Skoči na vsebino

skini


SiR

Priporočene objave

Sej, tud če črnc s čupo razpihuje narodnostno, rasno ali versko

sovraštvo, razdor ali nestrpnost, ali širi ideje o večvrednosti

ene rase nad drugo ali daje kakršnokoli pomoč za rasistično

dejavnost, ali zanika, zmanjšuje pomen, odobrava ali zagovarja

genocid, se ga kaznuje z zaporom do dveh let

Od kdaj pa to? :blink:

V dobrih starih cajtih smo jih poslali na plantažo. Nobenga reda ni več... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kdaj pa to? :blink:

V dobrih starih cajtih smo jih poslali na plantažo. Nobenga reda ni več... :doze:

Je red, samo ne naš :grim

Popravljeno . Popravil Avatar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao kako sem loh zamudu objavo naše divje žverce :slap: :D :D zdej so sam še zvezdice ostale :lol1:

a je kdo tolk prijazen in mi na PM napiše kaj je napisala,da jo loh napizdim pol k sama itak ne bo povedala :D :D

No jz bom pa bl izkušnjo kt kej druzga napisal,...namreč neki časa so me imel za skina,ker sem bil pobrit na 2mm in nosim bulerje,nekak mi ni blo všeč to...od takrat se ne brijem več,bulerje pa še nosim zarad osebne varnosti :devil: pa tud zato ker so dobri čevlji :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao kako sem loh zamudu objavo naše divje žverce :slap: :D :D zdej so sam še zvezdice ostale :lol1:

a je kdo tolk prijazen in mi na PM napiše kaj je napisala,da jo loh napizdim pol k sama itak ne bo povedala :D :D

No jz bom pa bl izkušnjo kt kej druzga napisal,...namreč neki časa so me imel za skina,ker sem bil pobrit na 2mm in nosim bulerje,nekak mi ni blo všeč to...od takrat se ne brijem več,bulerje pa še nosim zarad osebne varnosti :devil: pa tud zato ker so dobri čevlji :)

Sara je napisala: **** ******!

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sara je napisala: **** ******!

:?

Sarah sem, in ne Sara, pa prištevam se k skinom. Pa kaj sanjate o policiji, nehite, mam že dost problemov z njo. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sarah sem, in ne Sara, pa prištevam se k skinom. Pa kaj sanjate o policiji, nehite, mam že dost problemov z njo. :angry:

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sarah a mi lahko prosim z ARGUMENTIRANIM :doze: odgovorom

razložiš kaj te pri nacizmu ( ne vam zakaj mislim da se prištevaš k tej vrsti skinov :devil: )

tako neustavljivo privlači :?

če seveda veš :grrr :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nej grejo na Fužine, pa da vidmo "ko je jači" !

:lol1:

Heh, zanimivo je to ja. Sami se razglašajo za velike neonaciste, si brijejo lase (ali jim izpadajo kar sami) in v teoriji mrzijo druge nacije, ki ne pripadajo arijski. Kaj potem takem počnejo v KMŠ-ju in Metelkovi, res ne vem, ampak pomoje imajo vse kaj druga kot jajca. Če želijo narediti kaj za dobrobit Ljubljane, naj se zapeljejo v Fužine, vržejo tistega svojega panterja ven in počakajo, kaj se bo zgodilo. Ampak to se ne bo nikoli zgodilo. Spravljali se bodo na Belino, Roberta iz podhoda na Šubičevi (mljask kebab) in podobne nič hudega sluteče rastafarjance. Sej je v vsakem od nas malo mržnje kakšnega naroda. Recimo jaz ne maram čefurjev, pa ne zaradi njihove barve, ampak predvsem zaradi njihovih dejanj oziroma obnašanja. Verjetno je še malo morje meni podobnih, skini pa dejansko ne vedo, koga pravzaprav ne marajo. In potem delajo zdraho tam, kjer je nepotrebna. Za njih imam en nasvet: živite normalno, puščajte si lase in se nehajte vojaško oblačiti ali pa delajte red tam, kjer je potreben (vsi vemo kje).

Pa še to, v teh naših yugoslovanskih naseljih ne bodo izvali miroljubnih bosančkov, ampak tiste, ki se ravnotako gruparijo (mogoče uporabljajo celo metodo bakterijske delitve) in bodo presrečni, da jih bo obiskal nekdo v enakem številu. Nazadnje se bodo spet našli nekje na Rožniku, si izmenjali nekaj krepkih (v smislu njihove četrtne pripadnosti, zgornja-spodnja, južna-severna bla bla) in se mogoče celo malo kiruško operirali. In časopisi bodo spet imeli kaj za pisati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....puščajte si lase in se nehajte vojaško oblačiti ali pa delajte red tam, kjer je potreben (vsi vemo kje).

