Skoči na vsebino

FORMULA 1 2006


Jure007

Priporočene objave

Fiziko je potegnu do pole positiona,Button 2. kar ne preseneča,Rosberg pa kar 3.-pa sej je šele njegova 2.dirka :kva2: :worship:

Pa zgleda je tale 8V motor nekam švoh oz. neuzdržljiv saj cela garda dirkačev menja motor in s tem zgublja 10 mest...med drugim tut šumi,ki bo štartal kot 14. .)

Jutri zna bit zanimivo tko da navit budilke pa ob 9ih zvečer spat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri zna bit zanimivo tko da navit budilke pa ob 9ih zvečer spat :P

Amatersko. B) Jaz sploh ne kanim iti spat.

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fiziko je dokazu da zna tudi pametno in hitro odpeljati dirko in vsaka mu čast, tale vikend je bil definitivno najboljši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo bravo Fizikela :OK:

Ma nasploh Renault razred zase,Škoda za Rosberga,Rajkonen po starem,Honda se nekej prebuja,Ferrari pa tut v redu iz ozadja :yea1:

Nasledn tedn pa motoGP :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Button mal zajebo nakonc ampak vsaj na stopničkah je bil :OK: Montoya je pa nekam slab :glare: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Montoya je pa nekam slab :glare: :hmm:

Ne tega govort k bo netopir spet jezn :cry: :cry: :cry:

Drugač pa za Montoyo kaj pa vem...ni ne slab,ne dober...štarta 5.,pride na cilj 5.,danes štarta 5.,pride na cilj 4.-ma nič posebnega če mene prašate :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To mi deli Massa... :010 sem biu veseu, kt da bi zmagu... pa sam Šumija ni naprej spustu.... Eh... sej je še cajt za stopničke... :( :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke Renaultoma :D danes pač za razred boljša.

Naslednjič pa upam, da bo na tem mestu ferrari oz. Schumacher :OK:

mimogrede: rossi vabi alonsoja na troboj F1, rally in Gp :) bo ga kar doctor nabrisal, no v F1 verjento ne .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne tega govort k bo netopir spet jezn :cry: :cry: :cry:

Drugač pa za Montoyo kaj pa vem...ni ne slab,ne dober...štarta 5.,pride na cilj 5.,danes štarta 5.,pride na cilj 4.-ma nič posebnega če mene prašate :doze:

Montoya letos vozi z glavo in noče nekaj silit, če ne gre!!

pobira točke in to je pomembno... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Montoya letos vozi z glavo in noče nekaj silit, če ne gre!!

pobira točke in to je pomembno... :OK:

Hehe. :) In s tem tvojim postom si priznal, da je prejšnja leta vozil brezglavo = bebavo. :grim

Q.E.D. B)

P.s.: da ne bo pomote - še vedno zastopam mnenje, da je imbo. :rolleyes: Je pa res, da je raven imboiziranja letos (zaenkrat :fredy: ) rahlo zmanjšal.

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS Alonso(začetek njegovega konca)

Kljub dvojni zmagi Renaulta je bilo po koncu dirke videti nekaj kislih obrazov, zmagovalec Giancarlo Fisichella pa je bil užaljen zaradi izjav Alonsa.

Takoj po dirki v Maleziji so v Renaultovi ekipi plesali kolo, saj sta prvi mesti pripadli voznikoma iz njihovih vrst, vendar paprvi Giancarlo Fisichella in drugi Fernando Alonso nista polila prav veliko šampanjca drug po drugem. Na pogovoru z novinarji sta se komajda še pogledala, čeprav je od dirke, ki jo je prepričljivo dobil Italijan, minilo manj kot uro. "To drugo mesto je zame kot zmaga," je sicer žvrgolel Španec Alonso in dodal: "Ker sta moja najresnejša tekmeca dirko končala brez točk oziroma šele na šestem mestu, sem tega dosežka bolj vesel kot zmage pred tednom v Bahrajnu."

Na vprašanje, kdo je letos njegov tekmec, je Alonso odgovoril: "Le kdo? Jasno je, da sta to Kimi Räikkönen in Michael Schumacher." Fisichella, ki je sedel ob njem, je le pomenljivo in užaljeno pogledal proti Špancu. Zdelo se je, kot da nedeljskega zmagovalca Fisichelle, ki je VN Malezije dobil v neposrednem dvoboju z Alonsom in z odličnim dirkanjem brez ene same napake, ne bi bilo zraven. Novinarji smo vrtali naprej, Alonsu pa je počasi postajalo vidno nerodno. "Svojega ekipnega kolego ne morem jemati za konkurenco," se je začel nerodno popravljati Alonso, a škoda je bila že storjena, Fisichellov obraz pa namrščen. "Ekipa sva midva, skupaj se bojujeva, da bi premagala vse druge," ni odnehal svetovni prvak. "Šele proti koncu sezone, če bova oba v položaju za naslov svetovnega prvaka, bova morda tekmeca," je še modro povedal Alonso.

