Skoči na vsebino

Moj maxiscooter


Priporočene objave

x raider tisti povišek, ki je bil gor sva mu ga vrnila, ker je on imel neko odrezano šipo al nekaj takega ....

Motoshopu je pošla zaloga, Louis pa tudi nima nič na zalogi.

Blond

Za MRA "nastavke" povprašaj v Petrovčah pri ProMotorju, vem da so tam to imeli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Burgman sta najbolši pnevmatiki BRIDSTONE in DUNLOP preizkušeno na lastni koži. So tudi ostali dobre samo tem motorju se obnese najbolj to kar sem ti navedel. Lp.

Sem pričakoval tak odgovor,ker zadnjo imam sedaj sava,pa ni nič od nič,prva je pa bridgestone hoop prva vgradnja l.1999,pa je boljša kot sava l.2005.Kje pa kupit dobre gume za plitek žep.oz.kdo je zastopnik(prodajalec)v slo za bridgestone?Hvala in LP :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pričakoval tak odgovor,ker zadnjo imam sedaj sava,pa ni nič od nič,prva je pa bridgestone hoop prva vgradnja l.1999,pa je boljša kot sava l.2005.Kje pa kupit dobre gume za plitek žep.oz.kdo je zastopnik(prodajalec)v slo za bridgestone?Hvala in LP :beer1:

Pred kratkim je bil eden iz Vrhnike pri meni na servisu in je rekek da je dobil obe gumi nekje v LJ po ugodni ceni. Malo se pozanimaj. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

x raider tisti povišek, ki je bil gor sva mu ga vrnila, ker je on imel neko odrezano šipo al nekaj takega ....

Motoshopu je pošla zaloga, Louis pa tudi nima nič na zalogi.

Blond

Pa saj tisti piovišek ni bil vredo saj jaz sem tako občutil ko sem ti jo peljal v MB je pa res da ima Promotor v Drešinji Vasi na zalogi večina teh MRA in mislim da tudi samo zgornji del. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tisti nastavek prej je bil bolj za hec....

bom jutri poklical Promotor, ker spletna stran jim ne dela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pričakoval tak odgovor,ker zadnjo imam sedaj sava,pa ni nič od nič,prva je pa bridgestone hoop prva vgradnja l.1999,pa je boljša kot sava l.2005.Kje pa kupit dobre gume za plitek žep.oz.kdo je zastopnik(prodajalec)v slo za bridgestone?Hvala in LP :beer1:

Jaz pa odkar imam maksija, uporabljam samo Savine gume in sem zelo zadovoljen z njimi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Vsi veste da sem lani in letos "mopede" testiral, in ker sem se "malo" pozno odločil, bo realizacija plana malo "težja" :hmm: zato če kdo razmišlja o menjavi maxija in mu je všeč bolj "športna" varianta je moj maxi trenutno naprodaj :blush:. Info na tel. ali PM.

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi veste da sem lani in letos "mopede" testiral, in ker sem se "malo" pozno odločil, bo realizacija plana malo "težja" :hmm: zato če kdo razmišlja o menjavi maxija in mu je všeč bolj "športna" varianta je moj maxi trenutno naprodaj :blush:. Info na tel. ali PM.

alo kaj boš kupil mxija ali bmw neked nas boš zapustil ,mislim z motorjem ne ti osebno kok maš ceno mam enega ko kupuje skuterja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP!

Prijatelj me je "zapalil" za maxi skuter, pa mi je nekako v oko padla Gilera Nexus, ali morda predlagate kaj drugega ali je Nexuska (seveda 500) ok izbira ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP!

Prijatelj me je "zapalil" za maxi skuter, pa mi je nekako v oko padla Gilera Nexus, ali morda predlagate kaj drugega ali je Nexuska (seveda 500) ok izbira ?

Nexusu je TOP izbira. Nudi največ za svoj denar. MOč, agilnost, športnost, dinamiko in udobje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP!

Prijatelj me je "zapalil" za maxi skuter, pa mi je nekako v oko padla Gilera Nexus, ali morda predlagate kaj drugega ali je Nexuska (seveda 500) ok izbira ?

Od "športnih" bi predlagal še mojega :whistle: (Yamaha Tmax), vendar je cena višja kot pri Gileri, je pa tu še GP800. Če iščeš "udobje" Burgman 650 in Honda SW.

Najbolje da poskusiš omenjene modele in se nato odločiš.

Gilera:

gilera_nexus_500_1.jpg

Yamaha Tmax

yamaha-t-max-2008-6.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP!