Na koga leti tole, resno te sprašujem.

Sarah a mi lahko prosim z ARGUMENTIRANIM :doze: odgovorom

razložiš kaj te pri nacizmu ( ne vam zakaj mislim da se prištevaš k tej vrsti skinov :devil: )

tako neustavljivo privlači :?

če seveda veš :grrr :krneki:

kreten. ko boš ločil nacizem, neonacizem, nacionalizem in skine se bova pa pogovarjala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....puščajte si lase in se nehajte vojaško oblačiti ali pa delajte red tam, kjer je potreben (vsi vemo kje).

Na glavne protagoniste te zgodbe, ki se vleče že čez 6 strani .)

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....puščajte si lase in se nehajte vojaško oblačiti ali pa delajte red tam, kjer je potreben (vsi vemo kje).

Na koga leti tole, resno te sprašujem.

kreten. ko boš ločil nacizem, neonacizem, nacionalizem in skine se bova pa pogovarjala.

Sarah vs. other = 1 : 0

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nacizem- politika nemčije med 2svetovno vojno in še nekaj prej. Verzija fašizma. uvedel ga je hitler, kaj je tovrstna politika delala ni potrebno izpostavljat :angry2:

Neonacizem- če prav razumem je to neke vrste ideologija ki se strinja oz. zgleduje po nazorih nacizma

Nacionalizem- politika oz. ideologija, ki se nanaša na domovinska čustva in kovanje nekega naroda v zvezde.

če je kaj narobe :hmm: me prosim popravite :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nacizem- politika nemčije med 2svetovno vojno in še nekaj prej. Verzija fašizma. uvedel ga je hitler, kaj je tovrstna politika delala ni potrebno izpostavljat :angry2:

Neonacizem- če prav razumem je to neke vrste ideologija ki se strinja oz. zgleduje po nazorih nacizma

Nacionalizem- politika oz. ideologija, ki se nanaša na domovinska čustva in kovanje nekega naroda v zvezde.

če je kaj narobe :hmm: me prosim popravite :whistle:

samo to?! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko boš ločil nacizem, neonacizem, nacionalizem in skine se bova pa pogovarjala.

Pred časom tudi sama nisi bila gotova kaj si, kajne? .)

Zej pa prosm,dost vas mam. Nisem več otrok kot prvo, in ne govorte na nimam pojma, en prej je mi je reku naj si ogledam taborišče Auschwitz, kao da bi visla kaj je hitler delov z ljudmi, bla sem v Mauthausnu, še bolj groznmu taborišču kot je unle, tko da nehite,vidla sem dost tega, prebrala ful, sploh pa nisem nacistka, sem sam nacionalistka. Tok o temu, sem pač tko vzgojena, oče je iz gor,zej me pa puste pe mir in ne zmerjejte me s smrkljo!

sarah

KDO JE MEV TOLK JAJC DA JA DAL MOJO SLIKO GOR?! SI PA UPATE EJ. PA NACISTI ŠE NISMO IZPADL K JE TAMLE NAZAJ EN NEKI SANOV.

no pa zadnje čase je vse nekam mirno tlele gor, očitno morm spet napisat da je biv hitler fenomen, tito pa en navadn diktator :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sarah sem, in ne Sara, pa prištevam se k skinom. Pa kaj sanjate o policiji, nehite, mam že dost problemov z njo. :angry:

Predlagam vsem skinom in njih somišljenikom, da se zberete skupaj ter greste na kakšen zbor skinov npr. na Dunaj, ali pa v Nemčijo . Tam na ves glas razglasite, da ste skini iz Slovenije.

Joj, kako boste bežal.....

Še nasvet:

