okol tistga možakarja.

to si pa lepo povedal <_<

in kakšno je tvoje mnenje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je tudi všeč če se nekdo z GS pelje na progi tak kot cestaki.

Kje pa piše, da ne sme na progo, če spada po času v isti rang kot nekdo z SS mašinko?

Škoda je, da je premalo takih.

El B,.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svaka čast možaku da je z GS piču dol SS. Sam enim gre očitno v nos tole.

Saj veste kak Adi Smolar poje "če fovšija bi gorela Slovenija bila bi v ognju cela".

Vozniku GS-a pa :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svaka čast možaku da je z GS piču dol SS. Sam enim gre očitno v nos tole.

Saj veste kak Adi Smolar poje "če fovšija bi gorela Slovenija bila bi v ognju cela".

Vozniku GS-a pa :yea2: :yea2: :yea2:

Tako se govori :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

QUOTE (kawa7rr @ 1 Sep 2004 @ 17:24)

Ma ja no, ta debata je čist u kurcu, tko kt ste usi vi, k se tle neki drizdate okol tistga možakarja.

to si pa lepo povedal

in kakšno je tvoje mnenje?

Sam zdaj pa reč, da ni bedno, ker non-stop prežvekujete eno in isto stvar že 3 strani. Usak je povedal svoje najmanj 3kat, pa še kar sekajo isto.

Kakšno je moje mnenje glede česa/koga? Mogoče Bmwjevga voznika? Naj se vozi, če mu le organizatorji pustijo (ne vidim razloga, da ga ne bi). Sam, drugač mi je pa čist usen, s čim se kdo fura po pisti. Zarad mene tud s tankom če mu paše.

zdej pa že res lohk nehate.....bmw gor/dol whatever.

Lp,

Jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem že pred petnajstimi leti poznal enega modela, kateri je delal na Dolomiti racing v Coneglianu in je vozil z endurom, mislim da je bil KLE650 pod 1.50 na Grobniku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja no, ta debata je čist u kurcu, tko kt ste usi vi, k se tle neki drizdate okol tistga možakarja.

....what goes arround comes arround, and it hits you twice harder!

Lp,

Ti nisi nič novega povedal :BUA:

Za mene :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti filmcek je kr coool ! :D

Svaka čast vsem vam, ki se peljete konkurenčno po Grobniku... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vas je mogoče tale GS sekiru na happeningu???

Jaz sem prav uživala ko jih je prehitreval - kapo dol :notworthy: :notworthy: :notworthy: , je blo vsaj napeto gledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ga kdo pozna mogoče?

Tole ni pravi GS.. tega vozi nek Zagrebčan... z njim je bilo "vse OK" saj je vozil bolj v "sredini"...

GS, ki je dvignil toliko prahu je prejšni model, rumene barve, vozi pa ga Majerle... 10 do 15 let je dirkal motokros.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so to slike iz zadnjega happeninga???

Mislim, da je to predzadnji. Zakaj? Moder BMW, ki ga je prehitel - če se ne motim je lastnik nek rečan, mornar, ki je sedaj na ladji.

Če je to ta rečan - ta se tudi pelje na "mrtvo". Sem gledal njegov motor. Po koncu dirke je imel vse podrajsano ob straneh. Tačk za noge več "ni bilo".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!