Skoči na vsebino

Novosti 2006: Aprilia RS 125


kađiva

Priporočene objave

The stroj za Mitota še rečem, sam da bi si pa kupu CBR 125 (ki je seveda sramota za hondo), se raj furam s tomosam naokrog.

ja ne ampak res :lol1:

k ko tomosa kdo vid itq ve d ne gre sm k pa hondo vid pa misl u to pa nekam mora it ampak isto ne gre :lol1:

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fuck what i said, i don t mean shit now

Sm mislu če že nosi ime honda d je neki vredn :BUA:

Ampak zdej vidm d ni :eek:

250 ccm in gor je pa honda zakon :OK: :OK:

Ej straža ti pa ne seri k zdej k predstavlaš eno polovico lastnikov planet 125 mislš kwa si :P :devil:

Zame pa nč ne skrb,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej K0ci nauč se uporabljat vejice, da lohk razberem kaj si želel povedat. Drgač pa Tomos roxa. Sm ponosni lastnik Electronice 90 (letnik 1979).

kokr jst vem nismo u šoli :slap: zato mi nehi o vejicah k že u šol dost poslušam o tem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaoo kaj mislš da so vejce na svetu samo zato da ti zanje morijo v šoli? Sj nobedn ne pravi da morš čist zmeri vejce pisat samo tolk pa lahko ločila uporabljaš da se da normalno prebrat post.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fuck what i said, i don t mean shit now

Sm mislu če že nosi ime honda d je neki vredn :BUA:

Ampak zdej vidm d ni :eek:

250 ccm in gor je pa honda zakon :OK: :OK:

Ej straža ti pa ne seri k zdej k predstavlaš eno polovico lastnikov planet 125 mislš kwa si :P :devil:

Zame pa nč ne skrb,

dej peesda umer se ce je đoukam,drgac sm ponosn lastnik B) :) moje planetke :wub: :wub:

drgac je pa cagiva stroj med 125-kami, pa zate me nc ne skrbi

Popravljeno . Popravil straza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: bo treba prej sprobat tist tvoj "stroj" :grim :lol1:

Ah kje, sej je prow huda stvar planetka!

p.s.: še zmerm si mi en krog dolžn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaoo kaj mislš da so vejce na svetu samo zato da ti zanje morijo v šoli? Sj nobedn ne pravi da morš čist zmeri vejce pisat samo tolk pa lahko ločila uporabljaš da se da normalno prebrat post.. ;)

Tko, ko naprimer v tvojm primeru. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :OK: :grrr :grim :blink: :krneki: :closedeyes: :worship: B) :winkiss: :photo: :trance_33_sleep: :huh: Poglejte, pisite ali ne pisite locila, vseeno mi je ( ceprav brez grdo izgleda). Pustimo osnovne in dopolnilne stavke, zadevo resimo tako, da bo vse kar je napisano razumljivo. Zmenjeno in vem OFF TOPIC and I don´t give a shit. <_< <_< :D :D :lol: :kva2: :hmm:

Aprilia, aprilia -- morala bi biti v izvedbi oranzne 1000, ali pa kaj takega kot od Barbere lansko leto. Magari kar paint job MotoGP z vsem sponzorji.

Kaj pa ce bi naredili, kaksno posebno izdajo kot ima Honda, saj veste REPSOL HONDA and shit like that.

Quez qoueson.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to bi se ti zdel. Oranžna barva ni za Aprilio.

Sicer sm pa izvedev iz zanesljivih virov, da bo Aprilia dosegljiva že februarja. cena pa bo solidna (1,2 do 1,3 mio) :OK: :grim

Popravljeno . Popravil Nikic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to bi se ti zdel. Oranžna barva ni za Aprilio.

Sicer sm pa izvedev iz zanesljivih virov, da bo Aprilia dosegljiva že februarja. cena pa bo solidna (1,2 do 1,3 mio) :OK: :grim

no saj smo ti rekl d ba okrog 1.3mio :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti naša beseda ni več dobra d druge sprašuješ :?

joke - a da bojo že kr na zgodnem začetku sezone štartal s prodajo :hmm: :naughty:

:devil: :devil: hudo :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti naša beseda ni več dobra d druge sprašuješ :?

joke - a da bojo že kr na zgodnem začetku sezone štartal s prodajo :hmm: :naughty:

:devil: :devil: hudo :devil: :devil:

ja saj bodo mogli ker vsak , ki je hotel v kratkem kupit aprilio je že videl slike nove aprilie zato bodo starih modelov zelo težko še kaj prodali (razen seveda popust na stare modele, ampak rajši dam 150-200k več za nov model), tako da jim ne preostane drugega kot da jo čimprej po predstavitvi postavijo na trg, ker če bi čakali, bi s tem samo zgubljali čas v katerem bi lahko prodali tanove modele

