Skoči na vsebino

Novosti 2006: Aprilia RS 125


kađiva

Priporočene objave

Lepa, lepa. Najlepša 125 kar sem jih videl. Kr škoda, da nisem več mulc ( z bogatim fotrom seveda :P )...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da da .. nice .. RSke so spet lepe .. po tistih tam do 98 al kak .. spet en lep model .. ful lep .. edino kaj bi mu še pasalo je auspuh pod sedežem mogoče .. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odlična poteza aprilie, saj bo čez nekaj let ta model RSke eden najbol iskanih modelov 125 (kot je danes mito) ker marsikdo gleda na lepoto :OK: kar bi bilo pa še boljše je da bi izdelovali tudi serijo z malo več konjički (s 34 fergijem...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj piše na Apriliini strani da bosta navoljo verzija z močjo 15KM (11kW) ter odprta verzija (torej 34KM ?).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj se govori, da naj bi leta 2007 prišla ven mini RSV 450ccm okrog 70hp-nisem prepričan.

Motor bi naj bil nekaj takega kot je v novi SM verziji.

Tako, da upam da bo res kaj iz tega nastalo, ker ta motor so napovedovali že za letošnjo leto....

Drugače pa nova 125 bo res strupena, sam premalo ccm in hp bo imela <_<

LP

Sm slišu tole že nekje ja. Če bo res pršla ven sm js definitivno potencialen kupec :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj piše na Apriliini strani da bosta navoljo verzija z močjo 15KM (11kW) ter odprta verzija (torej 34KM ?).

Rotax two stroke engine, available in 11 kW and full power versions. :hmm: a je to mišlen kot 34KM al samo kot odblokirana verzija :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :kva2: :kva2: I'm in love :wub: mater... sam zj pa nwm kire banke bi se lotu :P tale bo najbrz se nmau drazja kuker 05 :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno je Aprilia naredila eno lepo taspredno masko pa luči, ker pri tstarmu modelu so ble pa luči pa sprednja maska čist zagnojene. Tko da je tale ta nova kr cukrček aen :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je bla aprilia rs 125 zmer nagravžna(se opravičujem vsem lastnikom aprilie)...sam tale je pa čist druga pesem...bravo aprilia!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zamerm weerus čeprov moja mi je še zmer ušeč zarad gp izgleda, naprimer nsr je bla men velik bl čudna. Aja pa full power je mišlen brez blokad, ker ta rotax mašina je zgrajena na konceptu 28mm fergija tko da tak ostane gor. Stari rotax pa je meu 34mm fergi. Tko da brez blokad nej bi mela 31KM sm nek zasledu recmo 30KM kar je pa čist dost če gledamo na to kako leti deniku :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma burek stari.... ma boli me kurac ta prasicka zlatkana od aprilie bo bla v moji garazi !!!! boli me k !!!!

to morm met mooooo .... ma dej ku je huda mene je kar zrajcalo :DDDD lol joke :D ma ja kej sej je res

huda ..... sam pomoje bo bla cena okol 1.3miljona do 1.5miljona tko da jst bom naredu tko to sezono bom mel se mojo in pol bom kupu eno rableno :) al pa neki tazga ......

Zej sam se rop banke morm scrtat pa bo vsse kul :D loolll :D joke :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko da brez blokad nej bi mela 31KM sm nek zasledu recmo 30KM kar je pa čist dost če gledamo na to kako leti deniku :D

ja pa pristej zravn se par km/h zaradi aerodinamike :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej k je nova vn pršla , vsi grajate stari model :P ! Stari model je biu že tko ful lep sam ta je pa res fantastična :D !Res lep motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta motor res trga gata

ne sam oblika ampak mašina more bit res strupena :OK:

hmm nism vedu da se z menjavo mask spremeni tud preformans agregata... kokr jest vem je agregat isti kt pr prejsnjih modelih :huh:

ma kdo maske od R1ke za prodt... jest bi se gonu 250+! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej k je nova vn pršla , vsi grajate stari model :P ! Stari model je biu že tko ful lep sam ta je pa res fantastična :D !Res lep motor.

Men nikol ni bla lepa ta prejšnja RSa, ta stara zadej kr huda, spredej mal mnj grda...

ta nova je pa res lepa!

Mašina pa ostaja ista

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm nism vedu da se z menjavo mask spremeni tud preformans agregata... kokr jest vem je agregat isti kt pr prejsnjih modelih :huh:

ma kdo maske od R1ke za prodt... jest bi se gonu 250+! :lol1:

Hmm on je mislu par km/h zaradi boljše aerodinamike. Pozna se že zlo mala sprememba! Sicer ne drastično ampak par km/h pa gotovo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!