Skoči na vsebino

Kitarska oprema


Incubation

Priporočene objave

...in tole o pussy boxu je mal mim. 1200 W RMS dovoljene obremenitve men ne deluje najbolj pussy.

ce bi pa rad sam povedu da mas neki boljsega, to je pa druga pesem. :)

Gre za to, kako zveni ta obremenitev, kako se obnasa les, kako sprednja stranica, kako so narejene kretnice...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se ne razumem, ampak to je vse profesionalna roba tako da če imaš karkoli od tega je že SUPER. Tako da nemoreš rečt to je kr neki. Je res da obstaja boljše, je pa tudi ogromno slabšega. Mogoče oni ne potrebujejo tako veliko opremo. Primer, zakaj bi on kupu šleperja z 28m če rabi vozit krompir na njivo:D

Jao kake primerjave, so pa realne. Predvsem izvirne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se ne razumem, ampak to je vse profesionalna roba tako da če imaš karkoli od tega je že SUPER. Tako da nemoreš rečt to je kr neki. Je res da obstaja boljše, je pa tudi ogromno slabšega. Mogoče oni ne potrebujejo tako veliko opremo. Primer, zakaj bi on kupu šleperja z 28m če rabi vozit krompir na njivo:D

Jao kake primerjave, so pa realne. Predvsem izvirne

razlog je isti, kot to, da si si ti kupil racing predelavo GSXR600 ... čeprav lahko legalno voziš samo tisti 20 kw ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno, legalno.

Koliko pa je realno pa je spet druga stvar, ni pa izkoriščenih. Ampak tudi oko in želje hočejo svoje, a ni tako simči? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vciri smo mel koncert pa nism mel sanse sprobat Behringerja, igral sem namrec na nekega Tech21 - head+box varjanta, box sistem 4x10, head 300-vatn, last basista skupine Reptiles... ...pa me je kitarist skos kurcu da sm preglasn, da vse doni, ampak js se nism slisu nic, sm mogu skos na pamet igrat k ga nism znal vredi nastelat, pa al mi je sam nizke tone tolku, al sam visoke (pizda, ko da bi skos slappu), al ga pa sploh nism slisu.. :wacko:

na glavnem ozvocenju je bil pa ful vredi zvok, gad demt, bolse ko vsak monitor! :P :D :D

...komi cakam naslednji koncert da vidim kak se zadevca obnese ko jo vredi nastavis, upam da mi ne bo treba cakat vse do Klumpanja... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ehja, v monitorjih sem bil, ni cudno da je bil zvok tak v pizdi - ampak to so mi sele pol povedal.. :headbang:

v soboto en koncert v La Plaz-u v locah - ful majhn plac, ampak bo (spet) noro... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

selotejp a ti si kupil novo kitaro za 55 k sit??? če DA, kje?

no, če boš razmišljal o prodaji tega CORT-a, se priporočam.. že dolgo nisem zasledil kakšnega rabljenega :(

bi pa ful mel to kitarco...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledal sem jo v BigBangu v Kranju, čez par dni jo je pa nekdo kupu, ampak je bla na srečo še ena v Ljubljani .) Drugač je pa ne mislm še kej kmal prodajat, ker sm nekak zelo zadovoljen - za ta denar super kitarca :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelo zadovoljen - za ta denar super kitarca :OK:

vem, sem jo mel priložnost sprobat :OK: takoj mi je bila všeč. pa še vredu obika :) ko (če) spet zalaufamo bend, jo ziher nabavim.

ampak zasledujem ceno za novi cort x6 preko 100k sitnih :blink: :BUA: zato sem vprašal .)

LP

aja, pa FUL mi sede, da ma levi nipl za pas zahaklat "od zadaj".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ima kdo izkusnje z basi Apollo? prvic slisim za firmo, mi je pa padel v uc 6-strunski bas apollo SNB 3650 PBL:

IPB Slika

spletna stran: http://www.apolloguitars.ca/

skrbi me le to, da ima sumljivo nizko ceno - 217 evrov nov (NOV!!)?? je ze kdo igral na to cudo, mogoce samo poslusal...? mnenje?

kaj pa nizji razred warwickov (v mislih imam nizji razred streamerja in rockbassa), so za kaj ali nosijo le ime?

nje, tist link ne zgleda neki drugega... :headbang:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ima kdo izkusnje z basi Apollo? prvic slisim za firmo, mi je pa padel v uc 6-strunski bas apollo SNB 3650 PBL:

apollo.jpg

spletna stran: http://www.apolloguitars.ca/

skrbi me le to, da ima sumljivo nizko ceno - 217 evrov nov (NOV!!)?? je ze kdo igral na to cudo, mogoce samo poslusal...? mnenje?

