Skoči na vsebino

Novosti 2006: Aprilia RS 125


kađiva

Priporočene objave

Pač se je men že velikrat zgodil, d so rekl d je fejk, grem pogledat pa ni bil :nono:

Ta novo je stokrat boljš od stare :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja huda je kej ni kej rect .... :)

ma se opravicujm za mal offtopic sam .... ce pogledaste uni dve slikci .... ko je tanov model pa ta model ko ga mamo mi ..... se vam ne zdi mal cudno tisti disk spredi ??? kokr jst vem ga majo vse na desni strani (vkljucno z mojo) ta ga ma pa na levi ?? pa tud zobnik zadn pa disk zadn ... a to majo kao mal bol novejsi letniki al kaj ?

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr pa ka sm spet jst ga najebu ??? prow po vsaki temi me blatiste ma pejte nekm papki jedni ... tisto gor

je blo misleno kot JOKE !! si kapiru ??? nocm se prepirat al pa kej .... in ce si ze res tok zelis me spoznat

se bova .... sam vedu da ce ti bo mama skuhala zupco iz tvojih rebrc ne mene krivt !! :angry2:

matr nite resni folk

ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prasci so u Bologni

bli smo v Milanu! aprilija 100 krat lepša od prejšnega modela! zadek ni več zaobljen ampak ravno speljan v špico! sedi se pa kar lepo na njej! slikov sm, sam so se slike po nesreč zbrisale!

sorry

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a grcar tepu te bom :>>> :devil: :devil:

sorry no, bejbe so ble bl zanimive :whistle: , pa se je zbrisal (ponesreč)

zdle sm vidu,da mam sam aprilijo RS 125 v dirkalni izvedbi (brez luči), tko da če kdo hoče, lahko pošlm! se pa vid poteze (zadek, prednja maska... )

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry no, bejbe so ble bl zanimive :whistle: , pa se je zbrisal (ponesreč)

zdle sm vidu,da mam sam aprilijo RS 125 v dirkalni izvedbi (brez luči), tko da če kdo hoče, lahko pošlm! se pa vid poteze (zadek, prednja maska... )

Kaj se cakas :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry no, bejbe so ble bl zanimive :whistle: , pa se je zbrisal (ponesreč)

zdle sm vidu,da mam sam aprilijo RS 125 v dirkalni izvedbi (brez luči), tko da če kdo hoče, lahko pošlm! se pa vid poteze (zadek, prednja maska... )

hja sej vrjamm...jest bi su tja samo zarad bejb...motorji bi bli postranskega pomena :>>

mah ok no naj ti bo, pa dej te slikce gor :lol1: :lol1: :ninja:

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tele 3 slikce so ostale na kartici, tko da če vm kej pomaga...

hja sej vrjamm...jest bi su tja samo zarad bejb...motorji bi bli postranskega pomena :>>

vsaj en, ki me razume :OK:

post-5510-1132429998_thumb.jpg

post-5510-1132430009_thumb.jpg

post-5510-1132430026_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč čudnga d so se slike od motorja zbrisale. Tole bejbo je najbrž še bolj pelat k aprilio :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč čudnga d so se slike od motorja zbrisale. Tole bejbo je najbrž še bolj pelat k aprilio :lol1:

so še lepše....

believe it!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej MTE sori no dej sej mi nis zameru ? :) sam mal sm se razpizdu ko sm mel lih slab dan .... friends ??? :)

jaooo ku so smotani neki lih pr aprilii ne dajo ene dore prasicke lahko bi dali eno v tangah zravn :PPP hihii

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej MTE sori no dej sej mi nis zameru ? :) sam mal sm se razpizdu ko sm mel lih slab dan .... friends ??? :)

jaooo ku so smotani neki lih pr aprilii ne dajo ene dore prasicke lahko bi dali eno v tangah zravn :PPP hihii

sj ql... ;) ti sam nared izpit da se bom meu jest s kom po krasu furat k je tkoooo lep :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj ql... ;) ti sam nared izpit da se bom meu jest s kom po krasu furat k je tkoooo lep :wub:

ja stari to pa itk po krasu je res lpo furatttt :wub: :wub: :wub: sej bo hmal ko bo motor ustiman za sezono pa bom mel izpit te kontaktiram pa se zmenmo ... :) hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!