Skoči na vsebino

FORMULA 1 2006


Jure007

Priporočene objave

A si za eno stavo netopir??

Kimi bo imel konec sezone DVAKRAT TOLIKO točk kukr monty!!

Se podpišem pod to! Za kaj gremo stavit? :naughty: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In dejstvo je, da ni bil velecenjeni latino boy niti blizu kakršnegakoli boja za prvaka, Kimi pa že dvakrat!!

Kadar je bilo potrebno odpeljati dobro dirko, se je zaletel, ko bi bilo potrebno malo umirjenosti, je kot razjarjen bik,... skratka -narobe svet!!

Samo tako- v vednost!!

na žalost res štejejo samo točke-kako bi blo če bi ocenjevali še umetniški vtis, kot pri drsanju al pa pri skokih???

A si za eno stavo netopir??

Kimi bo imel konec sezone DVAKRAT TOLIKO točk kukr monty!!

stava velja... :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OMG. Dirkanje u indy serij je zate pravo dirkanje? Kokr jest vem indy sam po ovalu krož in to je zate dirkanje? Sej vrjetn si se zmotu pa indy zamenov s CART-om u kermu je Montoya vozu, in pred nekaj letmi je cart imel prbližno 50% dirk na ovalu. O sami kvaliteti carta pa pove že dost dejstvo de je leta 1993 Nigel Mansell osvoju naslov prvaka u svoji prvi sezoni tam (en let prej je bil prvak u F1) in de sta do pred približno deset let nazaj v CARTu dirkala Mario Andretti (svetovni prvak u F1 v davnih sedemdesetih letih) in Emerson Fittipaldi (sm sigurn narobe napisov njegov ime :P, ki je biv v F1 tudi v času Andrettija), ki sta bila dost konkurenčna kljub svojim letom. Vozniki, ki pridejo iz ameriških serij v F1 so ponavadi povprečni (dokaz: Michael Andretti (sin Maria) je bil prvak u cartu, v F1 pa ni zdržal niti eno celo sezono (1993 pri Mclaren Fordu), Christiano da Matta (Toyota pred nekaj leti)... ), nekaterim pa rata čudež in tudi v F1 uspejo, tak primer je Jacques Villeneuve, a njegov uspeh je trajal le dve leti (1996 in 1997 ko je bil tudi prvak).

Montoya je po mojem mnenju samo en povprečnež v F1 (ima pač srečo da ima dober avto), njegov stil vožnje in temperament pa mi greta na bruhanje, a to je seveda zgolj moje osebno mnenje.

serija se imenuje IndyCar Series tukaj imaš njihovo internet stran http://www.indycar.com/

a si pozabu napisat, da je N.Mansell takrat iz F1 prestopil v Indy serijo v takrat najboljše moštvo!

J.Villeneuve je pokazal pa dvakrat več kot N.Mansell pa je prišel iz Indy serije in še vedno vozi v F1!

pravo dirkanje je pa zato, ker so avtomobili močnejši, z "normalnimi" zavorami, enostavnim H menjalnikom in brez različnih elektronskih pomagal (TC in podobno), torej je voznik veliko več kot v F1...

pa še nekaj glede Montoye,

prvič: če bi imel Montoya dober avto bi moral danes na lestvici voditi K.Raikkonen McLaren pa bi moral imeti največ točk konstruktorsko (pa temu ni tako), ker se pri McLaren/Mercedesu ubadajo z problemi kot že nekaj zadnjih let.

drugič: stil in temperament je značilen za voznika iz južne amerike (A.Senna, E.Fittipaldi, Juan Manuel Fangio...) :worship:

Popravljeno . Popravil netopir1930
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

serija se imenuje IndyCar Series tukaj imaš njihovo internet stran http://www.indycar.com/

a si pozabu napisat, da je N.Mansell takrat iz F1 prestopil v Indy serijo v takrat najboljše moštvo!

J.Villeneuve je pokazal pa dvakrat več kot N.Mansell pa je prišel iz Indy serije in še vedno vozi v F1!

pravo dirkanje je pa zato, ker so avtomobili močnejši, z "normalnimi" zavorami, enostavnim H menjalnikom in brez različnih elektronskih pomagal (TC in podobno), torej je voznik veliko več kot v F1...

pa še nekaj glede Montoye,

prvič: če bi imel Montoya dober avto bi moral danes na lestvici voditi K.Raikkonen McLaren pa bi moral imeti največ točk konstruktorsko (pa temu ni tako), ker se pri McLaren/Mercedesu ubadajo z problemi kot že nekaj zadnjih let.

drugič: stil in temperament je značilen za voznika iz južne amerike (A.Senna, E.Fittipaldi, Juan Manuel Fangio...) :worship:

Nope, serija se imenuje CART, tole je njihova domača stran: http://www.champcarworldseries.com/FrontPage.asp (če ne vrjameš daš na tistili strani Results\Award Winners in boš vidu de je bil montoya rookie leta 1999)

Pa zgorej s napisov de je Mansell prestopu u najboljše moštvo u naslednmu stavku pa napišeš de je voznik veliko več kot v F1, seprav nima veze u ker moštvo je Mansell prestopu.

