Skoči na vsebino

Novosti 2006: Aprilia RS 125


kađiva

Priporočene objave

jp jp .....

mhm .... ma itk da se pozna pizda pejd ti ze pr ene 130 po avtocesti pa da se dvignes te ful zabije pa zgubis na hitrosti .... ddd :D

mhm matr pizdarja klicm prov na avtokomerce v novogorico una ni vedla nic pol klicm u lublano tud nic pol pa se v koper tud nic jao !!!! znoru bom :D hotu sm pa izvedet glede cene pa ce se odblokirano dobi tud 11kw v homologaciji .. :P prow bed ej ....

aja fantje pa se neki .... ce gledamo iz motoristicnega vidika res trga gate ... ce gledmo na pleh/plastic bejbe pa pravjo da je ta model ko mam jst lepsi .... hihihi par procentov vec da bo dala hahahaha :DDDDDD

joke fantje :D :P da si nao se kdo kej mislu zej :DDDD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MotoBoy Objavljeno Danes, 09:35 PM

Pa pri tele Aprili me sprednji konc ful spominja na Hondo CBR600rr! Full sta si podobna sprednja konca

aha :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm mene pa tud mal na mojga DERBIJA spominja, res pa, da me oba tud na HONDO... :P

Men je kr mal žal, da ne bom najbrž nikol več 125ke kupval :unsure:

Bravo APRILIA!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm matr pizdarja klicm prov na avtokomerce v novogorico una ni vedla nic pol klicm u lublano tud nic pol pa se v koper tud nic jao !!!! znoru bom :D hotu sm pa izvedet glede cene pa ce se odblokirano dobi tud 11kw v homologaciji .. :P prow bed ej ....

LOL norc :D Predstavjo model 2 dni nazaj na sejmu ti pa greš klicat slo. zastopnika k je itq ene par mescov vzadi.. Hm je kdo opazu da Apriliina stran na avto-triglav.si ni bla obnovljena že več ko 1 leto? <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baha sam ti maš str letnik 2000 tko da pičke misljo da si za cajtom :P joke :D

ja ja ja to zej kao neki dej dej :..... :DDDDD lol ..... mah btk sej picke tega ne vejo :PP sploh pa niti nalepke rs 125 nimam ... ma sam rs replica tko da zgleda bol hard :PPPP kr itk zgleda da ma vec :PPPP

hahah pol pa reces da je tam ene 600ccm :DDDDDD looool :D joke ... :P

sam matr !!! ku je prow bed ej sam ce dobim se kej kesa ma matr da jo kupm ful mi je dobra ej ....

mjemec jah jebi ga lahko da mi rata :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mte dej si raj preber člank še enkrat. vsa zunanjost je razvita v vetrovniku. :angry:

drgač pa ja, moja napaka k sm se nejasn izrazu :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok končno je aprilia nekaj nardila kar se še meni ful dopade:) starejši letniki so bli preveč zaobljeni ta pa je prav ql:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mte dej si raj preber člank še enkrat. vsa zunanjost je razvita v vetrovniku. :angry:

drgač pa ja, moja napaka k sm se nejasn izrazu :grrr

my bad... :closedeyes:

Mte in logika dve razlicni stvari :D

tipo ti se pa sploh ne oglasi... k me u live ne poznas! pa za tak sikanje sm dobu jest warning... me prou zanima ce si ga/bos ti! pa raj se mau zamisl da ti tastari al kdorkoli kupjo motor in se ga navelicas po pou leta k je neki nouga prsl vn... bomo vidl kk bojo na to gledal... :doze:

p.s.: da nebi zdj tko k ziga... raj pozri

Popravljeno . Popravil Mte :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutr pa v živo vidm pa mal poslikam to čudo od aprilije! pa bom pol za use aprilija freake slikce na net dau!

In kam jo gres gleat ? :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutr pa v živo vidm pa mal poslikam to čudo od aprilije! pa bom pol za use aprilija freake slikce na net dau!

:OK: :OK: poslikaj mal detajle (armaturo...) pa kako zgleda od zadaj.... .) pa kkšn spominek prnesi (blinker odtrgaj-sej ne bo noben opazu :lol1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

my bad... :closedeyes:

tipo ti se pa sploh ne oglasi... k me u live ne poznas! pa za tak sikanje sm dobu jest warning... me prou zanima ce si ga/bos ti! pa raj se mau zamisl da ti tastari al kdorkoli kupjo motor in se ga navelicas po pou leta k je neki nouga prsl vn... bomo vidl kk bojo na to gledal... :doze:

p.s.: da nebi zdj tko k ziga... raj pozri

matr pa ka sm spet jst ga najebu ??? prow po vsaki temi me blatiste ma pejte nekm papki jedni ... tisto gor

je blo misleno kot JOKE !! si kapiru ??? nocm se prepirat al pa kej .... in ce si ze res tok zelis me spoznat

se bova .... sam vedu da ce ti bo mama skuhala zupco iz tvojih rebrc ne mene krivt !! :angry2:

matr nite resni folk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

elou

JA kar všećna zadevca od aprilie. bomo vidli kako se bo kaj na cesti obnesla(okvare, itd.)

sicer pa so se lepo potrudli pri apriliji.

malo jim še edino manjka do cbrke :lol1: :lol1: :lol1:

honda pa še vseeno zažiga pa kako je je :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

elou

JA kar všećna zadevca od aprilie. bomo vidli kako se bo kaj na cesti obnesla(okvare, itd.)

sicer pa so se lepo potrudli pri apriliji.

malo jim še edino manjka do cbrke :lol1: :lol1: :lol1:

honda pa še vseeno zažiga pa kako je je :OK:

včer sm jo vidu v živo in je kr fletna :photo:

kar se pa okvar tiče pa mislm da je tehnika preizkušena ker so spremenil sam plastike

vse ostalo je isto kot pri prejšnih letnikih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm gledu mal po oglasih za motorje dones, in kaj vidm :eek: en tip že prodaja novo rs 125?

Kaj mislte :hmm: najbrž je fejk :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!