Prijatelj me je "zapalil" za maxi skuter, pa mi je nekako v oko padla Gilera Nexus, ali morda predlagate kaj drugega ali je Nexuska (seveda 500) ok izbira ?

Jaz sem poizkusil oba. Neksus me NI prepričal.

razlogi?

- že v prvem ovinku sem s tačkami podrsal po tleh. Z t-maxom nisem nikoli, pa čeprav grem do roba na gumi. Tudi z ciklistiko nexusa nisem bil zadovoljen.

- mašina. Ko gledam motor yamahe in ko gledam motor od nexusa, me nekako yamaha prepriča, da je to to.

- nasvet od mojega mehanika, da je yamaha t-max vsekakor boljša.

Metzeller guma po vožnji na "šmarski cesti" v Kopru:

dsc0243.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem poizkusil oba. Neksus me NI prepričal.

razlogi?

- že v prvem ovinku sem s tačkami podrsal po tleh. Z t-maxom nisem nikoli, pa čeprav grem do roba na gumi. Tudi z ciklistiko nexusa nisem bil zadovoljen.

- mašina. Ko gledam motor yamahe in ko gledam motor od nexusa, me nekako yamaha prepriča, da je to to.

- nasvet od mojega mehanika, da je yamaha t-max vsekakor boljša.

Metzeller guma po vožnji na "šmarski cesti" v Kopru:

dsc0243.jpg

Tudi sam sem probal T-max-a in se pelje odlično. Nexusa se je treba malo navadit. Vsekakor stvar okusa, meni je nexus super, pa ne zato ker ga imam. Se mi res pelje dobro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem poizkusil oba. Neksus me NI prepričal.

razlogi?

- že v prvem ovinku sem s tačkami podrsal po tleh. Z t-maxom nisem nikoli, pa čeprav grem do roba na gumi. Tudi z ciklistiko nexusa nisem bil zadovoljen.

- mašina. Ko gledam motor yamahe in ko gledam motor od nexusa, me nekako yamaha prepriča, da je to to.

- nasvet od mojega mehanika, da je yamaha t-max vsekakor boljša.

Metzeller guma po vožnji na "šmarski cesti" v Kopru:

dsc0243.jpg

malo še fali do roba pomoje se italjan ne more primirjat z japoncem. Na japoncih je bolj kvalitetna plastika in bolj prefinjena izdelavapa iz mojih izkušen ma veliko italjanov probleme z elektriko,je pa res da so cenejši.Samo kot pravi pregovor malo denarja malo muzike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo še fali do roba pomoje se italjan ne more primirjat z japoncem. Na japoncih je bolj kvalitetna plastika in bolj prefinjena izdelavapa iz mojih izkušen ma veliko italjanov probleme z elektriko,je pa res da so cenejši.Samo kot pravi pregovor malo denarja malo muzike

Sori, sam tole si pa v temo brcnil. Prvič sploh ni malo denarja in tudi ni malo muzike, razen če si bogataš. Sem vozil oba, enega si lastim, sem nadzadovoljen. Poznam kar nekaj uporabnikov italjanskih skuterjev in vsi delajo BP, tudi vsi moji prejšni so, vedno, itak je pa nexus na drugem nivoju. Če se pa tebi meče par jurčkov več za praktično isto zadevo, potem je pa to stvar osebnih preferenc.

Skuter je narejen zelo solidno, nobenih odstopanj, čričkov, nobenih problemov, gre in pelje se super. Vsekakor t-max ne opravičuje 3 ali 4 jurje doplačila.

Le čevlje sodi naj kopitar, ko boš mel nexusa, pa pametuj kako je šrot, drugače se pa vzdrži takih komentarjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sori, sam tole si pa v temo brcnil. Prvič sploh ni malo denarja in tudi ni malo muzike, razen če si bogataš. Sem vozil oba, enega si lastim, sem nadzadovoljen. Poznam kar nekaj uporabnikov italjanskih skuterjev in vsi delajo BP, tudi vsi moji prejšni so, vedno, itak je pa nexus na drugem nivoju. Če se pa tebi meče par jurčkov več za praktično isto zadevo, potem je pa to stvar osebnih preferenc.

Skuter je narejen zelo solidno, nobenih odstopanj, čričkov, nobenih problemov, gre in pelje se super. Vsekakor t-max ne opravičuje 3 ali 4 jurje doplačila.

