Skoči na vsebino

skini


SiR

Priporočene objave

"divja zver" iz mesa in krvi je bila letos pozno poleti na tromostovju. Je prišla z motosvetovcem Cagivo :)

no no sej ni treba tok poudarjat,...da jih nam od koga fasal še :lol1: :lol1: ...

ja je pršla pa ne sam enkrat no,...pač prijatlom naredim uslugo in jih peljem do 3M,...da ne bo kdo kakšno drugačno povezavo med nama naredu :lol1: :D

ona je človek z dvojno identiteto :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: A veš kwa so skini naredil Belini, pokličmo tud vse slovence k so u argentini. Vidš taka logika je mimo... :whistle:

Psi lajajo, čreda pa gre naprej. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: A veš kwa so skini naredil Belini, pokličmo tud vse slovence k so u argentini. Vidš taka logika je mimo... :whistle:

Psi lajajo, čreda pa gre naprej. :lol1:

Ne skini :nono: . To je bilo nekaj pretepačev, ki si zares zaslužijo tvoj vzdevek (če ne še hujše ime). To je enako kot, da bi dejal, da so vsi motoristi divjaki, da prehitevajo v škarje in podobno. Ali kot bi dejal, da so vse ženske v minicah prostitutke.

Mimogrede, tudi ti si del črede.

Pa še to. Črnobelo gledanje na svet je že dolgo out. Sedaj so v modi barve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še to. Črnobelo gledanje na svet je že dolgo out. Sedaj so v modi barve.

Ja, v smislu "vsi vi ste zeleni, samo jaz sem moder". Žal je celo res :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, v smislu "vsi vi ste zeleni, samo jaz sem moder". Žal je celo res :ninja:

Saj veš Sym, da sem skop s komplimenti. Ampak tale je bila pa res "epohalna". Človek se lahko še česa - razen gluposti .) - nauči od tebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj veš Sym, da sem skop s komplimenti. Ampak tale je bila pa res "epohalna". Človek se lahko še česa - razen gluposti .) - nauči od tebe.

da nauš mislu - tisti "žal je celo res" ni bil mišljen da sem jaz brihten, ampak da je to dejansko gonilo prenekatere debate ... vsak svoje tralala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da nauš mislu - tisti "žal je celo res" ni bil mišljen da sem jaz brihten, ampak da je to dejansko gonilo prenekatere debate ... vsak svoje tralala...

Ne prenekatere. Vseh debat in večine odgovorov. Vsak hoče bit najpametnejši in vsilit drugim svoje mišljenje. Tako kot v neinternetnem življenju. Lahko bi rekel temu boj za obstanek, partnerja in položaj v družbi.

Kar se pa brihtnosti postov tiče, pa ... saj ne pišemo za oceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep, Lobo, se strinjam.

Pa vendar - raje jih napišem več, kot manj... Tako se veča verjetnost, da bom vsaj kdaj kaj pametnega napisal ;)

Saj tipkovnica ni žajfa, da bi se znucala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej, tud če črnc s čupo razpihuje narodnostno, rasno ali versko

sovraštvo, razdor ali nestrpnost, ali širi ideje o večvrednosti

ene rase nad drugo ali daje kakršnokoli pomoč za rasistično

dejavnost, ali zanika, zmanjšuje pomen, odobrava ali zagovarja

genocid, se ga kaznuje z zaporom do dveh let .)

Kwa pa ta ... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ni fotomontaža, je vprašanje ali siromak ve kaj se je nekoč godilo pod tem znakom.

Če še ne ve, pa morebiti nekoč bo. Ah, že ogrevamo pečke...za židovske/indijske izmečke...la la la. Da ne bo kdo užaljen...to je le fikcija in parodija na dogodke pred 50 leti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa pa ta ... :blink:

Ta je srečen, da je sploh lahko oblečen ;) Drugače pa ja, seveda, tudi črnci so lahko naciji, problem je samo, da nimajo svojega idola. Ali pa je to ON? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ta svastika je obrnjena v isto smer kot Dolfetova.....mislim da je Indijska v obratno smer obrnjena...

narobe misliš ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ta svastika je obrnjena v isto smer kot Dolfetova.....mislim da je Indijska v obratno smer obrnjena...

Zjutraj je majco fovš obrnu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!