Dober avto še ni odličen avto (ki je skoraj obvezno potreben za zmage), renault pa mogoče ferrari sta boljša od mclarna, mclaren pa je še zmerej boljši od večine dirkalnikov na štartu. Kaj pa naredi dober avto je pa lep prikaz Massa, lansklet nč posebnga alpa iztopajočga letos pa je štartov drugi v bahrainu in bil 5 v malezij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope, serija se imenuje CART, tole je njihova domača stran: http://www.champcarworldseries.com/FrontPage.asp (če ne vrjameš daš na tistili strani Results\Award Winners in boš vidu de je bil montoya rookie leta 1999)

Pa zgorej s napisov de je Mansell prestopu u najboljše moštvo u naslednmu stavku pa napišeš de je voznik veliko več kot v F1, seprav nima veze u ker moštvo je Mansell prestopu.

Dober avto še ni odličen avto (ki je skoraj obvezno potreben za zmage), renault pa mogoče ferrari sta boljša od mclarna, mclaren pa je še zmerej boljši od večine dirkalnikov na štartu. Kaj pa naredi dober avto je pa lep prikaz Massa, lansklet nč posebnga alpa iztopajočga letos pa je štartov drugi v bahrainu in bil 5 v malezij.

lepo si povedal, da je McLaren boljši od večine dirkalnikov na štartu in slabši od Renaulta in Ferrarija in zato je J.P.Montoya z McLarnom pred večino dirkačev in zaostaja za Renaultom in Ferrarijem!

če bi pa sedel v Renaultu ali Ferrariju bi bil pa višje... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo si povedal, da je McLaren boljši od večine dirkalnikov na štartu in slabši od Renaulta in Ferrarija in zato je J.P.Montoya z McLarnom pred večino dirkačev in zaostaja za Renaultom in Ferrarijem!

če bi pa sedel v Renaultu ali Ferrariju bi bil pa višje... :grim

stari moj pa ti si nepoboljšljiv. :grrr :lol: :slap: :grrr

No ja vsaj pri svojem vztrajaš. B) (kar pa tudi ni vedno najbolje)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari moj pa ti si nepoboljšljiv. :grrr :lol: :slap: :grrr

No ja vsaj pri svojem vztrajaš. B) (kar pa tudi ni vedno najbolje)

hvala enako!

čustva so obojestranska... :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah Vilineva sploh ne omenjat...ja res,on še voz v F1 ampak halooooooooo...tip je bil za v kanto že pred 6imi leti,če ne še prej .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah Vilineva sploh ne omenjat...ja res,on še voz v F1 ampak halooooooooo...tip je bil za v kanto že pred 6imi leti,če ne še prej .)

ampak vseeno je bil prvak tako v Cart seriji kot v F1... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak vseeno je bil prvak tako v Cart seriji kot v F1... :OK:

Kar tvoj favoritisimus ne bo nikoli. :grrr :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam mislm ej... netopir glede na to, kukr sklepam po tvojmu profilu, da si oz. boš letos star 31 let se res daš provocirat po otročje.

Bodmo realni ane, sej ne da je Montoya slab al pa kej, sam res ni kej velik možnosti, da bi bil kdaj sv. prvak, glede na to, da se že kar nekaj časa giblje v krogih F1. In tudi ostalih je veliko, ki žal ne bodo nikoli sv. prvaki. Pa priznej si, da si že lan na veliko govoru, da bo Montoya sv. prvak pa je bil na koncu še Šumaher po točkah pred njim, čeprou je biu lanski Ferrari res podn od podna in daleč slabši od McLarna. Treba je bit realn in konc. Tle se pa že kr neki postov kregate o Montoyi. Ko bo Montoya začeu zmagovati (enako za šumaherja ali raikonena ali satota, kultarda) bom tut sam začeu verjeti, da še lahko postane sv. prvak. Do takrat pa - žou renaulta sta pač tut letos v dobri formi.