Da vas bo več, se za to pot združite še s skini iz Zagreba,Beograda,Sarajeva,Prnjavora,Prištine in , recimo, Prilepa.Če bo še to premalo, vam Dolenjci posodimo kakšnega romskega skina iz Žabjeka... :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takšnih ljudi kot so skini je ogromno. Kaj ljudi vodi v druženja s ostalimi isto mislečimi pa bi verjetno znala razložiti kakšna teorija črednega nagona. Edino, kar potrebuješ, da se družiš s svojmi skini, čefurji, avto-tunerji, oboževalci kosilnic itd. je prosti čas. Seveda ga imamo vsi, zato je bil tudi ta forum ustvarjen, nimamo ga pa recimo toliko, da bi se vsak dan zbrali recimo v geografskem centru Slovenije in pametovali o jeklenih konjičkih itd. Zakaj? Ker je naš dan produktivno zapolnjen in veliko prostega časa ravno nimamo. Nekateri pravijo; hja Slovenci, nikoli ne bomo tako zedinjeni in enotni kot so recimo čefurji. Zakaj? Zato, ker preprosto nimamo časa, da bi svoj prosti čas preživljali na stopnicah, terorizirali mladino, špircali šolo, ne hodili v službo, si vrtali po nosu in iskali nove vire zabave. Pika. Če imaš preveč prostega časa, si pač nekaj moraš zmisliti, da ti ni dolgčas. Zakaj so navadno vsi ti skini, čefurji, čapci in ostala banda, na socialnem dnu? Verjetno predvsem zato, ker nimajo izobrazbe in ne zaposlitve. Začnejo se kraje in vandalizem in postanejo družbeni delikventi. To lahko postanejo tudi zaradi svojega črnogledega razmišljanja, ki ga večina ne odobrava.

In spet pridemo do preveč prostega časa. Isto je z nekaterimi (!) upokojenci, ki se ukvarjajo s tem, ali lahko sosedova hruška moli vejo čez tvojo ograjo ali ne. Oziroma, ali je sosedova hruška že potem takem tvoja. Poznam tudi kar nekaj takih primerkov.

Nekajkrat na leto obstojajo motoristični zbori, tuning showi, radgonski sejem, festival Lent itd. in vsak od teh ima neko svoje sporočilo. Na enem se gleda in pije, na drugem se kupuje, tretji je za predstave, kaj bi pa naj bilo druženje skinov? Okrogla miz... stopnice in pametovanje o tem kako je naš Dolfi bil 1A klasa ali problem naraščanja čefurjev? Pomoje nič od tega, saj v tem primeru ne bi šli pustošiti po Metelkovi in KMŠ-ju. Preprosto ne veste, zakaj se zbirate v grupe. Verjetno je še edini in najboljši razlog (kot je že en prej rekel), moč horde!

Če vprašate mene se da čas veliko bolj produktivno uporabiti, še posebno če imate svoje konjičke, pa magari je to sestavljanje letal, igranje igric ali drezanje na pol posušenega polža na domačem plotu. Če pa že res ne morete iz svoje ideologije pa uresničujte tisto, v kar ste prepričani. Hitlerja so židje motili, ker so bili uspešni, odvzemali so delovna mesta "pravim" nemškim državljanom in kot izgovor, niso bili arijske rase. Za svoj narod je pred vojno naredil tudi marsikaj dobrega, saj je bila nezaposlenost ljudi zelo majhna, gradil je avtoceste itd. Ampak gledano iz vojaško-voditeljskega stališča je bil pa, ne norec, ampak butelj. Ideja o iztrebljanju ostalih barv kože na planetu in ohranitev le ene božje rase ni ne izvedljiva, ne normalna. Tudi sam ne maram priseljencev iz bivših držav Jugoslavije, ker kadarkoli odprem časopis, piše, da je bosanski državljan ta in ta, oropal to in to in je stari znanec policije. Ne rečem, da so vsi takšni, ampak v človeku se vzbudi neki odpor do njih. Poznam enih par, ki so prav fajn in so zelo zabavni ljudje, ampak nehote začne človek posploševati. In kot sem že enkrat prej povedal, ne da jih ne bi maral zaradi barve kože, ampak predvsem zaradi njihovih dejanj. Še vedno pa ne bi posegoval po skrajnih ukrepih, se zapeljal v sredino Rakove jelše in enih par nabunkal s kijem, samo zaradi tega, ker so pač priseljenci iz juga. Kar hočem povedat je, da če se že zbirate v skupine, imate neko nacionalistično ideologijo, se čutite močni v skupini, pojdite to pokazat nekomu, za katerega mislite, da je po nacionalističnem prepričanju nevaren vam oziroma vam enakim. Spravljanje na nič hudega sluteče Ljubljančane pač ni neko herojsko dejanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jebem vam mater

S čim le? :blink:

Ali so ti mogoče od silnega šopirjenja zrasla tudi jajca in tisto vmes in ne samo petelinji greben. Pazi se ptičje gripe. Baje ima najraje nore kure.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomozuki jaz mislim da oni mislijo :? da so jim židje črnci in vsi drugi nevarni, kadar pa teh ni

pa tud kakšna stara mama prov pride .)

Sicer pa Tomozuki :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[quote name='Tomozuki' Spravljanje na nič hudega sluteče Ljubljančane pač ni neko herojsko dejanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!