kaj pa nizji razred warwickov (v mislih imam nizji razred streamerja in rockbassa), so za kaj ali nosijo le ime?

nje, tist link ne zgleda neki drugega... :headbang:

Naš basist ma apollo bas, kupo ga je v hartmano v MB ... Pa mo vredo špila, ni pa ne vem kaka kvaliteta ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

ce se ne motim ti med ojacevalci manjka se ashdown? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

gnjihihi :D moja najnovejsa pridobitev - crn warwick rockbass vampyre V aktiv. :wub:

naslednja slikica pa iz koncerta - igral na fender telecaster bass letnik cca 60 (bele barve - ne vem tocno), last mojega bratranca ki jo je pred manj kot enim mescem dal na servis (nove precke, na novo nastelan most, vrat, itd.. ) - najboljsi stroj kar sem jih kdajkoli imel v rokah, vse nove fenderce (od jaguarjev, jazzov, precisionov, itd) kar sem jih po music maxu preigral se lahko dobesedno skrijejo. :evilgrin: :worship:

post-1466-1187864846_thumb.jpg

post-1466-1187865053_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

naj nekdo od basovskih šeststrunarjev razsvetli mojo večletno nevednost:

4strunski: EADG

5strunski: BEADG

6strunski: BEADGC

drži??

vedno sem mislil, da gre za EADGBE zgodbo, kot pri kitari.

prekleta blamaža..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

H kot slovensko-skandinavski produkt in

B kot angloameriški ali znižano SSovski :)

tudi to smo se že naučili :rolleyes:

ja, zanimiva je tale postavitev strun.. če prav razumem, bi potemtakem uporabljal petstrunskega v želji po dodatni globini in šestrunskega za soliranje v višavah..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v principu si lahko strune uglasiš kakor ti paše ... lahko tudi "visoki" C na 5-strunsko dodaš in še višji F na 6-strunsko ... odvisno kaj rabiš. Vem za basista, ki ima dve enaki struni igra s slide-om pa ni zaradi tega nič manj ekspresiven ... ravno nasprotno, zelo prepoznaven in učinkovit bas.

... kar se mene tiče so 4 strune dovolj še za tako hude mojstre ... kdor ne zna s štirimi pokazat kaj zna, si tudi petih ne zasluži :naughty: ... se pa da igrat tudi oktavo nižje tone, kot jih teoretično podpira E struna (41Hz) na basu ... in to brez dodatnih strun in efektov ... samo malo poznavanja fizike in teorije glasbe je potrebno B) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špil se absolutno strinja z napisanim :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igral bas, potem pa bedak prodal vse skupaj :headbang: . Čudni so bili časi ...

Rdeč je Charvel, P+J, magneti, elektronika in bridge od Jacksona, neck through, star 20 do 25 let in

Ibanez SR1000, P+J, magneti in elektronika AFR, oboje aktivno, mahagonij, 5 delni vrat, star okol 10 let,

vse dajalo zvok preko Trace Elliot kombota. Ja nič, bo treba vesla ponovno kupit, prsti že preveč srbijo.

post-12240-1192884684_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

a to je vse, kar je na Motosvetu?

ajde, limat.. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship:

Fender American Deluxe P-Bass Ash V

ni moje, a vseeno simpatičen finiš..

post-685-1195125798_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

No pa še moja oprema:

- B.C. Rich Beast NJ series. Ta teden dobim EMG Kerry King set aktivnih magnetov. Strune so Floid rose bullet strings 0.09... :evilgrin:

- Custom PSSE 4x12 box s Celestion Vintage 30 zvočniki! :worship:

- Gregor Kamenšek custom lampaški preamp! :worship:

- Ta600 končna stopnja

- Ibanez gio

- Line 6 Spider

In moja prva oprema: :unsure:

- Jim Harley kitara-modified by me

- Yamaha 15w

Kable uporabljam večinoma Ibanez 96 series proffesional in pa PSSE custom kable.

Stojala Hercules in en no-name stojalo. Da mam na comp lohk prkloplen mam umes še Zoom 606 multiefekt.

Picture051.jpg

Popravljeno . Popravil Ramious
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če ima morda kdo kaj izkušenj z WARWICK basi??

namreč za 200€ imam možnost dobit nov warwick streamer - 4 strunski, pa me zanima kako se kaj obnesejo.

Hvala, LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!