Skoči na vsebino

FORMULA 1 2006


Jure007

Priporočene objave

prednje "ukrivljeno" krilce je na žalost kopija Mc Laren/Mercedes sprednjega krilca... :BUA:

Al je pa Mclaren kopiral od njih <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prednje "ukrivljeno" krilce je na žalost kopija Mc Laren/Mercedes sprednjega krilca... :BUA:

Kok si ti pameten! :BUA:

R25 (2005) in BAR 2002 :P Še drugih se mi ni ljubil iskat <_< Aja, pa McLaren se napiše skupaj...

post-6014-1137443474_thumb.jpg

post-6014-1137443485_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prednje "ukrivljeno" krilce je na žalost kopija Mc Laren/Mercedes sprednjega krilca... :BUA:

Ne ne verejtno si hotel rečt, da je Ferrari kopiral od Montoyevega McLarna prednje krilce. Ostali McLarni namreč tega nimajo. Samo Montoyev. Ker Montoya je namreč najbolj kul. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok si ti pameten! :BUA:

R25 (2005) in BAR 2002 :P Še drugih se mi ni ljubil iskat <_< Aja, pa McLaren se napiše skupaj...

McLaren MP4/16 letnik 2001 in MP4/17 letnik 2002... :devil:

post-4065-1137486907.jpg

post-4065-1137486915.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne verejtno si hotel rečt, da je Ferrari kopiral od Montoyevega McLarna prednje krilce. Ostali McLarni namreč tega nimajo. Samo Montoyev. Ker Montoya je namreč najbolj kul. :winkiss:

ti si pa itak čist mimo... :BUA:

McLaren je pač s takimi sprednjimi krilci začel leta 2001 z modelom MP4/16!!

in danes večina F1 moštev uporablja ta krilca!

pa še nekaj...

Montoya je res najbolj cool... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala :OK: Tudi ti nisi slab. :P

sploh ne poznaš dejstev in vedno kar nekaj klobasaš brez argumentov!

imaš internet in si malo preglej zgodovino F1... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh ne poznaš dejstev in vedno kar nekaj klobasaš brez argumentov!

imaš internet in si malo preglej zgodovino F1... :grim

Po moje bi blo boljše, če bi svoje neznanje ukinil s poglobljenim študijem knjig o tej snovi by ultra poznavalec Mirsad Möll (a.k.a. Mirsad Ališič) :grim

Besede"klobasanje" pa prosim ne več uporabljat, ker me delaš lačnega. :)

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje bi blo boljše, če bi svoje neznanje ukinil s poglobljenim študijem knjig o tej snovi by ultra poznavalec Mirsad Möll (a.k.a. Mirsad Ališič) :grim

Besede"klobasanje" pa prosim ne več uporabljat, ker me delaš lačnega. :)

:zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:zzz:

Lahko noč. Pa lepo spi. :winkiss:

Kok ste McLarnovci zajeban folk, edino Adrian Newey zna poštudirat kaj novega :BUA:

:nono: Niso zajeban folk. Samo malo težje otroštvo so meli pa zato mislijo, da so za vse vedno drugi krivi. :grim :devil: :whistle: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dejmo zdej še mal o F1 2006 .)

Prav imaš.

Tukaj sta sliki BMW Sauber F1_06...

BMW%20F1_06.jpg

BMW%20F1_06_a.jpg

... in testni Williams

Williams%202006%20-%20test.jpg

Tudi Williams je izbral barvo svojih nekdanjih dirkalnikov iz 60' in začetka 70' let...

Williams%20-%20star.jpg

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je Sauber BMW všeč, kaj pa vam. Bomo vidl kako se bo na stezi obnesu. Čeprov navijam za rdeče, mi je najbolši avto BMW :wub:

Najraj bi pa vidu Šumija pr BMW-ju :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je tudi BMW všeč, ker so na sprednjem delu uporabili njihove standardne dirkaške barve (rdeča, bela, plava... je Titova... ups to je že neki druzga :lol1: )

Lepo bi bilo, če bi te njihove dirkaške črte nakazali tudi na boku...

LP

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda zdej bi se eni po prsih tolkli kolk poznajo zgodovino F1. Fantje lahko je neki na npr.: F1 magazinu prebrat kup podatkov, pol pa sem gor pridet pametovat katerga leta, meseca, dan in še uro je neka ekipa prvič nastopila z modelom MPČG/2D66, pol pa biti najinteligentnejši da od leta 1468 p.n.š. že spremljajo formulo in da itak vse detajle o formuli vedo na pamet vseskozi od časov ko so imele formule še oglata kolesa.

Sej me ne moti, sam preveč ste očitni. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda zdej bi se eni po prsih tolkli kolk poznajo zgodovino F1. Fantje lahko je neki na npr.: F1 magazinu prebrat kup podatkov, pol pa sem gor pridet pametovat katerga leta, meseca, dan in še uro je neka ekipa prvič nastopila z modelom MPČG/2D66, pol pa biti najinteligentnejši da od leta 1468 p.n.š. že spremljajo formulo in da itak vse detajle o formuli vedo na pamet vseskozi od časov ko so imele formule še oglata kolesa.