Le čevlje sodi naj kopitar, ko boš mel nexusa, pa pametuj kako je šrot, drugače se pa vzdrži takih komentarjev.

alo mucek mam dva kolega, ko mata neksusa pa je elektrika u kurcu isto je bilo pa z mojo aprilijo atlantic 500 kar se pa plastike tiče,še razdru ga nisi pa pametuješ ,sem razdru oba in burgmana in nexusa.Pri neksusu skoraj rodiš ,da plastike ko ga sestavljaš stojijo lepo.Japonci imajo dosti bolj kvalitetno plastiko na armaturi kat italjani poglej enga japonca 10 let starega pa italjana pa boš videl razliko v armaturni plastiki.Tak da prvo mal pošraufaj pol boš pa videl kaj mislim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo mucek mam dva kolega, ko mata neksusa pa je elektrika u kurcu isto je bilo pa z mojo aprilijo atlantic 500 kar se pa plastike tiče,še razdru ga nisi pa pametuješ ,sem razdru oba in burgmana in nexusa.Pri neksusu skoraj rodiš ,da plastike ko ga sestavljaš stojijo lepo.Japonci imajo dosti bolj kvalitetno plastiko na armaturi kat italjani poglej enga japonca 10 let starega pa italjana pa boš videl razliko v armaturni plastiki.Tak da prvo mal pošraufaj pol boš pa videl kaj mislim

Saj sem šraufal, zato lahko rečem, da z mojim ni blo problema. Do sedaj nikoli. Ne z elektriko ne s plastikami. Torej lastne izkušnje, za ostale pa RES ne vem. Pa nexus ni prvi Italjan, ki sem ga imel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh... kr eno prepucavanje italjani vs. japonci, čist brez veze in tja v tri dni. Vsak vozi tisto kar mu paše in to je to. Meni Nexus odgovarja in brez skrbi, gre tudi do roba! Pravzaprav v Malossi pokalu se vozita Nexus in T-Max.

Kar se pa kvalitete tiče je pa tako, da "japonci" že dolgo niso več tisti pojem absolutne kvalitete v katero bi nas nekateri radi prepričali in tudi italijani niso tako velik šit katerega ta isti oglašujejo. Vsakoletne statistike okvar so dokaz tega in če so pet let nazaj privženci japoncov mehali z njimi, kot dokaznim gradivom o superiornosti japonskih izdelkov, naj imajo toliko jajc in tudi sedaj pogledajo nanje in priznajo kar tam piše, ne pa glavo v pesek in "ne, ne, sam to pa..." ja valda....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ne se razburjat !

Iz lastnih izkušenj povem da vsaka znamka ima slabe ter dobre lstnosti, odvisno je le kako je vozilo vzdrževano ter kdo ga vozi, pri nakupu pa na kakšnega nastaviš. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh... kr eno prepucavanje italjani vs. japonci, čist brez veze in tja v tri dni. Vsak vozi tisto kar mu paše in to je to. Meni Nexus odgovarja in brez skrbi, gre tudi do roba! Pravzaprav v Malossi pokalu se vozita Nexus in T-Max.

Kar se pa kvalitete tiče je pa tako, da "japonci" že dolgo niso več tisti pojem absolutne kvalitete v katero bi nas nekateri radi prepričali in tudi italijani niso tako velik šit katerega ta isti oglašujejo. Vsakoletne statistike okvar so dokaz tega in če so pet let nazaj privženci japoncov mehali z njimi, kot dokaznim gradivom o superiornosti japonskih izdelkov, naj imajo toliko jajc in tudi sedaj pogledajo nanje in priznajo kar tam piše, ne pa glavo v pesek in "ne, ne, sam to pa..." ja valda....

Fantje ne se razburjat !

Iz lastnih izkušenj povem da vsaka znamka ima slabe ter dobre lstnosti, odvisno je le kako je vozilo vzdrževano ter kdo ga vozi, pri nakupu pa na kakšnega nastaviš. Lp.

Tako je prav, brez kreganja :klicaj:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se pa sploh greste?

Jaz imam Hondo SH300i, se pravi Japonca, ki pa je narejen v Italiji, pa je plastika ravno tako šlampasta.

Ta je pa naj jača.

Sicer se pa noben ne krega, samo komuniciramo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

T-max je odličen skuter. Hvalijo ga povsod. Ima odlične vozne lastnosti, kvalitetna izdelava, zelo malo okvar... V Italiji je že vrsto let prvi na lestvici najbolj prodajanih maksiskuterjev.

Ima pa, vsaj zame, dve veliki pomanjkljivosti:

- premalo konjev

- je odločno predrag, za skoraj isto ceno dobiš GP 800.

Popravljeno . Popravil Valentin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!