Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

na dirki sem dosegal konstantno 1:41:396, 1:41:946, 1:41:209 na kvalifikacijah pa 1:43:018, 1:43:222, 1:42:526

hočem povedat če hočeš naredit best time moraš voziti tekoče ne pa da moraš bremzati zaradi enega ki se je prijavil v skupino pod 1:50 pa čeprav pelje 1:55

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na dirki sem dosegal konstantno 1:41:396, 1:41:946, 1:41:209 na kvalifikacijah pa 1:43:018, 1:43:222, 1:42:526

hočem povedat če hočeš naredit best time moraš voziti tekoče ne pa da moraš bremzati zaradi enega ki se je prijavil v skupino pod 1:50 pa čeprav pelje 1:55

Lepi časi, kateri si pa bil na dirki?

S trenigi na takšnih eventih je pač tako... nikoli ne bo popolno.

Je pa res da bi lahko za pol ure na pisto spustili samo tiste ki so na dirki... kao kvalifikacije

sicer pa saj ni važno narediš na treningu dva kroga, da se uvrstš nekam spredaj pol se pa že na dirki pokaže...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na dirki sem dosegal konstantno 1:41:396, 1:41:946, 1:41:209 na kvalifikacijah pa 1:43:018, 1:43:222, 1:42:526

hočem povedat če hočeš naredit best time moraš voziti tekoče ne pa da moraš bremzati zaradi enega ki se je prijavil v skupino pod 1:50 pa čeprav pelje 1:55

'Bremzat' si moral tudi zaradi (vsaj) enega, ki je vozil 1:47 - 1:49 ... ;)

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hotel je pač povedat, da se dosti druži z motoristi in da nekaj pa "že ve" ;)

Ne sir spet se motiš, čisto logično sem napisal da tisti ki so redni obiskovalci grobnika točno vedo v ketero grupo se naj prijavijo da ne bodo delali zmede, eni pa ki so grobnik videli le na zemljevidu ali iz tribune pa mislijo da bodo takoj mešali štrene v grupi pod 1,50.

Ne vem kaj je tukaj nerazumljivega. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da pa nekateri 'debitanti' svoj čas ocenjujejo po tem, kako hitro odpeljejo ovinek pri 'Donkotu', je pa druga zgodba... :rolleyes:

In?

D.

Danci mislim da tistih najbolj vnetih izpred Donkota niti ni bilo, očitno so imeli pomembnejše opravke :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepi časi, kateri si pa bil na dirki?

S trenigi na takšnih eventih je pač tako... nikoli ne bo popolno.

Je pa res da bi lahko za pol ure na pisto spustili samo tiste ki so na dirki... kao kvalifikacije

sicer pa saj ni važno narediš na treningu dva kroga, da se uvrstš nekam spredaj pol se pa že na dirki pokaže...

na dirki sem bil 10-i bilo jih je 28 fantje in punca se res peljejo je pa nekaj tudi odvisno od motorja,sicer pa za drugič na grobniku sem zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ve mogoče kdo kako je z tistim ki je padel z miletom, motor je sicer odnesel le z odrgninami, samo on pa je ob pisti zgledal vseprej kot optimistično.

No upam da ni nič hujšega in je bil bolj šok kot pa kaka resna poškodba.

ps NGregor, če misliš Markota z r1 mislim da ni nič hujšega in se bo zlizal brez kasnejših posledic.

Zdravo, javljam se prvič in imam par fotk padca z miletom, če kdo pozna fanta naj mi sporoči njegov mail, ker imam še nekaj fotk, če ga zanimajo.

post-15942-1182887180_thumb.jpg

post-15942-1182887223_thumb.jpg

post-15942-1182887259_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je blo kr cool, eni so ga pošteno "pičili", jutr še jaz propam kako slikco.... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima kdo slike od gsxra 1000 06 z akrapotom črnega z palstikami orginal. baje se mi je znanec malo skotal doli pa me zanima kak je izgledlo če je kdo videl naj pripoka slike. oz svoje mišljenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na dirki sem bil 10-i bilo jih je 28 fantje in punca se res peljejo je pa nekaj tudi odvisno od motorja,sicer pa za drugič na grobniku sem zadovoljen.

Odlično je to za prvič, drugič... Vem jaz sem bil tudi na dirki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jebenti, komaj sem se zbudil...ajmo..kam bomo slike popali?

Pa nekaj vam povem, to je sicer bil meni prvi Grobnik" , jebenti pa da ziher ne zadnji.

Meni se je organizacija zdela vredu, potekalo je vse brez zapletov, razen ko je Marko padel, so zelo zelo dolgo rabli da so sploh funkcionarji zagledali to in ukrepali. Drugače, bli smo, vidli tut, nanoreli še bol, pa ŠE BOMO ŠLI :naughty:

aha..eto še malo luštov za tiste ki niste bli:

Malo evforičen? :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja,jest sem se meu učeri tut lepo,..........sm tko gonu..............ne morš verjamet

ej, sam de s preživu. usa ta gonja...to ni za ludi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je zakon :worship: . Organizacija je bila pomoje odlična, najbolj me je še zmotil motor v prvem levem katerega niso odstranili iz peska v seriji pod 1,50.

Sicer pa se opravičujem vsem ta hitrim, ker sem bil v hitrejši skupini, kljub temu, da so moji časi okoli 1,55. V tej skupini pa sem bil zato, ker nas je več plačalo skupaj in smo bili tako vsi v tej grupi. Ob prijavi na Grobniku sem vprašal, če grem lahko v počasnejšo skupino, vendar to ni bilo več mogoče.

Sploh pa je bil to trening in bi pomoje moral biti ločen od kvalifikacij za dirko, če bi želeli postavljati boljše čase. Kot sem sam opazil sem tudi jaz ujel nekatere od hitrejših :naughty: , ki so bili v ogrevalnem krogu :whistle: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, še ene par fotk, če se kdo spozna naj mi sporoči, da mu pošljem original velikost. Bom pa čez kakšen dan objavil link do svojega albuma, kjer bom objavil vse uspele fotke. :D

post-15942-1182976890_thumb.jpg

post-15942-1182976915_thumb.jpg

post-15942-1182976935_thumb.jpg

post-15942-1182976961_thumb.jpg

post-15942-1182976975_thumb.jpg

post-15942-1182977010_thumb.jpg

post-15942-1182977037_thumb.jpg

post-15942-1182977059_thumb.jpg

post-15942-1182977079_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno standardnih 600 živali za cel dan :)

Popravljeno . Popravil moto_freak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!