Sam navijam za Šumaherja pa sm vseen skeptičen, če mu bo še kdaj sploh uspelo osvojiti naslov. :doze:

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak vseeno je bil prvak tako v Cart seriji kot v F1... :OK:

Ja sej davnega leta je ful dobr vozil :yes:

P.S.:

Za koga naj pa jst navijam k noben Yamahe ne vozi :? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sem se letos odločila, da bom navijala za Buttona.......... pa še Hondo vozi :blush: pa še lušten poba je :blush:

Eee sva že dva :OK: Stega pobeca bo neki :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam mislm ej... netopir glede na to, kukr sklepam po tvojmu profilu, da si oz. boš letos star 31 let se res daš provocirat po otročje.

Bodmo realni ane, sej ne da je Montoya slab al pa kej, sam res ni kej velik možnosti, da bi bil kdaj sv. prvak, glede na to, da se že kar nekaj časa giblje v krogih F1. In tudi ostalih je veliko, ki žal ne bodo nikoli sv. prvaki. Pa priznej si, da si že lan na veliko govoru, da bo Montoya sv. prvak pa je bil na koncu še Šumaher po točkah pred njim, čeprou je biu lanski Ferrari res podn od podna in daleč slabši od McLarna. Treba je bit realn in konc. Tle se pa že kr neki postov kregate o Montoyi. Ko bo Montoya začeu zmagovati (enako za šumaherja ali raikonena ali satota, kultarda) bom tut sam začeu verjeti, da še lahko postane sv. prvak. Do takrat pa - žou renaulta sta pač tut letos v dobri formi.

Sam navijam za Šumaherja pa sm vseen skeptičen, če mu bo še kdaj sploh uspelo osvojiti naslov. :doze:

res je, da sem star 31 let in nikakor se ne dam provocirat ampak imam rad odprto debato! .)

J.P.Montoya ima čist podobne možnosti, da postane prvak kot večina dirkačev, mogoče sta letos res Renaulta malce močnejša ampak ostali so nekje tu!!

sem pa zelo realen... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem pa zelo realen... :yes:

Pa na hudo obliko optimizma ti je ta realnost udarla!!! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prijatelj, če bi ti kdaj spremljal Indy serijo bi lahko videl, da je pravo dirkanje tisto, kjer je voznik večino uspeha in kjer se ne more naslanjati na cel kup tehnike, ki mu pomaga pri vožnji!!

J.P.Montoya je v Indy seriji dosegel tisto kar si je tam zaželel in se je za to podal drugim izivom naproti! :OK:

N.Lauda je lansko sezono lepo rekel : Še malo pa ne bomo potrebovali več voznikov, bodo vozile opice, ki so cenejše...

toliko za v razmislek! :devil:

Nekaj let nazaj to ni izjavil Lauda.

Če smo že na tem.

Dejstva kazejo sicer malo v drugi smeri kje je pravo dirkanje in dirkaci.

Zanardi je tam nekaj naredil, tudi MOntoya, pa še kdo v F1 pa ne veliko.

Mensel pa je zmagal najprej v F1 in potem tudi v Indy

A ni blo tako, zdi se mi da.

Sicer pa ne bi bil pameten kje in kako se bolje dirka ker direktne primerjave se ne da delat.

Vsak ima pravico do svoje religije, prepricanja in boga.

Sem videl da Vilneva vlečes naprej.

Res je, in kje je zdaj.

Takrat ja, ko je imel daleč najboljši avto, najboljše moštvo kot praviš za Mensla.

In primerjat Seno z MontoYo ?! :grrr

mislim lahko;

Lahko pa si tud jaz svoje mislim o objetivnosti in subjektivnosti

aneda ? :D

Jaz pa sem se letos odločila, da bom navijala za Buttona.......... pa še Hondo vozi :blush: pa še lušten poba je :blush:

:hmm:

Kučan je imel tako lepega črnega mačka.

:grim :grim :grim

res je, da sem star 31 let in nikakor se ne dam provocirat ampak imam rad odprto debato! .)

J.P.Montoya ima čist podobne možnosti, da postane prvak kot večina dirkačev, mogoče sta letos res Renaulta malce močnejša ampak ostali so nekje tu!!

sem pa zelo realen... :yes:

:hmm: :hmm: :hmm:

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prej kot Ferrari... :OK:

:lol1: :lol1: :lol1:

Toyote se prebujajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prej kot Ferrari... :OK:

Stavim eno :beer1: da bo M Schumacher na cilju pred Montoyo. :)

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!