Skoči na vsebino

FORMULA 1 2006


Jure007

Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...

Še 5 dni :P Kaj mislte ker moštvo bo najbolši na začetku? Pa kdo zmagovalc. Jst še vedno upam na schumija da se letos poberejo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še 5 dni :P Kaj mislte ker moštvo bo najbolši na začetku? Pa kdo zmagovalc. Jst še vedno upam na schumija da se letos poberejo :OK:

Če bi te kdo narobe razumel bi lahko mislil da si ti rekel da upaš da se šumi pobere iz F1 :D

Drugač sm pa tut jst za šumija :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAWASAKIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!! :OK: :yea1:

aja ni ga? :hmm: :? eh pol pa BMK :grim :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom kar zvest Ferrariju ostal. torej Konec sezone: Schumi 1. , Massa pa ene 5. Konstruktor pa seveda Ferrari 1.

prejle sem si hotel čajčk skuhat (na šihtu). po nesreči sem zagrabil BMW Williams šalco... me je kar minilo čaj pit... <_<

Popravljeno . Popravil Jurij
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor vem boš moral navijati letos za sauber, ki ga bodo poganjali BMWjevi motorji. Letos bo honda nevarna tko kaže na testiranjih sam še vedno upam in molim za FERRARI :OK: Nekaj je blo govora da kimi raikonen naslednje leto pride k ferrariju kaj mislte, al je to le štorija al se bo to uresničl?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj je blo govora da kimi raikonen naslednje leto pride k ferrariju kaj mislte, al je to le štorija al se bo to uresničl?

pride če ne bo prišel rossi :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi naj ostane v GPju kjer dela čudeže vprašanje bi blo kako bi se v formuli počutu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi naj ostane v GPju kjer dela čudeže vprašanje bi blo kako bi se v formuli počutu.

Bo delu pa schumaher na MOTO GP :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Schumi bo lepo v švici uživu pa po televiziji dirke gledu. Drugač pa komi čakam till nedelja dođe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja letos bo kr vojna tako za naslov svetovnega prvaka kot za konstruktorski naslov .) sj zato bo pa bolj zanimiv pa še nova pravila tk da bodo kr dobre dirke

ROssi pa najboljš da ostane v GP-ju ja usaj po mojem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šumi bo v F1 po moje vsaj še 2 leti ker ma menda še 2 leti nastopov v F1 pa osvoji še rekord udeleženost na dirkah,v teh 2eh letih pa tut ni hudič da bo še en pole position nabrau za rekord...pol ma pa praktično vse :OK:

Pa naj še kdo reče da nima pojma :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komaj čakam, da vidim nam odvozijo novi sistem kvalifikacij. Zadeva zna biti končno zanimiva :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komaj čakam, da vidim nam odvozijo novi sistem kvalifikacij. Zadeva zna biti končno zanimiva :hmm:

In kakšen je zdaj ta sistem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirkačev je 22...

...najprej VSI vozijo 15 min in najslabših 6 odpade,sledi 5 min odmora potem spet 15 min vozi 16 dirkačev-najslabših 6 odpade,5 min odmora,na koncu zadnjih 10 najboljših dirkačev odpelje 20 min in najboljši čas je pole position :)

Pol so še ene fore da tem zadnjim 10im neki merijo kolk bencina so porabil med kvalifikacijam in samo tolk ga lahko dolijejo za na dirko če se ne motim .)

Pozdravljam pa ponovno menjavo gum :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!