Fisichella je, kljub žalitvam, ostal miren in zbran: "Kaj naj dodam k temu, ni mi povsem jasno, zakaj me Fernando nima za tekmeca. Danes sem dokazal, da znam hitro in zbrano peljati avto." Izrazil pa je tudi upanje, da bo lahko že prav kmalu spet poskrbel za to, da ga pri podobnih imenovanjih Alonso nikoli več ne bo pozabil omeniti. Za poravnavo računov bosta imela dirkača Renaulta naslednjo priložnost že čez dva tedna, 2. aprila, na VN Avstralije v Melbournu.

Popravljeno . Popravil advokat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS Alonso(začetek njegovega konca)

Kljub dvojni zmagi Renaulta je bilo po koncu dirke videti nekaj kislih obrazov, zmagovalec Giancarlo Fisichella pa je bil užaljen zaradi izjav Alonsa.

Takoj po dirki v Maleziji so v Renaultovi ekipi plesali kolo, saj sta prvi mesti pripadli voznikoma iz njihovih vrst, vendar paprvi Giancarlo Fisichella in drugi Fernando Alonso nista polila prav veliko šampanjca drug po drugem. Na pogovoru z novinarji sta se komajda še pogledala, čeprav je od dirke, ki jo je prepričljivo dobil Italijan, minilo manj kot uro. "To drugo mesto je zame kot zmaga," je sicer žvrgolel Španec Alonso in dodal: "Ker sta moja najresnejša tekmeca dirko končala brez točk oziroma šele na šestem mestu, sem tega dosežka bolj vesel kot zmage pred tednom v Bahrajnu."

Na vprašanje, kdo je letos njegov tekmec, je Alonso odgovoril: "Le kdo? Jasno je, da sta to Kimi Räikkönen in Michael Schumacher." Fisichella, ki je sedel ob njem, je le pomenljivo in užaljeno pogledal proti Špancu. Zdelo se je, kot da nedeljskega zmagovalca Fisichelle, ki je VN Malezije dobil v neposrednem dvoboju z Alonsom in z odličnim dirkanjem brez ene same napake, ne bi bilo zraven. Novinarji smo vrtali naprej, Alonsu pa je počasi postajalo vidno nerodno. "Svojega ekipnega kolego ne morem jemati za konkurenco," se je začel nerodno popravljati Alonso, a škoda je bila že storjena, Fisichellov obraz pa namrščen. "Ekipa sva midva, skupaj se bojujeva, da bi premagala vse druge," ni odnehal svetovni prvak. "Šele proti koncu sezone, če bova oba v položaju za naslov svetovnega prvaka, bova morda tekmeca," je še modro povedal Alonso.

Fisichella je, kljub žalitvam, ostal miren in zbran: "Kaj naj dodam k temu, ni mi povsem jasno, zakaj me Fernando nima za tekmeca. Danes sem dokazal, da znam hitro in zbrano peljati avto." Izrazil pa je tudi upanje, da bo lahko že prav kmalu spet poskrbel za to, da ga pri podobnih imenovanjih Alonso nikoli več ne bo pozabil omeniti. Za poravnavo računov bosta imela dirkača Renaulta naslednjo priložnost že čez dva tedna, 2. aprila, na VN Avstralije v Melbournu.

Alonso je na tankem ledu.

V primeru petelinjenja med njima se bo Biatore vmešal.

Alonso je prepričan da je prvi voznik, ker pa ima pogodbo z Meklarnom..., ne vem ne vem.

Zanimivo, da se v istem moštvo lahko enemu avto bolj kvar kot drugemu npr.

Poznano iz preteklosti. Nekaj je sicer tudi odvisno od pilota pa vseen ziher ni samo to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alonso se zadnje čase rad besedno izpostavlja in sam sebe hvali .) tudi proti doctorju Rosiiju, za katerega mu očitno ni všeč, da se zanima za F1 :) verjetno se ga boji, tako na stezi, kot zunaj nje(medijska popularnost)...

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alonso se zadnje čase rad besedno izpostavlja in sam sebe hvali .) tudi proti doctorju Rosiiju, za katerega mu očitno ni všeč, da se zanima za F1 :) verjetno se ga boji, tako na stezi, kot zunaj nje(medijska popularnost)...

:grim

Vendar Rosi je za njega Dr. in bo to tudi ostal.

Alonso je mali naduvanko, kar sem trdil-se je vidlo, ko je tretjič zmagal.

Ta sezona bo Alonsa postavila tja kamor sodi.

Sam se bo postavil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!