Sej me ne moti, sam preveč ste očitni. :whistle:

No ja, ker ne vem, kje bi na f1magazin pisal o zgodovini, ti pa vseen povem, da smo eni pač (osebno jest) že nekaj časa nazaj na dukevide-u naročil dvd o zgodovini F1 oz. 55 let formule 1. Res, da ne morm sam vedt iz glave kaj se je leta 1966 npr. dogajal, pa ker avto so mel mclarni, ker je blo to pač 15 let pred mano vseen pa sem z zanimanjem pogledu tale dvd kjer pa je omenjeno marsikej, tko, da mi ni treba ne vem kako iskat po netu ipd. Seveda, kar me zanima še vedno tudi poišem tudi na netu ampak vseen.

Lahk pa mi verjameš, da avto-moto sceno poznam bolj kot si mislš. Pač, se že ceu življenje vrtim v teh krogih, predvsem pa v moto krogih.

Me ne moti tvoja pripomba, ker je delno tudi resnična, sem ti pa odgovoru z mojega stališča kako in kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahk pa mi verjameš, da avto-moto sceno poznam bolj kot si mislš. Pač, se že ceu življenje vrtim v teh krogih, predvsem pa v moto krogih.

:grim Če boste jurčeka razjezil, se vam huda prede.

Baje je tole Renault za leto 2006... a kdo opazi kako razliko? :a7

Lahk pa mi verjameš, da avto-moto sceno poznam bolj kot si mislš. Pač, se že ceu življenje vrtim v teh krogih, predvsem pa v moto krogih.

:grim Če boste jurčeka razjezil, se vam huda prede.

Baje je tole Renault za leto 2006... a kdo opazi kako razliko? :a7

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda zdej bi se eni po prsih tolkli kolk poznajo zgodovino F1. Fantje lahko je neki na npr.: F1 magazinu prebrat kup podatkov, pol pa sem gor pridet pametovat katerga leta, meseca, dan in še uro je neka ekipa prvič nastopila z modelom MPČG/2D66, pol pa biti najinteligentnejši da od leta 1468 p.n.š. že spremljajo formulo in da itak vse detajle o formuli vedo na pamet vseskozi od časov ko so imele formule še oglata kolesa.

Sej me ne moti, sam preveč ste očitni. :whistle:

No ja, ker ne vem, kje bi na f1magazin pisal o zgodovini, ti pa vseen povem, da smo eni pač (osebno jest) že nekaj časa nazaj na dukevide-u naročil dvd o zgodovini F1 oz. 55 let formule 1. Res, da ne morm sam vedt iz glave kaj se je leta 1966 npr. dogajal, pa ker avto so mel mclarni, ker je blo to pač 15 let pred mano vseen pa sem z zanimanjem pogledu tale dvd kjer pa je omenjeno marsikej, tko, da mi ni treba ne vem kako iskat po netu ipd. Seveda, kar me zanima še vedno tudi poišem tudi na netu ampak vseen.

Lahk pa mi verjameš, da avto-moto sceno poznam bolj kot si mislš. Pač, se že ceu življenje vrtim v teh krogih, predvsem pa v moto krogih.

Me ne moti tvoja pripomba, ker je delno tudi resnična, sem ti pa odgovoru z mojega stališča kako in kaj.

No tu na Motosvetu se očitno najdejo ljudje ki se potrudijo in razumno argumentirajo svoje stališče.

Respect

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jure007 mislim da sva razočarala nekatere kolege, ker so pričakovali še en verbalni dvoboj.

:kva2: He he, false alarm folks :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

(vir siol.net)

"Rossi vse bližje Ferrariju

Maranello - Ekipa formule 1 Ferrari je potrdila, da bo svetovni motociklistični prvak Valentino Rossi sodeloval na prihajajočih moštvenih testih v Valencii.

Sedemkratni svetovni prvak se bo na stezi pomeril ne le s Ferrarijevima dirkačema Michaelom Schumacherjem in Felipejem Masso, temveč tudi z ostalimi vozniki formule 1.

Udeležbo na testiranjih od 31. januarja do 2. februrja so že potrdile ekipe McLaren, Renault, Toyota in Honda. To bo Rossijev najresnejši test z dirkalnikom formule 1 do zdaj, ki bo pokazal, ali ima Valentino realne možnosti za preboj v špico avtošporta. Simpatični Italijan bo imel na voljo lanski Ferrarijev dirkalnik z desetvaljnim motorjem. Schumacher in Massa bosta testirala hibridno verzijo Ferrarija z 2,4 litrskim motorjem in 8-valjnim motorjem, prirejeno novim pravilom.

Rossi se bo po testiranjih v Valencii usedel na letalo in poletel proti Katarju, kjer ga med 6. in 8. februarjem čakajo testiranja z Yamahinom motociklom M1.

Sportal"

Kul, upam da bo šumija zamenu :kva2: še bolj pa upam, da ga bo kar s starim dirkalnikom tud na testu prehitel :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!