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je prodajalec rekel, da se bojo potrudil jo dat čim prej na trg, zaradi povpraševanja (ki je trenutno veliko). YAh seveda velik bolj vrjamem prodajalcem, kot pa nekem osebkom na forumu. joke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je prodajalec rekel, da se bojo potrudil jo dat čim prej na trg, zaradi povpraševanja (ki je trenutno veliko). YAh seveda velik bolj vrjamem prodajalcem, kot pa nekem osebkom na forumu. joke

jah saj lahko samo je nekdo nekaj strani nazaj omenil, da je klical na avto triglav pa ni vedel nič o novi aprilii rs 125. no potem si lahko misliš koliko vedo, če vsak mulc prej ve ko oni, da je bil narejen nov model motorja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja saj bodo mogli ker vsak , ki je hotel v kratkem kupit aprilio je že videl slike nove aprilie zato bodo starih modelov zelo težko še kaj prodali (razen seveda popust na stare modele, ampak rajši dam 150-200k več za nov model), tako da jim ne preostane drugega kot da jo čimprej po predstavitvi postavijo na trg, ker če bi čakali, bi s tem samo zgubljali čas v katerem bi lahko prodali tanove modele

ja kr nej dajo popust na stare. tulk bols za mene :OK: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem, če bodo že februarja postavili novo aprilijo na slovenski trg, bo potrebno rezervirati kupljeno blago?

Je mozno, da bi jih ze zmanjkalo, preden jo jaz dobim v roke, ker februarja je pa res se nimam namen kupiti ( bi moral oceta vprasal, ce posodi oziroma, ce me financno podpre ). Upam, da taksnega povprasevanja spet ni, ker bi bilo dolgocasno, ce bi zdaj namesto skuterjev videl samo nove RS - ke?

Pa saj veste oranzne barve kot Mile, ali pa rdeče, uglavnem neka posebna barva, ki res pade v oči, ker na belo kar potrebujes cas, da se navadis. Upam, da bo okoli - 1. 25 milijona - .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem, če bodo že februarja postavili novo aprilijo na slovenski trg, bo potrebno rezervirati kupljeno blago?

Je mozno, da bi jih ze zmanjkalo, preden jo jaz dobim v roke, ker februarja je pa res se nimam namen kupiti ( bi moral oceta vprasal, ce posodi oziroma, ce me financno podpre ). Upam, da taksnega povprasevanja spet ni, ker bi bilo dolgocasno, ce bi zdaj namesto skuterjev videl samo nove RS - ke?

Pa saj veste oranzne barve kot Mile, ali pa rdeče, uglavnem neka posebna barva, ki res pade v oči, ker na belo kar potrebujes cas, da se navadis. Upam, da bo okoli - 1. 25 milijona - .

a bela zate ni posebna barva? :blink: glede na to da je bolj malo motorjev bele barve, je to bl posebna kot pa vsakdanja barva za motor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posebna barva je in tudi res je, da je to redkost, ampak potrebujes cas, da jo vzljubis, medtem ko ti kaksna barva preprosto pade v oči in si reces " to je to, well done boys".

Seveda, ne smem zdaj tu tega razglabljat kako in kaj , ker je se nisem videl, prav tako sem tudi mnenja, da barva na tem motorju ni pomembna, ker je oblika ze tako bozanska, da ostalo ne pride do izraza ( zaradi mene je lahko cela iz carbon - fiber ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem, če bodo že februarja postavili novo aprilijo na slovenski trg, bo potrebno rezervirati kupljeno blago?

Je mozno, da bi jih ze zmanjkalo, preden jo jaz dobim v roke, ker februarja je pa res se nimam namen kupiti ( bi moral oceta vprasal, ce posodi oziroma, ce me financno podpre ). Upam, da taksnega povprasevanja spet ni, ker bi bilo dolgocasno, ce bi zdaj namesto skuterjev videl samo nove RS - ke?

Pa saj veste oranzne barve kot Mile, ali pa rdeče, uglavnem neka posebna barva, ki res pade v oči, ker na belo kar potrebujes cas, da se navadis. Upam, da bo okoli - 1. 25 milijona - .

ne rabš se bat ker nima vsak 1.3mio v žepu in reče kr enkat tko in reče: ej ati pejva na poti iz merkatorja še v avto triglav po motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravica na svetu pa taka, nato bomo pa cez cas videli ljubljanske cefurcine, ki se vozijo na takem motorju, to bi pa bila nocna mora. Da, nevoscljiv sem, pa kaj pol, ce sem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pazi, tudi "čefurčine", znajo brati. Da ne bo pol :fight1:

Sicer, pa res ne vem če se vam za par let splača dajati toliko denarja za 125ko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravica na svetu pa taka, nato bomo pa cez cas videli ljubljanske cefurcine, ki se vozijo na takem motorju, to bi pa bila nocna mora. Da, nevoscljiv sem, pa kaj pol, ce sem.

ja jasno da si če ima nekdo tisto kar ti hočeš sam pa nimaš... ok ok vem da se sliš ko bi biu psihiater :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!